BİZİ TAKİP EDİN24 TO LIFE

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | GREED AND DESPERATION
Havayolu şirketi yöneticisi Kevin hırslarının hayatını ele geçirmesine izin verdi. Şimdi ise hasar gören evliliğin onarmak ve onu affetmeyi reddeden genç kızından özür dilemek için 24 saati var. Kate çaresizce işlediği suçla ailesini ikiye bölünme tehlikesiyle karşı karşıya getiren bir yönetici asistanı. Teslim olmadan önce kızları ile barışabilecek mi?


1. Sezon / 2. Bölüm | ONE BAD CHOICE
Bekar bir anne ve temizlenme sürecindeki bir uyuşturucu bağımlısı olan Jackie bu alışkanlığına maddi destek sağlamaya çalışırken çizgiyi aşmıştı. Ve şimdi genç kızının velayetini devretmek zorunda kaldı ve geçmişinin ona yaşattığı kayıpları hapse girmeden önce yavaş yavaş kabullenmeye başladı. Bu esnada yeni anne olmuş Jenna'nın fırtınalı geçmişi nihayetinde onu yakaladı. Kalan son 24 saatinde ailesinin hayal kırıklıkları ile yüzleşmesi, henüz yeni doğmuş olan kızına veda etmesi ve karışık geçmişi yüzünden onu terketmekle korkutan erkek arkadaşıyla yüzleşmesi gerekiyor.


1. Sezon / 3. Bölüm | FINAL FORGIVENESS
22 yaşındaki bekar anne Xyrjah işlediği korkunç sonuçları olan suçun ağır bedelini ödemektedir. İşlediği suçu oğluna açıklamaya çalışmasını, bunu ailesiyle konuşmasını ve işlediği suçun kurbanlarıyla yüzleşmesini onlarla yüz yüze konuşmaya çalışmasını izleriz. Bir muhasebeci ve aile babası olan Wilyım’ın kumar bağımlılığı, hayatını mahveder. Özgürlüğünün son 24 saatini dağılmak üzere olan evliliğini kurtarmaya ve iki küçük oğluna örnek olmaya çalışmakla geçirmek ister.


1. Sezon / 4. Bölüm | RECKLESS DECISIONS
Bir terapist olan ve ailesine bakıp onu koruyup kollayan bir anne olan Melisa, ailesini koruma konusunda fazla ileri gitti ve şimdi işlediği suçun bedelini ödemek zorunda. Özgürlüğünün son 24 saatinde, kendisine karşı soğuk ve uzak kocasıyla bağlarını güçlendirmek, kızı ve torununa da iyi bir örnek olmak istiyor. Uyuşturucu bağımlısı olan dört çocuklu Kayleen, 10 yıl hapse mahkum oluyor. İşlediği suçtan dolayı, ailesinin utancıyla yüzleşmek istiyor ve birbirinden ayrılmış çocuklarının hayal kırıklıklarını düzeltmeye çalışıyor.