BİZİ TAKİP EDİN24 TO LIFE

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | GREED AND DESPERATION
Havayolu şirketi yöneticisi Kevin hırslarının hayatını ele geçirmesine izin verdi. Şimdi ise hasar gören evliliğin onarmak ve onu affetmeyi reddeden genç kızından özür dilemek için 24 saati var. Kate çaresizce işlediği suçla ailesini ikiye bölünme tehlikesiyle karşı karşıya getiren bir yönetici asistanı. Teslim olmadan önce kızları ile barışabilecek mi?


1. Sezon / 2. Bölüm | ONE BAD CHOICE
Bekar bir anne ve temizlenme sürecindeki bir uyuşturucu bağımlısı olan Jackie bu alışkanlığına maddi destek sağlamaya çalışırken çizgiyi aşmıştı. Ve şimdi genç kızının velayetini devretmek zorunda kaldı ve geçmişinin ona yaşattığı kayıpları hapse girmeden önce yavaş yavaş kabullenmeye başladı. Bu esnada yeni anne olmuş Jenna'nın fırtınalı geçmişi nihayetinde onu yakaladı. Kalan son 24 saatinde ailesinin hayal kırıklıkları ile yüzleşmesi, henüz yeni doğmuş olan kızına veda etmesi ve karışık geçmişi yüzünden onu terketmekle korkutan erkek arkadaşıyla yüzleşmesi gerekiyor.


1. Sezon / 3. Bölüm | FINAL FORGIVENESS
22 yaşındaki bekar anne Xyrjah işlediği korkunç sonuçları olan suçun ağır bedelini ödemektedir. İşlediği suçu oğluna açıklamaya çalışmasını, bunu ailesiyle konuşmasını ve işlediği suçun kurbanlarıyla yüzleşmesini onlarla yüz yüze konuşmaya çalışmasını izleriz. Bir muhasebeci ve aile babası olan Wilyım’ın kumar bağımlılığı, hayatını mahveder. Özgürlüğünün son 24 saatini dağılmak üzere olan evliliğini kurtarmaya ve iki küçük oğluna örnek olmaya çalışmakla geçirmek ister.


1. Sezon / 4. Bölüm | RECKLESS DECISIONS
Bir terapist olan ve ailesine bakıp onu koruyup kollayan bir anne olan Melisa, ailesini koruma konusunda fazla ileri gitti ve şimdi işlediği suçun bedelini ödemek zorunda. Özgürlüğünün son 24 saatinde, kendisine karşı soğuk ve uzak kocasıyla bağlarını güçlendirmek, kızı ve torununa da iyi bir örnek olmak istiyor. Uyuşturucu bağımlısı olan dört çocuklu Kayleen, 10 yıl hapse mahkum oluyor. İşlediği suçtan dolayı, ailesinin utancıyla yüzleşmek istiyor ve birbirinden ayrılmış çocuklarının hayal kırıklıklarını düzeltmeye çalışıyor.


2. Sezon / 5. Bölüm | SHADOW OF SHAME
Bekar anne Stefani, işlediği suçla bütün ailesinin güvenini kaybetti. Darmadağın olan ilişkilerini toparlayabilmesi için 24 saati var. Annesini daha iyi olduğuna dair ikna etmeye çalışırken, kardeşinin nefreti onarılmanın çok ötesinde olabilir. Aynı anda, eski bir doktor olan Tıresi, işlediği suça atfedilen çirkin detaylar sebebiyle utanç içindedir. Şimdiyse, yaptıklarından ötürü hayatı sert bir biçimde değişime uğrayan genç oğlu ile arasını düzeltmek zorunda.


2. Sezon / 6. Bölüm | DEALING WITH DEMONS
Bekar annesinin ve özel ihtiyaçları olan erkek kardeşinin en büyük destekçisi olan 20 yaşındaki Kayla, hapis cezası alarak ailesinin bütünlüğünü tehlikeye atmıştır. Son 24 saatinde onsuz devam edecekleri hayatlarını garanti altına almak ve hataları için af dilemek için bir yol bulması gerekmektedir. Bu sırada, Reggie, şöhreti ve serveti karanlık bir yola sapan eski bir profesyonel futbolcudur. Bir zamanlar ilham verici bir hikayenin takdir edilen yerel başrol oyuncusu olan Reggie’nin işlediği suç, ününü ve ona saygı duyan herkesin güvenini yerle bir etmiştir. Şimdi son 24 saati içinde, Reggie, onu en fazla kahraman olarak görenlerle yüzleştiğinde aşağılanmayla karşı karşıya kalacaktır.


2. Sezon / 7. Bölüm | A FAMILY DIVIDED
İnsafsız bir çocukluk tacizinin üstesinden gelmesinin ardından girişimci James’in geçmişinin günahları tekrar peşine düşer. Son 24 saatinde, şüpheler içindeki kız arkadaşını kendisiyle kalmaya ikna etmeye ve onu suç hayatına iten, hayatı bağımlılıklarla geçmiş olan annesiyle yüzleşmeye zorunludur. Bu sırada, dört çocuk annesini Candace’in ailesi, işlediği suç yüzünden parçalanmaktadır. Şimdi çocuklarını bir arada tutmak için mücadele etmeli ve kendisine en büyük ihaneti eden ablasıyla yüzleşmelidir.


2. Sezon / 8. Bölüm | FALL FROM GRACE
Üç çocuk annesi Tina, sevilen ve başarılı bir girişimci ve toplum lideri olmak üzere kendisini uyuşturucu bağımlılığının pençesinden kurtarmıştır. Ancak bir suç işleyince, üç sorunlu çocuğunun güvenliğini ve iyiliğini sağlamak üzere sadece 24 saati kalmıştır. Bu sırada John’un işlediği suç da uzun süren memuriyet hayatını lekelemiş ve ailesini şok etmiştir. John, 10 yıllık cezasını çekmek için hapse girmeden önce çocuklarına karşı durumu telafi etmesi ve karısını, ilişkilerine sadık kalmak için ikna etmesi gerekmektedir.


2. Sezon / 9. Bölüm | DESPERATE MEASURES
Eski itafiyeci Ben hiç akalma gelmeyen bir şey yaparak kariyerini mahvetti. Şimdi hayatını tehlikeye sokabilecek gizemli bir hastalıkla karşı karşıya. Özgür olduğu son 24 saatte mahkemeyi bir ceza erteleme için ikna etmek zorunda, böylece hapse girmeden önce tedavi görebilir. Bu arada, iki çocuk annesi çalışkan bir kadın olan Elişa’nın ( Elisha ) aldığı hapis cezası yüzünden ailesinin ekonomik durumu bozulurken evlerini satmak zorunda kalabilirler. Son 24 saatinde, evini kurtarmak için bir yol bulmak zorunda.


2. Sezon / 10. Bölüm | DANGEROUS GAMES
21 yaşındaki İvın’ın karanlık geçmişi, onu, ailesini dağıtan bir suç işlemeye itti. Son 24 saatinde, kendisini çok üzdüğü ablasıyla, ailesini yeniden bir araya getirebilmek için anlaşması gerekecek. Bu arada Cunifır, işlediği suçların tüm ailesini tehlikeye attığı yeni bir annedir. Şimdi yeni doğan oğlunun ihtiyacı olan bakımı alabilmesi için erkek kardeşinin affına ihtiyacı var.


2. Sezon / 11. Bölüm | BORN BEHIND BARS
Liseden yeni mezun olan Ali, kırsal Virginia’daki kendi kasabasında ailesinin ismini lekelemiştir. Son 24 saatinde en fazla zarar verdiği insanlara kendini affettirmek ve aynı zamanda ailesine, hapishaneden çıktıktan sonar eve dönmeyi istemediğini söyleyecek cesareti kendinde bulmak zorundadır. Bu sırada, yeni hamile Cheyenne, hapishanede alacağı doğum öncesi bakımla ilgili endişelenmektedir. Aynı zamanda, yeni doğacak çocuğuna en yakın arkadaşının mı yoksa annesinin mi bakacağına dair zor bir karar almak durumdadır.


2. Sezon / 12. Bölüm | A SLAP IN THE FACE
Aile servetini kaybettikten sonra, umutsuz duruma düşen Erika, tüm ailesini etkisi altına alan bir suç işledi. Artık tüm kardeşleri hapishaneye grime tehtidiyle karşı karşıya ve Erika’nın onları belirsiz kaderlerinden kurtarmak için sadece24 saati var. Bu arada, suçu kızının avukat olma hayalini yıkan Lilly, bekar bir anneydi. Özgürlüğünün son gününde, kızıyla arasını düzeltmek için ona karşı olan yaklaşımı değiştirdiğini ve artık değişeceğini kızına ispatlamak zorundadır.