BİZİ TAKİP EDİNALONE

Bölümler

1. Sezon / 0. Bölüm | AFTER THE RESCUE (REUNION SPECIAL)1. Sezon / 1. Bölüm | AND SO IT BEGINS
On hayatta kalma uzmanı, Kuzey Vancouver Adasının acımasız bölgelerinde, yiyecek, barınak ve su bulmak için çalışırken, ayrıca tek başına yaşamak ve kendilerini filme almak görevi ile uğraşacaklar. Birinci günün gecesi yaklaşırken, acımasız bir gerçeklik gün yüzüne çıkıyor: Bu ada Kuzey Amerika'nın en büyük yırtıcılarının birine ev sahipliği yapıyor.


1. Sezon / 2. Bölüm | OF WOLF AND MAN
Kurtlar ve ayılar sorunlara yol açmaya devam ederken, temiz içme suyu bulmak, adadaki erkekler için çok önemli bir konu haline geliyor. Hızlı yükselen gelgitlerden acımasız yağmurlara kadar her erkeğin yeni çevresine uyum sağlaması ya da yarışmadan çekilip, evine dönmesi gerekiyor.


1. Sezon / 3. Bölüm | TALONS OF FEAR THE
Vahşi hayatta geçirdikleri kısa bir süre sonrasında, erkekler aşırı izolasyonun üstlerine çöken yalnızlığını hissetmeye başladılar. Vahşi hayatta sağ kalmaya çalışanlardan biri büyük bir kulübe yapma projesini üstlenir, bir diğeri en önemli aletini kaybeder ve diğer biri ise onu hayatını kurtarmak için büyük bir baskı altında bırakan bir yırtıcı ile karşı karşıya kalır.


1. Sezon / 4. Bölüm | STALKED
Günler geçtikçe, geriye kalan yarışmacılar çözülme belirtileri göstermeye başlarlar. Bir adam yalnızlıkla savaş verirken, bir diğeri kızının 4. doğumgününü kaçırdığı için ruhen yıkılır. Ancak, bir yarışmacı, bir puma tarafından takip edildiğini fark ettiği zaman, bulunduğu çevrenin tehlikeleri ile burun buruna gelir.


1. Sezon / 5. Bölüm | WINDS OF HELL
Kuvvetli bir fırtına, yarışmada kalan erkekleri, derme çatma kamplarından koparır. Bir yarışmacı, çalkantılı denizlere yelken açmanın bir yolunu bulmaya çalışmak için kendi becerilerini zorlar.


1. Sezon / 6. Bölüm | RAIN OF TERROR
The remaining participants are finally adapting to the unforgiving environment but the search for food leads them into harms way. One man is forced to abandon his new boat miles from camp while the punishing rain forces all of the men to question their ability to remain in the wild.


1. Sezon / 7. Bölüm | HUNGER THE
In the brutally freezing temperatures the hunt for food becomes the paramount focus of the remaining survivalists. While some find gratifying success; others face complete failure and obstacles that beat them down emotionally and push one man to the brink.


1. Sezon / 8. Bölüm | FREEZE THE
Temperatures plummet on the island and the remaining contestants are forced to face the onset of winter head on. One man risks it all with a risky move while everyone struggles with the ongoing effects of isolation and freezing temperatures.


1. Sezon / 9. Bölüm | BROKEDOWN PALACE
Extreme isolation takes its toll on the remaining participants in the wild. Each man's battle turns to the mind as well as the elements.


1. Sezon / 10. Bölüm | TRIUMPH
Two men remain on Vancouver Island as the storm of the year blows in. The unrelenting elements, isolation and starvation confront both remaining participants, forcing one to go home.