BİZİ TAKİP EDİNARRANGED

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | HAPPILY EVER AFTER1. Sezon / 2. Bölüm | MEET YOUR MONSTER IN-LAWS1. Sezon / 3. Bölüm | HONEYMOON IS OVER, THE
Düğün maratonu başladığında Ragini'nin, Veeral ile evlenmek konusunda tereddütleri ve soruları oluşur. Maria ve Christian ilk büyük kavgalarını ederler. Ardından Maria, Christian'ı terk ederek evden kaybolur, Christian, Maria'yı sonsuza kadar kaybettiği hissine kapılır. Meghan, kardeşi ve yılanıyla yaşıyan Josh'ın evine taşınır. Ancak bütün bunlar Maria'nın güneyli hayallerinden çok uzaktadır.


1. Sezon / 4. Bölüm | PAYING THE PRICE
Maria'nın ortadan kaybolması üzerine, Christian ve Maria'nın düğünleri iptal olma noktasına gelir. Meghan ve Josh evi geçindirmek ile ilgili ekonomik sorunlar yaşarken, Ragini'nin kırık bacağı ve Veeral'ın geç kalması, gereksiz harcamalar yapılan hint düğününü sıkıntıya sokacaktır.


1. Sezon / 5. Bölüm | AND BABY MAKES THREE?
Ragini'nin düğün yeminleri hakkında emin olmaması Veeral'ı üzer. Christian ve Maria problemli geçeceğini düşündükleri düğün provası için hazırlanır. Meghan ve Josh bebek sahibi olamayacaklarını öğrendiklerinde şok yaşar.


1. Sezon / 6. Bölüm | SECRETS REVEALED
Meghan ve Josh'ın bebek sahibi olamaması, Meghan'ı yıkıma doğru sürükler. Sürekli kavga etmelerinden dolayı Ragini, Veeral'ı çift terapistine götürür. Christian'ın Maria ile zaman geçirme konusunda isteksiz davranışları, Maria'yı evliliklerini kurtarma ve Christian'ın değişip değişmeyeceğini konusunu sorgulamasına neden olur.


1. Sezon / 7. Bölüm | IT'S ME OR YOUR FAMILY!
Christian, Maria'nın kötü muameleleri ile karşılaşınca patlama noktasına gelir. Kardeşi Peter ise sıradaki evliliği onun yapacağını öğrenince şok olur. Meghan, titiz kayınvalidesinin süpriz ziyaretinin üstesinde gelebilmek için mücadele eder. Ragini ve Veeral ise taşınma konusundaki aile baskısı ile savaşmaktadırlar.


1. Sezon / 8. Bölüm | UNDER PRESSURE1. Sezon / 9. Bölüm | SEASON 1 - REUNION SPECIAL
Görücü usulü evlilik yapan çiftlerimiz ve onların ailelerinin daha önce yayınlanmamış ve şok edici görüntüleriyle karşınızdayız. Christian ve Maria'nın düğün sonrası ilk defa yalnız kaldıkları anlar ve Ragini'nin ailesinin oldukça uzun süren eş arayışları bu özel bölümde yer alacak. Nina'nın sosyal medyada, oğlu ve Maria hakkında yazılanları görmesi onu üzmektedir.


1. Sezon / 10. Bölüm | SEASON 1 - CLIP SHOW
Veeral'ın kız kardeşi Payel, ilk defa bir araya gelecek ve görücü usulü evlilik yapacak olan üç çift için, evinde yemek daveti vermektedir. Ragini çeyiz hakkında Maria'ya sorular sorarken, Josh ve Veeral'ın, Christian ve Meghan'ın seks hayatları hakkındaki soruları, Meghan'ın gözyaşlarına boğulmasına neden olur.


1. Sezon / 11. Bölüm
Meghan ve Josh'un İndianapolis'e taşınmaları, başları yasal dertlere girdiğinde, bir cehennem yolculuğuna dönüşecektir. Josh'un ailesi de hazırda beklemektedir. Christian, Maria'nın kendi parası olmasına karşı çıkar ve bu büyük bir yüzleşmeye yol açacaktır. Eşinin ailesinin bebek baskısından sıkılan Ragini, önemli bir etkinliğe katılmaz. Veeral ve ailesi ise bu duruma oldukça alınırlar.


1. Sezon / 12. Bölüm | JUDGMENT DAYS
Christian, Maria ile olan ilişkisi ile ilgili, Çingene Konseyi’nin kararını beklemelidir. Bu da Peter’ın evlendirilmesi ile ilgili kararları etkileyebilecektir. Josh hastanedeki işine başlar ve kısa sürede işi ile evlenmiş hale gelir. Bu durum Meghan’ı dışlanmış hissettirecektir. Ragini, Texas’a döndüğünde, ailesinden bebek yapması için fazlasıyla baskı görür.


1. Sezon / 13. Bölüm | OLD HABITS DIE HARD
Jersey Shore'a yapılan bir aile gezisi sırasında Christian, Maria'nın yeni moda özgürlüğüne anlam vermekte zorlanacaktır. Peter ise, çingene adetlerine karşı gelerek, çingene olmayan kızlarla flörtleşir. İş görüşmeleri başarısız sonuçlandıktan sonra Meghan, kendisini alışverişe verecektir.Ve Josh bundan memnun kalmayacaktır. Veeral'ın ailesi, bir ev bakma turuna katılınca ise, Ragini yine kendisini yalnız hisseder.


1. Sezon / 14. Bölüm | SECRETS SURPRISES & LIES
Josh, Meghan’ın, doğum kontrol haplarını ona söylemeden bırakmasıyla şoka uğrar. Ragini ve Veeral’ın uzun süredir beklenen balayı tatili, Veeral’ın ailesini davet etmesi ile zorlu bir şekilde başlar. Bu sırada kıyıda, Maria, Peter’ın gizlice Çingene olmayan kızlar ile görüştüğünü öğrenir. Peki acaba bu sırrı aileyle paylaşacak mı?


1. Sezon / 15. Bölüm | THE PARTYS OVER
Josh, Meghan'ın işten bir arkadaşını kıskanınca, yemek daveti rezil olacaktır. Peter'ın çingene olmayan bir kızla olan ilişkisini Nina öğrenecektir. Ragini ise doğurganlık kontrolü yaptırmaya karar verir.


1. Sezon / 16. Bölüm | IT'S ME OR YOUR FAMILY!
Meghan, Josh ile ilişkisine bir ara vermeye karar verince, Arranged’de açığa çıkanlar ortalığı sallayacaktır. Ragini doğurganlık testinin sonucunu alır. Miller’lar ise Peter’ın Çingene bir kızla ilgilendiğini ve Maria’nın ilk çocuğuna hamile olduğunu öğrendikten sonra büyük mutluluk yaşarlar.


2. Sezon / 17. Bölüm | ESTRANGED ARRANGEMENT2. Sezon / 18. Bölüm | WEDDING WARFARE2. Sezon / 19. Bölüm | COLD FEET HOT TEMPERS2. Sezon / 20. Bölüm | FORT WORTH FACE-OFF2. Sezon / 21. Bölüm | DID I MARRY A MAN-CHILD?2. Sezon / 22. Bölüm | WHOS THE BOSS?
Taylor, David'in hayatında dominant bir rol oynamaya başlar. David'in kilisesini terk etmesini istemesi ve Baptist'liğe geçmesi isteğiyle çizgiyi aşar. Dinlerinin geleneği açısından bir süre daha birbirlerine dokunamayacak olan Ben ve Vicki, bu sayede ciddi hayal kırıklıkları ve özlem yaşayacaklardır. Maneka ve Mayur, gebelik testi sonucundan sonra hayatları açısından ciddi bir karar alacaklardır.


2. Sezon / 23. Bölüm | TILL DEBT DO US PART2. Sezon / 24. Bölüm | WHERES THE LOVE?
Finansal sorunlarla boğuşan Vicki ve Ben, hahamlarından aile kurmak için izin isterler. Mayur, Maneka'nın sosyal etkinliklere katılmasını yasaklar ve bu yasak sayesinde Maneka geleneksel evliliği sorgulamaya başlar. Haftalardır bitmeyen kavgalarından sonra Taylor ve David, rahiplerinden boşanma konusunda tavsiye isterler. Bu buluşma sayesinde David, şok edici bir açıklamada bulunur.


2. Sezon / 25. Bölüm | SOMETHING HAS TO GIVE
İyi bir kariyere sahip olan fakat üzerinde çok fazla baskı hisseden Maneka, Mayur'un isteklerine karşılık verebilmek için gayrimenkul işinden ayrılmaya karar verir. Ben, Vicki'nin işe girmesini isteyince, ilişkiyi yöneten kişinin kim olduğu tartışması ortaya çıkar. Taylor, hosteslik kursuna gider ve çok büyük gelişmelerle karşılaşır.


2. Sezon / 26. Bölüm | IN A FAMILY WAY