BİZİ TAKİP EDİNB.O.R.N. TO STYLE

Bölümler

1. Sezon / 0. Bölüm | HOMELESS BOY TO ROCK STAR GLAM
The B.O.R.N. ekibi bu hafta yine iki müşterisiyle karşınızdadır. New York Metropolitan Opera dansçısı ve vokalist Alison, ve yıldızı yükselen  R&B starı Maxine Ashley. Alison bütün enerjisini dans etmeye ve şarkı söylemeye harcadığı için giymemesi gereken kokulu eşofmanlarını bir türlü çıkaramamaktadır. Stil ikonu Debbie Harry gibi gösterişli bir rock yıldızına dönüşmesi için takım elinden geleni yapacaktır. Grammy ödüllü müzik yapımcsı Krucial Keys, B.O.R.N.'dan yeni yıldızı Maxine Ashley için yardım istemektedir. Yeni albümünü kısa süre önce tamamlayan ve müzik dünyasında çok fazla ilgi çeken Maxine'nin fotoğraf çekimi için stil danışmanlığı yapılacaktır. Takımın, Maxine ile ancak çekim günü tanışacak olması B.O.R.N. takımını strese sokmaktadır.


1. Sezon / 1. Bölüm | COVERED UP TO CONFIDENT COMEDIAN
B.O.R.N. takımı bu hafta yine çok yoğun. Umut vaad eden komedyen, Rachel ve online alışveriş uzmanı, Katie Finnegan bu bölümde yer alacaklar. Rachel, uzun yıllar boyunca yemek yeme bozukluğu yaşıyor. Vücuduna olan güvenini geri kazanan Rachel'ın artık özgüvenli ve hırslı bir görünüm kazanmasına yardımcı olacak olan takım, Rachel'in ikonu olan Mary Tyler Moore'dan ilham alarak yeni şovuna hazırlanmaktadır. 60'ların sade stilini ve modern twist havasını yakalamak isteyen takım, Rachel'ı mükemmel ve sahneye çıkmaya hazır halde görünmesi için ne yapmaları gerektiklerinin farkındalar. Katie ise katılacağı TriBeCa balosu için çaresizce kıyafet aramaktadır. Kurucu ortağının katılamayacağı baloya tek başına gitmek zorunda olan Katie, mecburen kalabalık arasında ön planda olmalıdır. Takım, Katie için heyecanla stil ararken, Katie'nin etkinlik gününe kadar şehir dışında olacağını öğrenirler.


1. Sezon / 2. Bölüm | POST BABY BLUES TO ROCK STAR CHIC1. Sezon / 3. Bölüm | HOOCHIE TO HEPBURN1. Sezon / 4. Bölüm | CORPORATE CLASS TO CREATIVE SASS
B.O.R.N. takımı bu hafta duygu yüklü. Bekar anne ve eski avukat Coco ve mankenliğin yanında belgeselci olan Chelsea Freeborn bu bölümde yer almaktadır. Coco'nun kızı gibi büyüttüğü yeğeni artık yuvadan uçmuştur. Coco cesur kararlar alarak kurumsal yaşamdan üretici bir yaşama geçmeyi tercih eder. Zamanında sadece mahkeme salonları için uygun kıyafetler tercih eden Coco, şimdi yeni vizyonunu temsil edecek tarzını yaratmak için, takımın yardımına ihtiyaç duyuyor. Mankenlikten, belgeselciliğe geçiş yapan Chelsea Freeborn, yeni belgesel filmi için yeterli sermayeyi aramaktadır ve etkileyici görünmek için takımın yardımına başvurmaktadır. Takımın, Chelsea'ye en çekici kıyafeti bulması için sadece bir kaç günü kalmıştır. Bakalım Chelsea'nin belgesel filmi için ihtiyacı olan sermayeyi bulmasında yardımları olabilecekler mi ?


1. Sezon / 5. Bölüm | FROM BASIC TO BOHO1. Sezon / 6. Bölüm | PRISON DRAB TO PROFESSOR FAB1. Sezon / 7. Bölüm | DIVORCED AND DOWN TO POLISHED POSH
Bu hafta B.O.R.N.'da yine heyecan kesilmiyor. Bu haftanın konukları emlak komisyoncusu Savitri ve ünlülerin mücehver tasarımcısı Jules Kim. İki çocuklu ve yeni boşanan Savitri, New York'da bulunan $4 milyon dolar değerindeki evi satmaya çalışmaktadır. Önündeki tek problem sahip olduğu içi sadece genç kız kıyafetleri ile dolu kıyafet dolabıdır. Savitri'nin yaşına göre çok genç gözükmesi, bu kıyafetleri giyebileceği anlamına gelmemektedir. Savitri'nin stil ikonu olan Victoria Beckham'a benzemesi için takım görevini yapacaktır. Savitri, bebek bakıcısı görünümünden uzaklaşıp hızla sosyetik bir görünüm kazanacaktır. Ünlülerin mücevher tasarımcısı Jules Kim, New York'un en popüler teras barı olan, Le Bain'de sunacak olduğu etkinlik için çekici gözükmek istemektedir. Takımın, Jules'a sıcak havada rahat hissedebileceği, hatlarını gösterebileceği ve kullanışlı bir stil yaratmaları gerekmektedir. Takım, Jules'un şehrin en popüler mekanında göze çarpmasını istemektedir.


1. Sezon / 8. Bölüm | BORING BLACK TO BOLD AND BEAUTIFUL
Michelle'in problemini sadece B.O.R.N. takımı halledebilir. Michelle çok zevkli bir kadın ve alşveriş yapılması gereken mağazaları çok iyi biliyor, ancak siyah renkten başka kıyafet giymiyor. Michelle'in stil ikonu olan Sarah Jessica Parker'ı, desenleri karıştırmayı seven, renkli giyime sahip ve modayı yakından takip eden biri olarak biliyoruz. Jonathan ve takımının yardımıyla, Michelle'in klasik kıyafetlerle dolu dolabı, renk uyumlu ve modayı yakından takip eden bir kıyafet dolabı haline gelecek. Moda fotoğrafçısı ve bloggerı Shanita Sims, Whitney'de gerçekleşecek olan Jeff Koons sergisine davetlidir. Bu Sims'in kariyeri için işi ile alakalı bağlantılar bulmak açısından büyük bir şans olabilir. New York şehrinin üst tabakasının önünde dikkat çekici gözükmesi için Jonathan ve takımının çok dikkatli çalışması gerekiyor.


1. Sezon / 9. Bölüm | FASHION OFFENDER TO MODEL COP
New Jersey'li polis memuru Kristin'in kıyafetleri büyük beden polis üniforması, çelik yelek ve kocasının onun için seçtiği dar ve kısa kıyafetlerden ibarettir. Kristin'in ikonu ise gösterişli kırmızı halı güzeli Blake Lively'dir. Günlük kıyafetlerinde de sade ve şık olabilen Lively, sadece çekici görünümüyle tanınmamaktadır. Jonathan ve takımı, Kristin'in sade ve seksi bir moda stili kazanmasına yardımcı olacaktır. Kristin'in kendini rahat hissetmesi ve kocasının moda tavsiyelerini dinlememesi önemlidir. Takvim güzeli ve müzisyen, Kacie Marie eski tarz stili ve sesiyle tanınmaktadır. Kacie Marie'nin albüm partisi yaklaşmaktadır, Kacie, eski tarzdan esinlenilmiş modern twist havası yakalamak için takımın yardımını istemektedir. Farklı bir stile sahip olan Kacie için ekibin partideki ünlülerin etkilenebileceği bir kıyafet bulmaları gerekmektedir.


1. Sezon / 10. Bölüm | MISS MATCHING IT TO SMASHING IT
Bu hafta B.O.R.N ekibini 17 yıl önce eşini kaybeden Paige'ye yeniden flört hayatına dönmesi için yardım ederken göreceğiz. Kötü zamanlar geçiren Paige'ye Jonathan'ın yardımıyla daha önce sahip olduğu kişisel tarzını kazandırcaklar. Stil ikonu Zooey Deschanel gibi biri olunca ekip eğlenceli olacak ve enteresan kıyafetler bulmakta zorlanmayacaktır. Model ve girişimci Bobby Roache'un güneş gözlüğü markası için stil danışmanlığına ihtiyacı vardır. Bobby tamamıyla bu işi takıma bırakmıştır. Bakalım Jonathan ve takım Bobby'i etkileyebilecek mi??


1. Sezon / 11. Bölüm | FROM DOUBLE TROUBLE TO TWICE AS NICE
Bu hafta B.O.R.N'da çifte bela, Gina Marie ve Anna Marie adlı ikizler yer almaktadır. Bu haftanın stil danışmanı ise CREEM dergisi şef editörü Katerina Simonova'dır. Anna ve Gina çocukluklarından beri aynı kıyafetleri giymektedir. Kendi stillerini ararken bile birbirlerinin fikrine ihtiyaç duymaktadır. Yirmili yaşların ortasına gelen ikizler artık kendi kişiliklerine özgü stile sahip olmak istemektedir. Anna'yı seks bombası Brigitte Bardot'ya, Gina'yı ise yeni ve modern ince görünümüne dönüştürmek Jonathan ve B.O.R.N. takımının elindedir. Simonova ise dergisinin sonbahar sayısı için düzenlenecek olan lansman partisine giderken giyeceği ayakkabı konusunda Jonathan'ın yardımını istemektedir. Bakalım Jonathan stil sahibi ve çok seçici olan Simonova'yı tercihleriyle hayran bırakabilecek mi?


1. Sezon / 12. Bölüm | FROM OVER THE TOP TO RACHEL FROM THE BLOCK
Bu hafta B.O.R.N. 'da yine heyecan kesilmiyor. Travesti kraliçesi olmak isteyen Rachel ve geleceği parlak moda tasarımcısı Lucie Haillie danışmanlar arasında yerlerini almaktadır. Güzel ve çekici bir kadın olan Rachel, giydiği kostümlerle kendine olan güvensizliğini saklamaktadır. Onun stil ikonu Jennifer Lopez ise eğlenceli renkler ve cesur kıyafetleri sofistike bir şekilde giyinmektedir. Jonathan ve takımı, Rachel'a eğlenceli kıyafetlerle dolu, doğal ve dikkat çekici bir kıyafet dolabı yapmak için çalışacaklardır. Lucie Haillie, Amerika'ya göç eden Gallerli bir moda tasarımcısıdır. New York moda dünyasında ilgi çekmek istemektedir. Havalı ve hatları ortaya çıkartan bir stile sahip olan Lucie, markasının lansmanına mükemmel bir görünüm kazandırmak için Jonathan'ın yardımını istemektedir. Şimdi takımın Lucie'ye özel ve markasının lansmanına uyacak kıyafetler bulmaları gerekmektedir.


1. Sezon / 13. Bölüm | FROM HIPSTER TO HEPBURN
Genç ve havalı bir Brooklyn kızı olan Amber, hem kişisel hem de profesyonel anlamda kocaman bir değişimden geçmektedir. Erkek arkadaşından yeni ayrılan ve işinden kısa süre önce istifa eden reklam yapımcısı Amber, artık bağımsız bir film yapımcısı olmak istemektedir. Stil ikonu Audrey Hepburn olan Amber'a, B.O.R.N. takımı olgun ve yeni hayatına uygun bir stil kazandıracaktır. Christine, NYCPretty.com isimli moda ve egzersiz blogunun yaratıcısıdır. Ünlenen bir bloga sahip olan Amber davet edildiği Swatch sörf yarışması için mükemmel elbiseyi aramaktadır. Takımın, Amber'a hem profesyonel hem de şık bir sörfçü gibi görünebileceği kıyafeti bulmaları gerekmektedir.