BİZİ TAKİP EDİNBORN IN THE WILD

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | ALASKA: REMOTE AND UNASSISTED
Peter ve Audrey en yakın hastaneye 250 kilometre uzaktaki evlerinin hemen dışında doğum yapmayı planlıyorlar. Bu kendine has düzen sayısız engel sunmakta, ancak onlar önlerini görmeye niyetliler. Tabiatın göbeğinde yardım almadan doğum yapma hayallerini gerçekleştirebilecekler mi?


1. Sezon / 2. Bölüm | UTAH: THE BEST LAID PLANS
Lance ve Linda düzenli bir mahallede yaşayan tipik Amerikan vatandaşları. İki kızları var ve üçüncüsünün doğması da an meselesi. Ellerindeki sağlam planlamayla onları doğa ile bağdaştıracak doğum deneyimini yaşamak için tabiata atılıyorlar. Zorlukların üstesinden gelmeyi başarıp amaçlarına ulaşabilecekler mi? Yoksa doğumu daha bilindik yollarla mı çözmeyi deneyecekler?


1. Sezon / 3. Bölüm | GEORGIA: LABOR INTENSIVE
Phallin ve Levi beşinci çocukları doğacağı için fazlasıyla heyecanlı. Kız bebek bir hafta sonra doğacak. Çiftimiz bebeklerini kurumuş bir yabanmersini tarlasının içinde, doğada doğurmak istiyor. Doğum bir ebe ve doğum koçunun yardımlarıyla gerçekleşecek ancak hangi takım vahşi doğada plana sadık kalabilir ki??


1. Sezon / 4. Bölüm | ARIZONA: BABY MAKES NINE
Amy ve Jeff yeni oğullarını bekliyor ve onu muhteşem doğada dünyaya getirme planları yapıyorlar. Bu onların dokuzuncu çocuğu olacak ve tüm çocuklarını tabiatta hayata getirmiş olacaklar. Güney Arizona’nın çöl sıcaklarında doğum yapabilecekler mi? Yoksa iklim koşulları doğum planlarını alt üst mü edecek?


1. Sezon / 5. Bölüm | NORTH DAKOTA: SNOW BABY
Hailee ve Evan Kanada sınırının 90 kilometre güneyinde ve kışın göbeğinde doğada doğum yapmaya hazırlanıyor. Yılın bu zamanlarında sıcaklık sıfırın altında, ancak sağlam bir hazırlık sonrasında doğal doğum hayallerini gerçekleştirmek istiyorlar. Fakat fırtına bölgeyi vurduğunda planları değişecek.


1. Sezon / 6. Bölüm | TENNESSEE: BIRTHING AMISH
Rebecca ve David Tennessee kırlarında kışın dondurucu soğuğu içerisinde doğada doğum yapmaya hazırlanıyorlar. Amish kültürüyle büyüdüler ve David elinden iş gelen bir adam. Peki ya Rebecca’nın sancıları onlar tam anlamıyla hazır değilken başladığında, ayak uydurup durumun üstesinden gelebilecekler mi? Yoksa doğada doğum yapma hayalleri düşündüklerinden daha mı zor olacak?


1. Sezon / 7. Bölüm | 6 MONTH CHECKUP
Born in The Wild’ın bu sezonunda gerçekleşen her doğumun en can alıcı anlarını izlerken çiftlerimize katılın. Çiftlerimiz kendi hikayelerini anlatacak ve diğerlerinin hikayelerini yorumlayacaklar. Asla yayınlanmamış sahnelere göz atacağız ve Born in The Wild bebekleri program çekildikten aylar sonra ne alemdeler göreceğiz