BİZİ TAKİP EDİNDOWNTOWN SHABBY

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | STUNNING SHINGLED VICTORIAN GETS LUXURY MAKEOVER
Ashley ve Tim ev almak için acele ettiler, ve şimdi bebek doğmadan önce 130 yıllık bir evin yeniden yapılmasının gerçekleriyle yüzleştiler. Yaşam alanlarını güncellemeyi, lüks bir kral dairesi kurmayı ve en yeni eklemelerle güzel bir kreş yaratmayı umuyorlar. Saat hızla ilerledikçe Frank ve Sherry'nin, yeni bebek gelmeden lüks bir ev hayallerini kurmaları için yardıma ihtiyaçları var!


1. Sezon / 2. Bölüm | PAINTED VICTORIAN BEAUTY GETS DREAM KITCHEN AND MASTER OASIS
Marty ve Lisa klasik Viktorya dönemi evlerini modern rüya gibi bir eve çevirmek istiyorlar. Mutfaklarında, büyüyen aileleri için bir alan yaratmak ve kendileri için sürekli hayal ettikleri kral dairelerini yaratmak istiyorlar.. Neyse ki, Frank ve Sherry rüyalarını gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmak için oradalar. Fakat Lisa ödeme yapmaz, Frank ve Sherry bugüne kadar yaşamadığı sıkıntıları yaşarlar.


1. Sezon / 3. Bölüm | FAIRYTALE FARMHOUSE GETS STYLISH MODERN KITCHEN
Mary ve John, çiftlik mutfağını çok pahalıya kaçmadan modern bir şahesere dönüştürmeyi hayal etmekteler. Frank ve Sherry ailelerinden güzel ve işlevsel bir mekan tasarlama ve inşa etme konusunda yardım istemektedirler. Ancak, ev sahipleri projeye büyük bir son dakika değişikliği yaptığında Frank ve Sherry çizim tahtalarına dönüp tamamen yeni bir plan hazırlamak zorunda kalacaklardır.


1. Sezon / 4. Bölüm | BUNGALOW BEAUTY GETS A FANTASY FACELIFT
Jeff ve Shannon üçüncü çocuğuna sahip olmadan önce bir ev satın aldılar ve 9 yıl sonra 1950’ lerin Chicago Bungalow'unda daha fazla alan bulmaları gerekiyor. With a modest budget they need Frank and Sherry to help modernize the outdated kitchen and bathroom and help find space to build a bedroom for their oldest son. Mütevazı bir bütçeyle, eski mutfak ve tuvaleti modernleştirmeye yardımcı olmaları ve en büyük oğlu için bir yatak odası inşa etmeleri için Frank ve Sherry'ye ihtiyaç duyuyorlar. Frank ve Sheryy beş ailenin de bütçelerine göre istediklerini yapmalarına yardımcı olmak için yaratıcı olmalılar.


1. Sezon / 5. Bölüm | AWE-INSPIRING AMERICAN FOUR SQUARE GETS MASSIVE EXPANSION
Susan ve Seamus O'Mahoney 1930'ların Amerikan tarzı evlerini modernleştirmek istiyorlar. They are turning to their good friends Frank and Sherry to help find room for their three kids and update their tiny, old kitchen. Üç çocuğu için oda yapabilmek ve küçük, eski mutfağını iyileştirmeleri ve yardım etmeleri için yakın arkadaşları Frank ve Sherry'ye danışıyorlar. Ancak O’Mahoney ek odalar istedğinde Frank ve Sherry arkadaşlarının her istediğini yapabilmek bu geniş kapsamlı projeyle sınırlarını zorluyorlar.


1. Sezon / 6. Bölüm | THRIFT-SHOP CHIC TWO-FLAT GETS REFINED MODERN MAKEOVER
Hollie ve James, Chicago'nun en popüler bölgelerinden biri olan Ukrayna Köyü'nde yaşıyorlar. İki odalı evlerini, büyüyen aileleri için güzel, yenilenmiş aile için bir ev haline getirmeyi umuyorlar. Ancak sıkıntılar tasarım fikirleri üzerinde çarpıştığında, Frank ve Sherry, bu çiftin hayallerindeki güzel ve aile evlerini nasıl yapacaklarını anlamalılar ve bit pazarından çıkan sonuçları iyice analiz etmeliler.


1. Sezon / 7. Bölüm | PARTIAL PRAIRIE STYLE GETS OPEN CONCEPT DREAM KITCHEN
John ve Erin'in, yüzyılın dönüm noktası olabilecek evlerinden keyif almalarını engelleyen engelleri yıkacak açık bir konsept mutfak fikirleri var. Frank ve Sherry'nin içeri girip beş kişilik ailenin azami konforda keyif alabileceği bir ev hayaline ulaşmalarına yardımcı olmaları gerekiyor. Ancak Frank ve Sherry duvarları açmaya başladığında, herkesin şimdiye kadar gördüğü herhangi bir şeyden farklı olarak, dikkatle yapılmış planlarında büyük bir incelik keşfediyorlar.


1. Sezon / 8. Bölüm | MAJESTIC FOLK VICTORIAN GET AMERICAN STYLE MEGA-KITCHEN
Gurbetçi Jeff ve Angela, Asya'ya seyahatleri sırasında edindikleri ödüllü eşyalarını da içeren muazzam bir Amerikan mutfağıyla klasik bir ev hayal ederek Amerika'ya geri döndüler. Frank ve Sherry'nin meydan okuması, tüm bu farklı kavramlara hitap eden tasarımlar üretmektir. Ancak duvarları açmaya başladığında, Frank ve Sherry, bu aileyi çok çekirdeğe çeviren bir dizi tehlikeli keşif yapıyorlar.