BİZİ TAKİP EDİNFIRST 48, THE

Bölümler

16. Sezon / 0. Bölüm | 10TH ANNIVERSARY SPECIAL (THE CASE THAT HAUNTS ME)
özel iki saatlik bu program , ünlü First 48 detektiflerinin yaşadıkları en korkunç olayları ekranlara taşımalarından oluşuyor. Röportajlar,dramatik canlandırmalar,olay yerine ait gerçek olay materyalleri kullanılarak oluşturulan programda; suç hikayeleri, First 48 müfettişlerinin kişisel ve profesyonel hayatlarında yaşadıkları ve Memphis,Minneapolis ve Broward County'de yaşanmış olaylar gözler önüne seriliyor.


16. Sezon / 251. Bölüm | DEAD END DRIVE / THE FIXER
Dallas Dedektiflerinden Dwayne Thompson bölgeyi terörize eden bir takım oto hırsızı katillerini avlıyor. Ve Cleveland'da arkadaşlar arasındaki ağız dalaşı ile başlayan olay, kontrol dışına çıkıyor ve ölümcül bir karara neden oluyor.


16. Sezon / 256. Bölüm | KISS OF DEATH
Rochester'a komşu banliyölerden birisinde bir adam sokak ortasında vurulmuş olarak bulunur. Büyük Suçlar Birimi kurbanı son saatlerinde buraya getiren sebepleri tek tek bir araya getirmeye çalışırlar ve karısının bu cinayetin çözümünde kilit rol oynadığını fark ederler.


16. Sezon / 257. Bölüm | DEAD END DRIVE / THE FIXER
Dallas Dedektiflerinden Dwayne Thompson bölgeyi terörize eden bir takım oto hırsızı katillerini avlıyor. Ve Cleveland'da arkadaşlar arasındaki ağız dalaşı ile başlayan olay, kontrol dışına çıkıyor ve ölümcül bir karara neden oluyor.


16. Sezon / 258. Bölüm | BOUND AND BURNED
Müstakbel baba adayı, bağlanmış ve yakılmış bir halde nehir yatağında bulunduğunda Dallas Dedektiflerinden Scott Sayers, bu ölümcül soygunu çözmek ve suçluların kimliklerini tespit ederek adalete teslim etmek için harekete geçer.


16. Sezon / 259. Bölüm | GAME OVER / LONG WALK HOME
Cinayet dedektifleri yeni bir şehirde - New Orleans. İlk olarak, bir genç adam infaz edilir ve dedektifler ne bir ip ucu ne de kurbanın adını bile bulabilirler. Fakat belki de katili bulmak için kilit nokta önlerinde duruyordur. Daha sonra, evinden işine giden sevimli bir genç kadın sokak ortasında vurularak öldürülür. Geride üzüntülü bir halk ve onun katillerini bulmaya çalışan dedektifler bırakarak.


16. Sezon / 260. Bölüm | TEARDROPS / ALMOST HOME
Dallas'ta bir adam bir araba hırsızı tarafından vurulur . Ve dedektifler hırsız kaçmadan çalıntı arabayı bulmaya çalışıyor. Cleveland'da ki dedektifler ise bir parti çıkışında soyularak vurulan genç adamın kimlik tespiti için tanık avına çıkıyorlar.


16. Sezon / 261. Bölüm | JACKED/FALLEN IDOL
Dallas'ta genç bir baba bir benzin istasyonunda pusuya düşürülüyor ve Dedektif Steve David olay soğumadan katilleri tespit etmek için iz peşine düşüyor. Sonra Miami'de sevimli bir rapçi kendi araba yıkama dükkanında vuruluyor ve dedektifler bunun bir iç hesaplaşma olduğundan şüpheleniyor.


16. Sezon / 262. Bölüm | FOR A QUICK BUCK / BLOODY SUNDAY
Cleveland'da genç bir baba evinde infaz ediliyor ve ailesi maskeli saldırgan tarafından terörize ediliyor. Dedektifler kurbanın arkadaşının katili bulmak için kilit nokta olduğunu düşünüyorlar fakat onu henüz bulamıyor. Sonra, Dallas'ta, masum bir genç keskin nişancı tüfeği ile vuruluyor ve dedektifler bu tehlikeli katilin peşine düşüyor.


16. Sezon / 263. Bölüm | MURDER RAP
Bir gencin şehir kütüphanesinin dışında vurularak öldürülmesi Cleveland dedektiflerini şok edici saldırının altında yatan nedenleri araştırmaya itiyor.


16. Sezon / 264. Bölüm | CALLING FOR A KILLER/BOILING POINT
Broward County,Florida'da ki bir otoyolda gerçekleşen silahlı saldırı, dedektifleri katillerden oluşan bir çetenin peşine düşürüyor. Sonra Dallas'ta, üç arkadaşın bir gece kulübünün dışında öldürülmesinin ardından dedektiflerin video kayıtlarını bulması , olaya yeni bir bakış açısı getirir.


16. Sezon / 265. Bölüm | HEARTLESS
New Orleans'ta vahşice öldürülen bir anne ve iki çocuğunun cinayet davasında ise Dedektif Darrel Doucette , kurbanların tanıyabileceği bir şüpheli avına çıkıyor.


16. Sezon / 266. Bölüm | RUN AND GUN / LONESOME HIGHWAY
New Orleans'ta , Dedektif Maggie Darling , yeni mezun olmuş bir liseliyi vuran katilin avına çıkıyor. Dallas'ta, Dedektif Steve David vurularak otoyol kenarına atılmış olan kadının kimliğini olay henüz soğumadan tespit etmeye çalışıyor.


16. Sezon / 267. Bölüm | ROOKIE / CORNERED THE
Bir baba sokakta soyularak vurulduğunda Cleveland Dedektiflerinden Kathy Cruz ilk davasında şüphelinin Ohio'nun en tehlikeli suçlularından birisi ile karşı karşıya olduğunu anlar. New Orleans'ta masum bir adamın bölgede vurulmasından sonra bölge halkının korkusundan dolayı Dedektif Justin Rice tanık bulmak konusunda sıkıntılar yaşar.


16. Sezon / 268. Bölüm | GRAVEYARD SHIFT THE
Cleveland'da masum bir dükkan çalışanının kasete çekilerek öldürülmesinin ardından Dedektifler , şüphelinin şiddet geçmişini görürler ve daha fazla kan dökülmeden katili yakalamak için yoğun bir iz takibine başlarlar.


16. Sezon / 269. Bölüm | ABANDONED BY THE BAYOU
New Orleans'ta beş çocuk annesi kadının bağlanıp vurulmuş cesedinin boş bir arsada bulunmasından sonra, Dedektifler Mike McCleery ve Bob Bachelder başka cinayet işlemeden katili yakalamak için parçaları bir araya getirmeye çalışırlar.


16. Sezon / 270. Bölüm | TRUST NO ONE / RISKY BUSINESS
Cleveland'ta Dedektif Art Echols, sevgi dolu bir komşunun evinde vurulmasından sonra düşündüğünden de yakın olabilecek bir şüpheli avına çıkıyor. Dallas'ta bir kişinin öldürüldüğü ve bir kişinin de yaralandığı soygun olayından sonra Dedektif Steve David başka cinayetler işlemenden önce iki katili yakalamak üzere iz peşine düşer.


16. Sezon / 271. Bölüm | KILLER CONNECTION / BLOODY BIRTHDAY
Dallas'ta genç bir baba bar çıkışında vurularak öldürülür ve olay kamera kayıtlarına yakalanır. Fakat dedektifler bu şahsın kimliğini tespit edebilecekler mi? Cleveland'ta altı çocuk annesi bir kadın doğum gününde vurularak öldürülüyor ve geride gözü yaşlı sevdiklerini bırakıyor. Cinayet birimi tetiği kimin çektiğini bulmaya çalışıyor.


16. Sezon / 272. Bölüm | MILLION DOLLAR QUESTION
Cleveland'ta bir adam birçok kez vurulduktan sonra ölüme terk edilmiş bir vaziyette karanlık bir bölgele bulunuyor. Dedektifler Ray Diaz ve Kathy Cruz yalanlardan oluşan bir ağa direniyorlar ve katili adalete teslim etmek için çalışıyorlar.


16. Sezon / 273. Bölüm | COLD EMBRACE
Cleveland'ta bir adam arabasında ölü olarak bulunduğunda boğularak öldürüldüğü tespit ediliyor. Dedektifler Nate Sowa ve Ray Diaz davayı alıyorlar ve onları katillere götürecek bazı gizli ilişkileri araştırmaya başlıyorlar. Fakat Sowa'nın emekliliği bu kadar yakınken ,olay soğumadan böyle bir davayı çözebilir mi?


16. Sezon / 274. Bölüm | SAFE HOUSE
CANCELLED


16. Sezon / 275. Bölüm | DEADLY SECRET / BEHIND CLOSED DOORS
Dallas'ta evinin önünde vurulan genç babanın öldürülmesinin ardında kurbanın gizli bir nedenin olup olmadığını Dedektif Steve David araştırıyor. Cleveland'ta bir anne boğulmuş ve kendi mutfağında yakılmış vaziyette bulunuyor. Fakat Dedektifler Nate Sowa ve Ray Diaz'ın elinde bir tanık yok ve iz sürebilmek için çok az delilleri var.


16. Sezon / 276. Bölüm | COLD BETRAYAL
Cleveland'ta Noel'den sadece birkaç gün önce bir adam evinde ailesinin önünde vurularak öldürülüyor. Dedektifler Tom Armelli ve Bob Ford uyuşturucu pazarlama işlerinin içine girerek katilleri avlamak zorundalar.


17. Sezon / 277. Bölüm | GRAVEYARD LOVE
Bir adam, New Orleans’da anneannesinin evinin önünde silahlı saldırıya uğrar. Detektifler; Jeffrey Vappie ve Tim Bender saldırıya kurbanın ayrılmış olduğu karısının yaptırdığından şüphelenirler. Fakat bunu kanıtlamak için kanıta ihtiyaçları vardır ve bunu çok hızlı yapmaları gerekemektedir.