BİZİ TAKİP EDİNHE SHED & SHE SHED

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | BALLER BACKYARD BARS
Bu bölümde kulübe uzmanlarımız iki parti sever ev sahibinin arka bahçe kulübelerini bara dönüştürmelerine yardım edecekler. Kaliforniya’da PJ’nin korsan seven karısı PJ’in hobisini evine taşımasına izin vermeyecek. – Kulübesini bir korsan pubına dönüştürürken direk, yelken ve gizli barı kullanıyor. Bu arada Teksas Austin’deki mega parti konuğu Erin bir tiki bar yapıyor ve bu barı eğlenmeyi seven devasa arkadaş grubu için inşa ediyor.


1. Sezon / 2. Bölüm | HOBBY HIDEAWAYS
Luke ve Sarah çaresizce ilham alacakları alanlara ihtiyaç duyan ev sahipleriyle iş birliğine girişiyor. Teksas’lı şarkıcı ve söz yazarı Joey, tüm gün evden çalışan eşini rahatsız etmeden gitar çalabileceği müzik stüdyosunu inşa ederken, sinema hayranı Ana, California’daki kulübesini evdeki baskılardan kurtulabileceği muhteşem bir arka bahçe sinema salonuna çeviriyor.


1. Sezon / 3. Bölüm | INTO SPACE!
Kulübelerimizi daha önce hiçbir kulübenin gitmediği bir yere, uzaya yolluyoruz. Houston’da yaşayan bilim kurgu hayranı Ozzie fütürist kulübesini inşa ederken amatör astronom Kaitlin Boston’daki kulübesini yıldız gözlemleyebileceği romantik bir ortama dönüştürüyor.


1. Sezon / 4. Bölüm | GREEN ACRES GOES PINK
Gregg ve arkadaşlarının California’da 2000 hektarlık bir çiftliği var ve Susan da Pennsylvania’da bir çiftlikte yaşıyor. Ancak kulübeleri için planladıkları tamamen farklı. Gregg, Luke’un yardımıyla çiftlik atmosferini içeriye taşıyacak bir vahşi batı rodeo kulübesi yapacak. Sarah ve Susan ise tam tersini yaparak sert çiftlik ortamını şık bir kadın vahasına çevirecek.e Shed oasis in stark contrast to its farm surroundings


1. Sezon / 5. Bölüm | ADULTS ONLY
Çocuk sahibi olmak yorucudur ve kulübe uzmanlarımız tam zamanında yetişerek sıradan kulübeleri yetişkinlere özel sığınaklar haline getiriyor. Massachusetts’de yaşayan hokey hayranı Pete ahşap kulübesini geri çekiyor ve orayı bir hokey pistine çeviriyor. Austin Teksas’taki kulübe sahibi Heather ise kadınlar geceleri düzenleyebilmek için kendine özel şampanya temalı kulübesini inşa ediyor.


1. Sezon / 6. Bölüm | SHED & BREAKFAST
In this episode, two creative homeowners turn their backyard sheds into moneymaking “shed & breakfasts” that they will rent out on Airbnb. With Luke’s help, Texas rancher Bob turns his dilapidated shed into an elegant suite that’s both rustic and refined. In North Carolina, Sarah assists homeowner Amanda on a unique challenge – building a ‘shedroom’ that’s both a beautiful and 100% environmentally friendly.