BİZİ TAKİP EDİNI SURVIVED

Bölümler

5. Sezon / 66. Bölüm | JESSICA/JEFF AND MARK/KERRI
Bir kadın, kendi dairesinde palalı bir adamın saldırısına uğrar; boz ayı saldırısına uğrayan bir adam ıssız bir bölgede kafa derisi kısmen yüzülmüş şekilde kalır ve bıçakla tehdit edilerek kaçırılan 16 yaşındaki bir kız, gözleri bağlı şekilde yaşam mücadelesi verir.


5. Sezon / 67. Bölüm | LISA/CHRIS/JEANNETTE
Silahlı bir adam iki kadını arabasıyla kaçırır ve cinsel tacizde bulunur. Kadınlardan biri caddeden aşağı doğru kaçmayı başarır. Bir hortum bir adamın evini birbirine katar ve on altı tekerlekli bir aracın oturma odasının içine dalmasına neden olur. Dokuz yaşındaki bir kız kaçırılır, üç gün boyunca esir alınıp, işkence ve tacizlere maruz kalır.


5. Sezon / 68. Bölüm | KAYE/JOHNNY/SCOTT
Bir Kadın evinin yakınında bıçaklı bir adam tarafından vahşice bir saldırıya uğruyor. Bir adam bir dağ geçidinde arabasıyla kaza yapıp 16 gün arabasında mahsur kalıyor. İki üniversite birinci sınıf öğrencisi arabalarıyla birlikte silahlı bir adam tarafından kaçırılır.


5. Sezon / 69. Bölüm | EDUARDO AND JAYNE
Eduardo ve Jayne, Eduardo’nun kaçırılıp, küçük bir kutuya konulması ve vahşice işkence görüp vücuduna iki kez kirli kan enjekte edilmesiyle gerçek bir kâbusun içine düşerler. Ümitsizce geçen yedi buçuk aydan sonra Eduardo hayatı için, Jayne ise onu kurtarmak için mücadele etmelidir.


5. Sezon / 70. Bölüm | KIM & NINA/MIKE & CHARLES5. Sezon / 71. Bölüm | TANYA ANDY DENISE
Genç bir kız bir adam tarafından ayartılır, 10 yılını onun kölesi olarak geçirmek için beyni yıkanır. Bir yürüyüşçü neredeyse bir dağ aslanı tarafından öldürülecektir ve bir kadın sinsice izlenir ve saldırıya uğrar.


5. Sezon / 72. Bölüm | PAUL TRESSELL MELISSA5. Sezon / 73. Bölüm | ANGELA/PAT/TRICIA
Genç bir kadın silah zoruyla kaçırılıp cinsel saldırıya uğruyor. Bir çiftçi kendisini biçerdöverde parçalanmaktan kurtarmak için bir elini feda ediyor. Ve on dört yaşındaki bir çocuk boğazı kesildikten sonra evinde ölüme terk ediliyor.


5. Sezon / 74. Bölüm | JENN/NEIL AND BLAKE/TIFFANY
Bir kadın, psikozlu erkek arkadaşının satırlı saldırısına uğrar. Bir adam ve yaşlı babası, salları dondurucu bir nehirde ters dönünce kasvetli Alaska kırsalında mahsur kalır. Genç bir kadın evinde saldırıya uğrar.


5. Sezon / 75. Bölüm | DONNA/MICHAEL/SHEILA
Bir kadın, bebeğini öldürmekle tehdit eden bir adam tarafından gündüz vakti kaçırılır ve tecavüze uğrar. Huron Gölü’ne çakılan bir uçaktan kurtulan bir adamın kıyıya kadar 27 kilometre yüzmesi gerekir. Beş aylık kocası tarafından bıçaklanan ve çarşafa sarılan bir kadın, kurtulmak için ölü taklidi yapmak zorunda kalır.


5. Sezon / 76. Bölüm | MIJALINA AND YVONNE/PETER5. Sezon / 77. Bölüm | CRYSTAL/JOHANNA
PCP uyuşturucusu etkisi altındaki bir adam etrafa saldırmaya başlar, 11 yaşındaki kızını bıçaklar. Komşuna ve komşusunun oğluna vahşice saldırıp bıçaklar. Bir adam müteahhidi tarafından bayılana kadar dövüldükten sonra kamyonetinin arkasına atılarak saatlerce eyaletler arasında dolaştırılır, bu sırada ciddi şekilde yaralandığı başından kan kaybetmektedir.


5. Sezon / 78. Bölüm | LENORE/STEVEN/ELLEN & JIM
Kıskanç eski erkek arkadaşı tarafından takip edilen, tecavüze uğrayan ve yüzünden vurulan genç bir kız ile kontrolcü kocasının vahşice tecavüz ettiği bir kadın; saplantılı tutkulara sahip hikayeleri yıkıcı birer finale doğru ilerlerken her ikisi de hayatlarını geri kazanmak için mücadele veriyor.


5. Sezon / 79. Bölüm | MIDSI/TAMMY/LEONA
Mağazada tek başına çalışan bir kadın müşterinin saldırısına uğrar, müşterisi tarafından depoya götürülüp 31 defa bıçaklanır. Bir doktor, para talep eden uyuşturucu bağımlısı tarafından silah zoruyla kaçırılır, bir çiftin Karayipler'deki cennet gibi tatili, korsanlar yatlarına bindiğinde dehşete döner.


5. Sezon / 80. Bölüm | TERRI/WALTER/JAMES
Sekiz yaşındaki bir kız çocuğu okuldan eve dönerken kaçırıldı ve iki korkunç gün boyunca cinsel tacize uğradı. Bir kadın, kaçırıldı, cinsel tacize uğradı ve bir bıçakla vahşice yarandı ve şimdi bolca kan kaybederken bir yandan da yardım bulmak için 30 metrelik dik bir yamacı tırmanmak zorunda. Ve kocasıyla beraber dağda yürüyüş yaparken bir deli tarafından vurulan ve yardım peşinde koşan bir kadın.


5. Sezon / 81. Bölüm | CYNTHIA, RUSS & CAROL/RON & CHRISTINE
Bir kadın eski kocası tarafından silah tehdidiyle rehin alınır. Kadın eski kocasının kızını öldürdüğünü ve sıradakinin kendisi olduğunu düşünür. Bir adam bir uçak enkazında gazla ıslanıp sıkışıp kalır ve alevlerle yüz yüze gelir. ve bir adam huzurlu bir Pazar sabahı iki adam evine zorla girip onu kör etmekle tehdit ederken oldukça yorgundu.


5. Sezon / 82. Bölüm | KIRBY/SUZANNA/RAEGAN
Bir dördüncü sınıf öğrencisi ve iki öğretmen bir sınıfta 151 kişi ile rehin alınır, bomba patlar ve heryer alev içerisinde siyah dumanlar odayı doldurur, Jameyka’da balayında olan bir çift akıl hastanesinden kaçmış olan bir hasta tarafından uzun tahta bir pala ile saldırıya uğrarlar.


5. Sezon / 83. Bölüm | LYNDA/KENDRA
Çılgın ve silahlı bir adam arabasını kadın ve ailesinin yemek yedikleri kafenin ön camına çarpar, ardından kadının gözleri önünde babasının vurulur ve annesini de kaybeder. Silahlı adam bu korkunç saldırı sırasında kafede bulunan papazın yedi arkadaşını da katleder. Ayrıca, genç bir anne ve yeni sevgilisi eski erkek arkadaşının levyeyle yaptığı vahşi bir saldırıya uğrar. Altı yaşındaki kızının yardım istemek için kaçması sayesinde kurtulurlar.


5. Sezon / 84. Bölüm | HEATHER/DONNA/KIM
Eski erkek arkadaşına karşı umutsuzca korunma talep eden bir kadın, kendini alıkonulup defalarca tecavüze uğrayıp, en sonunda boğulduğu dehşet dolu bir 4 saatin içerisinde bulur; Genç bir anne, bir hollywood akötünden ayrıldıktan sonra 25 kere bıçaklanıp kaderine terk edilir.


5. Sezon / 85. Bölüm | SANDRA/LAURIE/MELINDA
Sapa bir yolda bir motorcuya yardım eden bir kadın tornavida ile saldırıya uğrar. 2 çocuk annesi, 12 sene sonra ilk defa evinde kocası olmadan uyuyan kadın, maskeli bir adam tarafından tecavüze uğrar; bir markette tek başına çalışan genç kadın, bir müşteri tarafından saldırıya uğrar, testere dişli balık bıçağıyla nefes borusu, şah damarı ve ses telleri kesilir.


5. Sezon / 86. Bölüm | DEBBIE/RAY/JASMINE
Bekar bir anne, kendisini geceliğiyle boğmaya çalışan bir adam tarafından uyandırılıp kafasına defalarda vurulduktan çırıpçıplak soyulup fotoğrafları çekilir. Yalnız başına evine yürüyen bir kadın birisi tarafaından sokakta bıçaklı saldırıya uğrar, ve aynı saldırhan, seri katil, şehir şehir dolaşıp başka kurbanların apartmanlarına girmektedir.


5. Sezon / 87. Bölüm | GILLES, ANGELA AND RICHARD, JEFFREY
Bir kadın evinden kaçırılıp evin arkasında bulunan ormana sürüklenir ve defalarca tecavüze uğrar; uçakları Pasifik Okyanusu'na çakılan bir pilot ve arkadaşı 10 saat boyu üç metrelik dalgalarla mücadele eder ve evinde üç arkadaşının öldürülmesine tanıklık eden ve altı kez vurulan bir kadın, ölü taklidi yaparak hayatta kalmayı başarır.


5. Sezon / 88. Bölüm | KIM, JOHN AND CHARLENE
Sahte bir internet buluşması bir adamı bir seri katille yüz yüze getirir, bir çifti evlerini istila eden bir ayıyla hayatları için mücadele etme durumuna getirir ve bir adamı bir komşusunu göğsüne bir haç çizerken gören bir adamı bir vampir filmini gerçekleştirmek üzereyken bulmasını sağlar.


5. Sezon / 89. Bölüm | A.J., CARLOYN AND STACY/LYNNE
Yükselişteki bir manken, arkadaşı olarak düşündüğü bir adam tarafından tecavüze uğrar. Ekvator’da kızıyla birlikte trekking yapan bir adam, kızıyla beraber kaçırılır ve 3 silahlı adam tarafından 5 hafta boyuncu esir tutulur. Bir kadının ailesiyle birlikte düzenlediği film gecesi, 4 silahlı adam tarafından basılır ve kabusa dönüşür.


5. Sezon / 90. Bölüm | TALIBAN: JERE , THE
Ağır silahlarla donanmış genç bir seri katil Salt Lake City’de bir alışveriş merkezine girer. Yolcular ve batan geminin mürettebatı Hint okyanusunda çıkan şiddetli fırtınadan dolayı gemiyi terk etmeye zorlanırlar.


5. Sezon / 269. Bölüm | PAUL TRESSELL MELISSA7. Sezon / 106. Bölüm | MIKE/CHRIS/NEZA
Sandy Kasırgası Amerika Birleşik Devletleri’nin Doğu Sahili’ni vurur ve büyük bir yıkıma yol açarak New York City’e diz çöktürür. Bir adam, dalgalar tarafından yerle bir edilen sahildeki evinden akıntıya kapılarak denize sürüklenir; HMS Bounty’de çalışan bir adam, gemi su alıp batmaya başlayınca kendini kasırganın coşturduğu sularda bulur. Evinin ilk katını su basan bir kadın, evde yangın da çıkmasıyla birlikte komşusunun evine kaçar ve boğulma tehlikesi atlatır.


7. Sezon / 107. Bölüm | DAVID / SANDY & KEN / MAURA
Genç bir adam kaçırılıp tecavüze ve işkenceye uğrar; bir dadı ücra bir Afrika nehrinde dört metrelik bir Nil timsahının saldırısına uğrar; iki çocuk annesi bir kadın kanlar içindeki bıçaklı bir saldırgan tarafından kaçırılır.


7. Sezon / 108. Bölüm | SINGER/ROMINA AND JOHN
Dört Amerikalı genç Kırgızistan’da esir alınır ve çaresiz bir durumla karşı karşıya gelir, ya ölecek ya öldürüleceklerdir; genç bir çiftin bir Tay sahil tesisindeki rüya tatili, sahili vuran tsunami yüzünden dehşet dolu bir hayatta kalma mücadelesine dönüşür.


7. Sezon / 109. Bölüm | DOROTHY/JIM/BUD AND KATRINA
Bir kadın çocuklarının önünde tecavüze uğrar ve başından vurulup ölüme terk edilir; tek başına meyve toplayan bir adam ölümcül bir çıngıraklı yılan tarafından ısırılır; iki genç, popüler bir yüzme alanında yaz gününün tadını çıkarırken keskin bir nişancı ateş etmeye başlar ve üç arkadaşlarını öldürür.


7. Sezon / 110. Bölüm | RHONDA/JASON/PATRICK
Genç bir kadın kaçılır, tecavüze uğrar ve bıçaklanır, ama inanılmaz bir şekilde saldırganı zekasıyla alt etmeyi başarır; komşularını hortumdan korumaya çalışan bir adam hortum tarafından 15 metre yükseğe fırlatılır; bir adam Şükran Günü yemeğinde ateş açan eşinin ağabeyi tarafından vurulur.


7. Sezon / 111. Bölüm | SHAUNNA & BRAD/LEE/EMILY
Bir kadın ve erkek arkadaşı, kadının eski erkek arkadaşı tarafından vurulur ve yanan bir evde ölüme terk edilir; kaza yapan minibüsünde kolu sıkışan adam kaçmak için kolunu kesme ihtimaliyle yüzleşir; bıçaklı bir saldırgan tarafından boğazı kesilen genç bir anne ölü taklidi yaparak kurtulmaya çalışır.


7. Sezon / 268. Bölüm | SHAUNNA & BRAD/LEE/EMILY
Bir kadın ve erkek arkadaşı, kadının eski erkek arkadaşı tarafından vurulur ve yanan bir evde ölüme terk edilir; kaza yapan minibüsünde kolu sıkışan adam kaçmak için kolunu kesme ihtimaliyle yüzleşir; bıçaklı bir saldırgan tarafından boğazı kesilen genç bir anne ölü taklidi yaparak kurtulmaya çalışır.


8. Sezon / 113. Bölüm | KIM / ERIN & CLAIRE
Genç bir kadın silahlı dört adam tarafından kaçırılır ve 15 saat boyunca rehin tutulup tecavüze uğrar; maskeli bir adam iki genç kız kardeşe saldırıp tecavüz eder ve amcalarını vurur.


8. Sezon / 114. Bölüm | KRISTY / JAMISON8. Sezon / 115. Bölüm | AMANDA / ERINN
Bir kadın, erkek arkadaşını öldüren bir adam tarafından tecavüze uğrar ve ücra bir kır evine kapatılır; genç bir anne silahlı bir adam tarafından saatler süren tecavüz, dayak ve zihinsel işkenceye maruz kalır.