BİZİ TAKİP EDİNKILLER KIDS

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | REDEMPTION/SALT IN THE WOUNDS
Swartz ailesinin yaşamı evlat edindikleri oğulları beklenmedik bir şekilde patlayıp bir cinayet vakasına dönüştüğünde şok edici bir biçimde sonlandı. Nevada treyler parkındaki bir uyuşturucu alışverişi kötü ilerleyince iki genç kardeş intikam almak için vahşi bir cinayet serisine bulaştı.


1. Sezon / 2. Bölüm | SPOILED ROTTEN & BAD DREAM
Polis bir aile uykularında vurularak öldürdüğünde acemice yapılmış bir soyguna ait kanıtlar buldu ancak cinayetin esas nedeni çok daha karanlıktı. İki kimsesiz arkadaş kart oyunları ve bisiklete olan düşkünlükleri sayesinde bir araya geldiler. Ancak bir tanesi öldüğünde tüm oklar genç bir seri katili göstermekteydi.


1. Sezon / 3. Bölüm | FOUL BALL & FRAMED
8 yaşındaki küçük kız iz bırakmadan kayboldu ve tüm çevresi onu aramak için seferber oldular. Polis şüpheli geçmişi olan bir komşuyu hedef almıştı ancak kimse ceset bulunduğunda ortaya çıkacak gerçeklere hazırlıklı değildi. Parlak bir gelecek vaat eden çalışkan genç en son beklenecek arkadaşları tarafından ölümüne bıçaklandı.


1. Sezon / 4. Bölüm | THRILL KILL & POISONED
Polis, genç bir kız çocuğu Jefferson City, Missouri’de kaybolunca suç geçmişlerinden dolayı ailesinden şüphelendi. Ancak soruşturma gerçek failin 15 yaşındaki bir seri katil olduğu anlaşılınca karanlıklaşmaya başladı. Bir genç yok yere büyükannesini zehirliyor. Bazıları geçmişte yaşadığı tacizler yüzünden yaptı derken diğerleri amacının çok daha derinde olduğunu ve hiç tanımadığı annesiyle bir bağlantısı olduğunu düşünüyor.


1. Sezon / 5. Bölüm | SIBLING RIVALRY & THE WARWICK SLASHER
Ronald Salazar’ın ailesi onu El Salvador’da 12 sene bırakır ve sonunda Florida’da tekrar bir araya gelip üç kardeşi ile tanışır. Ancak bu birleşme kültür şoku ve kardeşler arası çekişme yüzünden kötüye gider ve Ronald’ı soğuk kanlı bir katile dönüştürür. Polis aynı mahallede dört ayrı cinayet gerçekleştiğinde bir seri katilden şüphelenmişti. Ancak peşine düştükleri kişi Amerika Birleşik Devletleri tarihinin en genç seri katiliydi.


1. Sezon / 6. Bölüm | SCREAM & BANANSPLIT A
Dört yaşındaki çocuk öldüğünde New York’taki küçük Savona köyünde yaşayan herkes şüpheli durumuna düşmüştü. Ancak kimse polise soruşturmada yardımcı olan rahatsız bir çocuğun katil olma ihtimalini göz önünde bulundurmamıştı. İki genç çocuk Çığlık filmine takıntılı halde hayrandı ve kimsenin güvende olmadığı taklit bir cinayet serisi planladılar.


1. Sezon / 7. Bölüm | LOST BOY & FAMILY HEIRLOOM THE
Crains’ler çevrelerince örnek bir aile olarak görülüyorlardı. Ancak aile içerisinde gezinen bir karanlık hayatlarını ölümcül bir güçle paramparça etti. Çok eşli bir tarikatın içerisinde büyüyen 16 yaşındaki genç kovulmuş ve başının çaresine bakmaya zorlanmıştı. Bu çalışkan genç uyuşturucuya bulaştığında West Jordan, Utah cehenneme dönüşüverdi.h.


1. Sezon / 8. Bölüm | RUNNER & NATURAL BORN KILLERS THE
Monica Diaz annesinin ölümünden sonra seri katil olma fikrini takıntı haline getirmiş bir çocukla ilişkiye başlamıştı. Ailenin çocukları ayrılmaya zorlaması Los Angeles’ta yaşanan en korkunç cinayetlerden birine sebep oldu. Indiana’nın taşrasında yaşayan bir çocuk şeytanın ona yapmasını söylediğini iddia ederek iki cinayet işledi. Dışarı çıkıp tekrar öldürebilmek için iki farklı mahkumla birlikte bir kaçış planı düzenlediler.