BİZİ TAKİP EDİNKILLER KIDS

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | REDEMPTION/SALT IN THE WOUNDS
Swartz ailesinin yaşamı evlat edindikleri oğulları beklenmedik bir şekilde patlayıp bir cinayet vakasına dönüştüğünde şok edici bir biçimde sonlandı. Nevada treyler parkındaki bir uyuşturucu alışverişi kötü ilerleyince iki genç kardeş intikam almak için vahşi bir cinayet serisine bulaştı.


1. Sezon / 2. Bölüm | SPOILED ROTTEN & BAD DREAM
Polis bir aile uykularında vurularak öldürdüğünde acemice yapılmış bir soyguna ait kanıtlar buldu ancak cinayetin esas nedeni çok daha karanlıktı. İki kimsesiz arkadaş kart oyunları ve bisiklete olan düşkünlükleri sayesinde bir araya geldiler. Ancak bir tanesi öldüğünde tüm oklar genç bir seri katili göstermekteydi.


1. Sezon / 3. Bölüm | FOUL BALL & FRAMED
8 yaşındaki küçük kız iz bırakmadan kayboldu ve tüm çevresi onu aramak için seferber oldular. Polis şüpheli geçmişi olan bir komşuyu hedef almıştı ancak kimse ceset bulunduğunda ortaya çıkacak gerçeklere hazırlıklı değildi. Parlak bir gelecek vaat eden çalışkan genç en son beklenecek arkadaşları tarafından ölümüne bıçaklandı.


1. Sezon / 4. Bölüm | THRILL KILL & POISONED
Polis, genç bir kız çocuğu Jefferson City, Missouri’de kaybolunca suç geçmişlerinden dolayı ailesinden şüphelendi. Ancak soruşturma gerçek failin 15 yaşındaki bir seri katil olduğu anlaşılınca karanlıklaşmaya başladı. Bir genç yok yere büyükannesini zehirliyor. Bazıları geçmişte yaşadığı tacizler yüzünden yaptı derken diğerleri amacının çok daha derinde olduğunu ve hiç tanımadığı annesiyle bir bağlantısı olduğunu düşünüyor.


1. Sezon / 5. Bölüm | SIBLING RIVALRY & THE WARWICK SLASHER
Ronald Salazar’ın ailesi onu El Salvador’da 12 sene bırakır ve sonunda Florida’da tekrar bir araya gelip üç kardeşi ile tanışır. Ancak bu birleşme kültür şoku ve kardeşler arası çekişme yüzünden kötüye gider ve Ronald’ı soğuk kanlı bir katile dönüştürür. Polis aynı mahallede dört ayrı cinayet gerçekleştiğinde bir seri katilden şüphelenmişti. Ancak peşine düştükleri kişi Amerika Birleşik Devletleri tarihinin en genç seri katiliydi.


1. Sezon / 6. Bölüm | SCREAM & BANANSPLIT A
Dört yaşındaki çocuk öldüğünde New York’taki küçük Savona köyünde yaşayan herkes şüpheli durumuna düşmüştü. Ancak kimse polise soruşturmada yardımcı olan rahatsız bir çocuğun katil olma ihtimalini göz önünde bulundurmamıştı. İki genç çocuk Çığlık filmine takıntılı halde hayrandı ve kimsenin güvende olmadığı taklit bir cinayet serisi planladılar.


1. Sezon / 7. Bölüm | LOST BOY & FAMILY HEIRLOOM THE
Crains’ler çevrelerince örnek bir aile olarak görülüyorlardı. Ancak aile içerisinde gezinen bir karanlık hayatlarını ölümcül bir güçle paramparça etti. Çok eşli bir tarikatın içerisinde büyüyen 16 yaşındaki genç kovulmuş ve başının çaresine bakmaya zorlanmıştı. Bu çalışkan genç uyuşturucuya bulaştığında West Jordan, Utah cehenneme dönüşüverdi.h.


1. Sezon / 8. Bölüm | RUNNER & NATURAL BORN KILLERS THE
Monica Diaz annesinin ölümünden sonra seri katil olma fikrini takıntı haline getirmiş bir çocukla ilişkiye başlamıştı. Ailenin çocukları ayrılmaya zorlaması Los Angeles’ta yaşanan en korkunç cinayetlerden birine sebep oldu. Indiana’nın taşrasında yaşayan bir çocuk şeytanın ona yapmasını söylediğini iddia ederek iki cinayet işledi. Dışarı çıkıp tekrar öldürebilmek için iki farklı mahkumla birlikte bir kaçış planı düzenlediler.


2. Sezon / 9. Bölüm
Bellevue, Washington ... Seattle'ın hemen güneyindeki sakin bir banliyö. 1997'de sessiz bir Cumartesi gecesinde, iki farklı yerde olan bir aile katliamı kasabayı adeta yerinden oynatıyor. Bu olayın hiçbir tarafı kulağa mantıklı gelmiyor / 4 Mart 1991... Virginia'daki Wadsworth Askeri Lojmanlar Kompleksi'nde güneş batışıyla beraber, korkular yükselmeye başlar: genç Scot Weaver ve Daniel Geier ortadan kaybolurlar. Bu trajedinin boyutu, kurbanın ailesi için hala toprağa gömülmedi.


2. Sezon / 10. Bölüm
KRISTIE ANN: Bazı çocuklar doğduğunda önlerinde gümüş bir kaşık görürler, ama Kristie Ann’in gördüğü şey gümüş bir bıçaktan başkası değildi. Teksas, Fort Worth'teki bir cinayet herkesi şaşkına çevirdi. Bazı çocuklara Cennet yetmediği zaman, tek yol Cehennem olabiliyor. CADI MARLENE: 1974'te, istismardan kurtulmak için Marlene Olive, erkek arkadaşını annesini öldürmese için ikna etti. Kırk yıl sonra, eski sevgilisi hala hapiste. Gerçek dünyada, genç kahramanlar zindanda kurtarılmayı bekleyen kadının yerine geçebiliyorlar... sonsuza kadar.


2. Sezon / 11. Bölüm
ŞEYTAN İÇİN BİR BAKİRE: Georgia eyaletinin kırsalındaki yıkık bir çiftlik evinde, iki kaçak, kendilerinin öldürücü bir komplonun iki zıt ucunda bulur. Bazı genç Satanistlerin çarpık zihninden çıkan karanlık bir ritüel. Ama Şeytan’ın hala göstermediği birkaç numarası var… ŞEYTAN’IN ÇOCUĞU: Sean Sellers’ın ebeveynleri ölü bulunur. Küçük oğulları, Satanizm'e saplanmış ve onları soğukkanlılıkla öldürmüştür. 1999'da, basın tarafından “Şeytan'ın Çocuğu” lakabını alan Sean, ABD'de cinayet için infaz edilen son çocuk olacaktı.


2. Sezon / 12. Bölüm | SATAN'S DISCIPLES
ŞEYTAN İÇİN BİR BAKİRE: Georgia eyaletinin kırsalındaki yıkık bir çiftlik evinde, iki kaçak, kendilerinin öldürücü bir komplonun iki zıt ucunda bulur. Bazı genç Satanistlerin çarpık zihninden çıkan karanlık bir ritüel. Ama Şeytan’ın hala göstermediği birkaç numarası var… ŞEYTAN’IN ÇOCUĞU: Sean Sellers’ın ebeveynleri ölü bulunur. Küçük oğulları, Satanizm'e saplanmış ve onları soğukkanlılıkla öldürmüştür. 1999'da, basın tarafından “Şeytan'ın Çocuğu” lakabını alan Sean, ABD'de cinayet için infaz edilen son çocuk olacaktı.


2. Sezon / 13. Bölüm
BENİ DAHA KAÇ KERE ÖLDÜRECEKSİN? -16 ve 17 yaşlarındaki iki kız, 12 yaşındaki bir rakiplerini öldürmek için milyonlarca senaryo hayal ediyorlar. Ne yazık ki kurban için mümkün olan en kötü olanı seçmişlerdi. Sonsuz bir gece boyunca katiller, birini öldürmenin o kadar kolay olmadığını fark ettiler! -BAŞARI, MUTLULUK ANLAMINA GELMEZ: Eski kız arkadaşına takıntılı olan, yakışıklı ve başarılı bir gencin kıskançlık ve öfkesini nasıl dizginleyeceği konusunda hiçbir fikri yoktur. Ancak şiddet işin içine girince, devam edecek olan bir aşk değil, geçirilecek bir hapis süresi oluyor.


2. Sezon / 14. Bölüm
HUZURLU BİR YER: Noble, Illinois; polisin bile çok fazla bir şeyin olmadığını söylediği küçük bir kasaba. Fakat genç ve zulmedilen bir çocuk için, Noble huzur dışında her anlama gelebilir. Alay edilme, suistimal edilme… Birine bir ders vermenin zamanı geldi de geçiyor bile! 13 YAŞINDA BİR SERİ KATİL: Warwick, Rhode Island, Amerikan Devrimi'nin ilk kanının döküldüğü yerdir. En genç Amerikalı seri katil, kontrol edilemeyen öfke ile saldırmaya başlayınca, orada yine kan dökülecek.


2. Sezon / 15. Bölüm
ÖLECEKSİN, ANNE! Bazı ebeveynler tüm umutlarını ve hayallerini çocuklarının omuzlarına yerleştirirler. Bazen çocukların kırılma noktasına gelmesi bir zaman meselesi olabiliyor. Gulfport'ta, tek bir ebeveyn olan Betty Garrison bunlardan birini yaşadı. BİR KATİL İÇİN MUTLU SONLA BİTEN BİR HİKAYE: 2004 yılında, New Mexico'daki Roswell'in yakınında, Sam Donaldson’ın çiftliğinde bir ailenin tamamı öldürülür. Katil olan 14 yaşındaki Cody Posey adalete teslim edildi. Üç ömür boyu hapisle karşılaştı ama bütün halk onun için ayaklandı.


2. Sezon / 16. Bölüm
SOHBET ODASINDA BİR KURT: Diğer birçok genç gibi, Samuel de boş zamanlarının çoğunu internetteki sohbet odalarında geçirir. Çevrimiçi olarak, bir pedofil olan Stephen Simmons ile tanıştı. Samuel kurtun arka bahçesine girmesine izin verdi ve bu, onun için çok pahalıya patlayacak. AMARİLLO CANAVARI: Ergenlik, şehvet ve utancın geçici bir karışımına dönüştüğünde, sonuç trajik olabiliyor. 1979'da Cadılar Bayramı gecesi, Amarillo'da kapıdan kapıya giden sevimli küçük canavarlar arasında, başka bir tür canavarın niyeti ise saldırıya geçmek.


2. Sezon / 17. Bölüm
The bladesmiths must forge a signature weapon using everyday steel objects like ball bearings and shovels as their only source material. One contestant puts finishing his weapon before his own safety in a heated race to the finish. Only two competitors will move on and are given just five days to forge the mystical Moro Kris Sword – a distinctive blade that dates all the way back to 300 BC.


2. Sezon / 18. Bölüm
SEVGİLİ ANNECİK: Lynton, Indiana'da, soğuk ve kurnaz bir eş, boşanmanın yeterli olmadığına karar verir ve kızını, kocasını öldürmesi için korkunç bir komplo için manipüle eder. Polis, tetiği kimin çektiğini ortaya çıkarmaya çalışırken bütün kasaba bu olayda şüpheli hale gelir.YASAK AŞK: İki genç, seks, uyuşturucu ve cinayetle dolu gizli ve yasadışı bir aşk ilişkisine başlıyor. İlişkileri aşırı bir viraja girerken, bir anne, kızının korkunç bir suçun kurbanı olmasından önce onları durdurmak için cesaretini toplamak zorunda kalır.


2. Sezon / 19. Bölüm
SİMON DİYOR Kİ: Kimsesiz bir çocuk, başıboş gençlerin askeri tarzdaki tutkularına ortak olur. Fakat grubun lideri çocukların acımasız askerler haline gelmesi için beyinlerini yıkarken, bir zamanlar utangaç ve çekingen genç, ölümcül bir suikastçı olur. İYİ BİR SEBEP OLMAKSIZIN: Florida’nın bir banliyösünde, iki lise futbolcusu silahlı soygun kurmanın bir fantezisini paylaşır, ama bu fantezi gerçeğe dönüştüğünde, kaderleri yerel bir kızın gizemli ortadan kaybolmasıyla kesişir.


2. Sezon / 20. Bölüm | ALLENTOWN MASSACRE & THE COPYCAT
ALLENTOWN KATLİAMI: Pennsylvania'nın sessiz kasabası Allentown, iki isyankar kardeşin intikamcı neo-Nazi olmasıyla ve huzurlu bir aileyi parçalayan ve bütün toplumu dehşete düşüren nefret ve şiddet olaylarına başlamasıyla bütün huzurunu kaybediyor. KOPYACI: Diğerlerine hiç benzemeyen bir Killer Kids hikayesinde, genç bir öğrenci Allentown cinayetleriyle ilgili medya tepkisi ile perçinlenmekte ve ailesi için trajik sonuçları olan şiddetli bir cinayeti tasarlayarak kendi sahne ışığını kazanmaya çalışmaktadır.


2. Sezon / 21. Bölüm | LIKE FATHER LIKE SON & BACK FOR SECONDS
BABASININ OĞLU: Küfürbaz bir baba kendi nefretinin kurbanı olunca, hakikatin belirsiz olduğu ve herkesin parmakla işaret ettiği inanılmaz bir hikayede, 10 yaşındaki oğlu devletin yargı sisteminin en genç kurbanı haline gelir. SANİYELER İÇİNDE: Bir seri katil, öldürme çılgınlığı düşüncesiyle küçük bir kasabayı gizlice izledikten sonra, polis hayatta kalan kurbanlarından birini yem olarak kullanarak riskli bir tuzak kurdu. Ama katilin kimliği ortaya çıktığında, en tecrübeli dedektif bile şoka girer.


2. Sezon / 22. Bölüm
MİLYON DOLARLIK PLAN: Bir genç, kindar bir anne tarafından bir cinayet planını için baskı görür ve sevgilisinin aşkı ile taşıdığı sır arasında seçim yapmak zorunda kalır. Diğer seçenek ise cinayet… ÇINGIRAKLI YILAN ROMEO: Çok iyi niyetli olan bir anne, kızının arkadaşlarının evine gelmesini memnuniyetle karşılarken, üç genç, küçük bir hırsızlık, iki eyalete sıçrayan bir polis kovalaması ve acımasız bir cinayet eylemine yol açan uyuşturucu dolu bir şüphenin içinde birleşirler.


2. Sezon / 23. Bölüm | FRENEMIES & THE REJECT
DOST MUSUN DÜŞMAN MI? Çirkin bir ördek yavrusu, lisedeki en popüler iki kız tarafından bir kuğuya dönüştürülür. Fakat şiddetli bir eski mahkumun kıskançlığı tutunca, ilişkileri bütün bir kasabayı ürperten bir katliam başlatır.REDDETME: Üstün bir zeka ile kutsanan ama onu aşağılayan şiddetli ve alkolik bir anneyle lanetlenen genç Guy, filizlenen psikopatlığının ilk işaretlerini göstermeye başlar. Öfkesini zapt edebilecek mi yoksa öfkesini onu yetiştiren insanların üstüne mi salacak?


2. Sezon / 24. Bölüm
Four bladesmiths heat, hammer and grind their way through a first round challenge where they must transform a steel ball bearing into a fully functional weapon. After a grueling round of tests that literally breaks a blade in two, the finalists get the opportunity to create one of the most important weapons from history, the Roman Gladius.