BİZİ TAKİP EDİNLATE NITE CHEF FIGHT

LATE NITE CHEF FIGHT

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | HOLY MACKEREL
Laila Ali ve Vic ‘’Vegas’' Morea, günahlar şehri'nin en ünlü iki şefi arasındaki bir mutfak düellosunda hakemlik yapıyorlar. Çiğ gıdalara dair bilgilerini kullanan şefler final bölümünde herkesin ağzında buruk bir tat bırakan gizli malzeme ile yeteneklerini test ediyorlar. Michael Chernow ve Casey Lane Judge karşınızda.


1. Sezon / 2. Bölüm | WHATEVER FLOATS YOUR GOAT
Laila Ali ve Vic “Vegas” Moea Vegas'ın en iyi aşçılarından ikisini, beş yıldızlı restoranlarından çıkararak, iki farklı yemek tırına yerleştiriyorlar.. Peynir, deniz ürünleri ve bir avuç gözyaşıyla dolu bu bölümde basitleştirilmiş bir kadın erkek mücadelesine tanık olacaksınız. Mutfak ustaları Michael Chernow ve Casey Lane Judge karşınızda.


1. Sezon / 3. Bölüm | GATOR DONE
Laila Ali ve Vic Vegas Moea et düşkünü iki beş yıldızlı şefin Vegas temalı mutfak savaşında sebze hünerlerini gösterecek ve klasik bir Meksika sosunu yeniden yaratacaklar. Kafein temalı finalde zamana karşı yarışırken ortaya malzeme zulası ukala bir şefin sonu mu olacak? Casey Lane ve Chris Oh konuk hakem koltuğunda.


1. Sezon / 4. Bölüm | OH DEAR, YOUR NUTS
Laila Ali ve Vic Vegas Morea iki beş yıldızlı şefin restoranlarından çıkıp daha önce eşi görülmemiş yemek standlarında yeteneklerini konuşturacakları efsanevi bir tatlı yarışması düzenliyor. Yarışmanın gizli malzemesi herkeste heyecan yaratıyor ve sabotaj planları için çarklar dönmeye başlıyor. Chris Oh ve Casey Lane hakemlik görevini üstleniyor.


1. Sezon / 5. Bölüm | STRAWBERRY EELS FOREVER
Laila Ali ve Vic Vegas Moea şehrin en iyi aşçıcını belirlemek için efsanevi bir düelloyla karşı karşıya geliyor. Zor yanı mı ne? İki şefin de gün boyunc aynı mutfakta çalışması! Casey Lane ve Spike Mendelsohn hakemlik görevini üstleniyor.


1. Sezon / 6. Bölüm | TRUFFLE SHUFFLIN'
Laila Ali ve Vic Vegas Morea iki ünlü şefin iki rakip yemek standında mücadele ettiği bir yemek yarışması düzenliyor. Yarışmada özel bir aşçıyla Michelin yıldızlı bir restoranın aşçısı karşı karşıya geliyor. Hakemler Casey Lane ve Spike Mendelsohn'un karar aşamasında yarışma en çılgın anlarını yaşıyor.


1. Sezon / 7. Bölüm | SHOULD I STAY OR ESCARGOT?
Laila Ali ve Vic Vegas Morea Günahlar Şehri'nin en iyi şeflerinden ikisini yemek standı düellosuna davet ederek herkesi zorlu bir sınava sokuyor. Bu soslu Fransız gecesinde ilk stand seçimi için kılıçlar çekiliyor. Spike Mendelsohn ve Chris Oh hakemlik görevini üstleniyor.


1. Sezon / 8. Bölüm | SNAKEBITE & RED
Laila Ali ve Vic Vegas Morea Vegas'ın en esprili iki şefi arasında bir yemek yarışması düzenliyor. Sıra gizli egzotik etlere geldiğinde iki taraf da kaybetmek ve karşı tarafın tarifini pişirmek istemediğinden işler kızışıyor. Spike Mendelshon ve Chris Oh hakemlik görevini üstleniyor.


1. Sezon / 9. Bölüm | SNAKEBITE & RED
Laila Ali ve Vic Vegas Morea Vegas'ın en esprili iki şefi arasında bir yemek yarışması düzenliyor. Sıra gizli egzotik etlere geldiğinde iki taraf da kaybetmek ve karşı tarafın tarifini pişirmek istemediğinden işler kızışıyor. Spike Mendelshon ve Chris Oh hakemlik görevini üstleniyor.


2. Sezon / 10. Bölüm | SURF VS. TURF
Genç yetenekler yarışmasında, Las Vegas'ın suşi samurayı Sin City'nin bu underground yemek yarışmasında, bir et ustasına karşı zafer kazanmayı umut ediyor. Bu ustalara, kombu, iskaroz ve tavşan gibi malzemeler kullanmaları söylendiğinde, dünya yıkılıyor. Lüks restaurantının konforu olmadan ve sınırlı malzemeleriyle, suşi şefi mi kazanacak yoksa kasap mı onu yenecek?


2. Sezon / 11. Bölüm | SKIN AND BONES
İki Las Vegas şefi her şeylerini ortaya koyup, savaşa atıldıklarında ortalık iyice kızışır. Zaferin peşinde, şeflerimiz bugünün teması ''Deri ve Kemikler'' ile işi ileri götürürler. Kemikli et ve domuz derisi gibi malzemelerle, yarışı kazanan Kuzey yemekleri mi yoksa aile işi Filipin yemeği mi olacak?


2. Sezon / 12. Bölüm | OFFAL GOOD
"Sakatatlar" temasıyla bu şefler, geniş mutfaklarını bırakarak, hayvanın her bölümünü kullanabileceklerini kanıtlamaya çalışacaklar. Bu şeflerden hangisi Rocky Mountain istiridyesi, sığır beyni ve tavuk kalbi gibi vahşi malzemeleri, lezzetli tabaklara çevirerek jürinin beğenisini kazanacak?


2. Sezon / 13. Bölüm | HIGH ROLLERS
Bu gecenin Late Nite Chef Fight'nda, juriler koltuklarından kalkıp kamyonlara biniyorlar. Spike Mendelsohn ve Casey Lane'den , yemek kamyonlarında , 5 yıldızlı mutfaklarında hayatta bulamayacakları ; waygu eti, siyah trüfü ve kuzu kaburgasını kullanmaları istenecek. Şefler gerçekten ''usta'' olduklarını kanıtlayabilecekler mi yoksa şaşırtıcı bir yenilgi içlerinden birinin saygınlığını yitirmesine mi sebep olacak?