BİZİ TAKİP EDİNLITTLE WOMEN: LA

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | "M" WORD , THE
Little Women: LA, Kendileri ufak olsalar da, yaşamları gayet büyük ve renkli. Terra ve Tonya küçük kadınlarımızı dans kursuna kayıt olurlar. Bu sayede içlerindeki Tanrıçayı dizginlemeyi sağlayabilecektirler. Bu arada diğerleri de Briana'nın evliliğini sonlandırmasını kutlarlar. Christy erkek arkadaşı Todd'la evlenmek konusunda ne kadar istekli olduğu ile ilgili sırlarını açığa çıkarır.


1. Sezon / 2. Bölüm | LITTLE WOMEN, BIG DRAMA
Christy, henüz Todd tarafından evlenme teklifi almamasına rağmen yüzük alışverişine çıkar. ''Pin-up'' konseptli fotoğraf çekimi için hazırlanan kızlar arasında, Traci'nin ayarladığı düğün tarihi Christy'i kışkırtır ve düğün yarışının alevlendiği ortaya çıkar. Terra ve Elena arasındaki gergin ilişki, Elena'nın Rusya'dayken yaşadığı kalp kırıklarıyla dolu hayatı ile ilgili konuşması üzerine yumuşamaya başlar.


1. Sezon / 3. Bölüm | WHO DO YOU THINK YOU ARE?
Christy ve Traci'nin düğün savaşı. Şarap tadım partisi ile ilgiyi Traci'den çalarak üzerine çeken Christy, gerilimi arttıracaktır. Elena, cüceliğinin hangi boyutta olduğunu ve doğumunda ne gibi sorunlar yaşayacağını öğrenmek için doktora gider. Bu arada kızlar, Traci için mükemmel gelinliği bulmaya yardım ederler. Fakat tatları kaçacak ve ortam alevlenecektir.


1. Sezon / 4. Bölüm | EX-FACTOR, THE
Christy düğün yarışını önde götürüyor olabilir, fakat hamile kalmasıyla durumu hızlandırabileceğini düşünmeye başlar. Briana, kızının huzuru için eski kocasının yeni kız arkadaşı konusunda ona karşı çıkmaktadır. Tonya ve Briana aşk hayatlarını hareketlendirmek için hızlı flört gecesine katılırlar. Terra ve Tonya büyük performansları için hazırlanırken, onları sahnede ne beklediğini bilmiyorlar.


1. Sezon / 5. Bölüm | MOVIN' ON UP
Terra , kızları yemek pişirme kursuna götürür.Ve konu Tonya'nın aşk hayatına gelince herşey daha lezzetli olmaya başlar. Christy ve Todd, düğün hazırlıkları ve kilo vermek için çaba sarfederler. Rejime girerek, dans derslerine katılmaktadırlar. Terra'nın erkek arkadaşı Joe, Elena'ya ilgi gösterince Terra aralarındaki ilişkiyi canlandırmak için ilginç bir gece hazırlamaktadır.


1. Sezon / 6. Bölüm | SHE'S BOOTYFUL
Havuz partisinin ana konusu popolar. Elena göğüslerine silikon taktırmayı planlarken Terra kızlara "Booty Bee'' şarkısına çekilecek olan videoda rol almalarını söyler. Terra şarkısının kaydını yapaken, Christy diğerlerini ikna etmeye çalışır.


1. Sezon / 7. Bölüm | MISS-CONCEPTION
Traci ve Christy'nin yer aldığı evlilik fuarında buketlerini havaya atmalarıyla yarış başlayacak . Elena, küçük bir insanın bebek yapabilme konusundaki tartışması, eşinin ailesini şok edecektir. Terra ,Tonya'ya görüştüğü kişinin düşündüğü gibi doğru kişi olmadığını söyleyecektir.


1. Sezon / 8. Bölüm | SINNER TAKES ALL
Küçük kadınlar, "Tracy ve Christy" bekarlığa veda partisi için "Günahlar Şehri" Las Vegas'a gitmektedirler. Kızlar, Traci'yi sarhoş ederek, sırlarını ortaya çıkarmaya çalışırlar. Kızların eşleride Vegas'da onlara katılacaklar. Christy, Todd'la beraber kaçmaya karar verir,fakat bu konuda Todd'un tutumu ne olacak?


1. Sezon / 9. Bölüm | HERE COMES THE BRIDE
Christy, düğünü için gelinlikte çiçeğe kadar tüm deyatları düzenlemektedir. Bu esnada kayınvalidesinin tam bir kaynana olduğunu farkeder. Düğün çanlarının çalmasıyla, Terra ve Joe gerçekten birbirleri için yaratılıp yaratılmadıklarını sorgulamaktadırlar. Elena'nın içki içmemesi, kızlar arasında hamile olduğu şüphesi yaratmaktadır.


2. Sezon / 0. Bölüm | SEASON 2 LEAD-IN - NEW YEAR'S SPECIAL
Bu bölümde geçen sezona ait Küçük Kadınların tüm röportajları yer almaktadır.


2. Sezon / 10. Bölüm | BABY ON BOARD2. Sezon / 11. Bölüm | MAMA DRAMA
Briana ve Trevore'ın kendi aralarında Tonya hakkında konuştukları ortaya çıkar.Ve olaylar Trevore ve annesi ile yenilen yemekte patlama noktasına gelir. Kızının tacize uğrayacak olmasından endişelenen Briana, kızına küçük bir insan olduğunu söyleyip söyleme konusunda mücadele vermektedir.


2. Sezon / 12. Bölüm | BABY BUMP
Cristy ve Briana, Terra'nın motivasyonunu ve diğer kadınlarla olan arkadaşlıklarını sorgulamaktadırlar. Bu arada Traci, kıskançlık duyguları ile baş etmeye çalışır. Elena'nın dans performansı, Traci'nin kocasıyla olan güven problemini ortaya çıkarır.


2. Sezon / 13. Bölüm | A LITTLE FIRED UP
Üç T artık eskisi gibi birbirlerine yakın değillerdir.. Traci ve Tonya Terra'nın sadakatinden şüphe etmektedir. Traci, hayalini kurduğu haberi alır ve bunu en yakın arkadaşı Terra'ya söylemekte çekimser kalır. Briana, erkeklerle olan şansını değiştirmek adına internette biriyle tanışma fırsatı yakalar. Fakat adam bir haftalığına Briana'ya kalmaya gelecektir. Ama Briana, ailesinin olumlu yada olumsuz ne tepki göstereceği konusunda tedirgindir. Christy, bir mangal partisi düzenler. Sakladığı sırlar grubu dağıtacak ve ona bir şamar gibi geri dönecektir.


2. Sezon / 14. Bölüm | STAGE FIGHT
Ateş başındaki kavganın hemen ardından Terra, bu sefer kardeşi Bourn'un ziyareti için endişelidir.Terra kardeşine hamile olduğunu söyleyince, kardeşi bu durumu en önemli kişilerden biri ile paylaşması gerektiğini söyler.Yani anneleri ile. Mutlu aşık Briana, ailesine, neden erkek arkadaşıyla tanışmak istemediklerini sorar? Briana, ilk defa sahnede şarkı söyleyeceği için kendisini cesaretlendirirken, bu etkinlikte Terra'nın sahne alması herkesi şaşırtır. Bakalım, Briana dikkatleri üzerine çekebilecek mi?


2. Sezon / 15. Bölüm | EX-FILES, THE
Christy ve Todd çocuk sahibi olma konusunda talihsiz bir haber ile yüzleşirler ve alternatif yöntemlere yönelmek durumunda kalırlar. Elena sıradışı bir estetik iyileştirme istemektedir fakat kocasının nasıl tepki vereceği merak konusudur. Terra, Tonya için "Used-Date Party'' adında bir etkinlik düzenler ama Christy'nin, Joe'nun eski kız arkadaşını getirmesi ortamı gerer.


2. Sezon / 16. Bölüm | PAIN IN THE BUTT
Tonya'nın partisinde yaşanan kötü tartışmadan sonra, kızlar aralarındaki parçalanmış ilişkiyi düzeltmeye çalışmaktadır. Christy, Briana ve Lila, Terra ve Tonya'yı aşağılamak için beş kilometrelik maraton koşusuna götürmektedir. Lila'nın barışı sağlamak için verdiği kokteyl partisi herkes tarafından soğuk karşılanır.


2. Sezon / 17. Bölüm | INTO THE WOODS
Terra herkese Catalina Island'a yapılacak bir seyahat organize eder. Grubun yarısı, karşılaştıkları kaba hareketlerden dolayı bu seyahatten pek memnun kalmaz. Fakat çelik halat ile iniş ve benzeri aktiviteler grubun maceracı ruhunu yeniden canlandıracaktır. Şehirde, süslü ve havalı bir akşam yemeği ile kendilerini ödüllendiren grubun, Lila'nın grup hakkındaki düşüncelerini söylemesiyle tatları kaçar.


2. Sezon / 18. Bölüm | HOME WRECKERS
Aylarca çocuk sahibi olma çabaları başarısızlıkla sonuçlanan Christy ve Todd, tüp bebek yapma konusunda ciddi bir karar vermeye çalışmaktadırlar. Briana, kızları eski arkadaşı Brad William'ın komedi şovuna davet eder, fakat Tonya yapılan bir şakadan hiç hoşnut kalmaz. Bir haftalığına Rusya'dan annesi gelen Elena, eve taşınma partisi düzenler. Bu sırada Traci ve Christy grup içerisinde üçüncü dünya savaşını başlatmaktadırlar.


2. Sezon / 19. Bölüm | LITTLE WOMEN, BIG EASY
Elena'nın evindeki tartışmalı akşamdan sonra, Christy, bütün grupta barış sağlamak adına eşleriyle beraber tüm grubu New Orleans'a götürmeye karar verir. Grup, timsah besleyip, istakozlu yemekler yerler.Ve birbirleri ile tartışmamaya çalışırlar. Ancak; Briana'nın medyum'a gitme isteği Tonya'yı kızdırır ve bu durum tüm grubu tedirgin eder.


2. Sezon / 20. Bölüm | NEW ORLEANS, NEW ENGAGEMENT?
New Orleans'da , Joe'nun gruba katılmasıyla büyük bir kavga çıkar. Ve ilişkiler her zamankinden daha fazla gerginleşir. Todd ve Christy arasında Briana'nın tarafını tutma konusu hakkında tartışma çıkar. Bu arada Briana internette tanıştığı erkek arkadaşına delice aşık olmasına rağmen, diğer kızlar onun hakkında olumsuz düşünmektedir. Christy'nin ilişkilerini raydan çıkartma teşebbüsleri ters tepecektir.


2. Sezon / 21. Bölüm | FRIENDTERVENTION
Yeni nişanlanan Briana, nişanlısının geçmişi hakkında bilgi sahibi olmaya çalışan Tonya, Traci ve Terra'nın durumundan habersizdir. Edindikleri şok edici bilgiler, Briana'nın kaldıramayacağı ciddiyettedir. Elena'nın kıyafet markası normal ölçülerde ve küçük ölçülerde hazırlanmaktadır. Fakat fotoğraf çekiminde yaşanan olumsuz eleştirlere mahruz kalan Elena, bakalım kötü yorumları kaldırabilecek mi? Terra'nın karnı gün geçtikçe büyümektedir, Tonya ve Traci düzenledikleri büyüleyici bebek partisiyle, ortalığı tam anlamıyla fırtınalı bir kabusa çevirirler.


3. Sezon / 22. Bölüm | LA SAFARI
The Little Women’da, Los Angeles’da çıkılan macera dolu Şarap Safarisi turu hızlı bir şekilde tatsızlaşacaktır. Briana ve Terra, yeni arkadaşları Jasmine ve Brittney’i grupla tanıştırırlar fakat bilmedikleri şey, kızlardan birkaçı ile onların yollarının önceden kesişmiş olduğudur. Christy ve Todd, “vito-fertilization” konusundaki planlarını gerçekleştirmeye karar verirler. Briana ise Matt ile olan ilişkisine yeniden başlamaya hazırdır, fakat acaba Matt onu hala bekliyor mudur?


3. Sezon / 23. Bölüm | BIG SECRETS
Jasmine, kızların gönlünü, vereceği parti ile kazanmakta kararlıdır. Fakat kocasının yakın zamanda işini kaybetmiş olması planlarını suya mı düşürecektir? Bu sırada Christy ise acılı bir IVF sürecinden geçer ve Terra büyük bir sırrı açıklayacaktır. Bu sır bir ilişkiyi bile bitirebilir.


3. Sezon / 24. Bölüm | SEATTLE OR BUST
Kızlarla kavga ettikten sonra, Briana, Jasmine’i Seattle’a, Matt ile görüşmeye götürür. Christy ve Todd ise “IVF” süreci ilişkilerini zorlaştırınca, yakınlaşma problemleri yaşarlar. Brittney’in babası, David, Brittney için “Yuvadan Uçuş” barbeküsü düzenler. Jasmine, Tonya’yı, geçmiş problemleri ile ilgili suçlayınca ise, tansiyon yükselir.


3. Sezon / 25. Bölüm | A GROUP DIVIDED
Christy ve Todd'un yıldönümü partisi, Christy'nin annesi hamilelik planlarını öğrenince tatsızlaşır. Elena, David ile olan ilişkisinin detaylarını Preston ve Tonya ile paylaşır ve Tonya kızı için bir mezuniyet partisi verir.


3. Sezon / 26. Bölüm | LOVE AND WAR3. Sezon / 27. Bölüm | WORKING GIRLS
Briana, bir menajer ile anlaşma şansı yakalar fakat efsana yapımcı Kerry Gordy onu denediğinde, şarkı söyleme yeteneği sorgulanmaya başlanır. Christy ise bir komedi-müzik videosu için seçilir.Fakat Terra'yı ve diğer kızları da oynamaları için ikna etmesi gerekmektedir. Bu görev ise beklediğinden daha zorlu çıkar.


3. Sezon / 28. Bölüm | FRIENDSHIPS ON THE ROCKS3. Sezon / 29. Bölüm | NO PAIN NO GAIN