BİZİ TAKİP EDİNMIDNIGHT FEAST

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | YOUR LAST MEAL
Yiyeceğiniz son yemeğin ne olmasını isterdiniz? "Gece Yarısı Ziyafeti" mutfağında ya hep ya hiç gecesinde şefler bu gezegendeki son gecelerinde yemek isteyecekleri yemeğin en seçkin versiyonunu hazırlıyor. Şef Kenny Gilbert, Yoanne Magris ve Tratcher Downing ise elenmemek için mücadele veriyor.


1. Sezon / 2. Bölüm | SEAL THE DEAL
Şeflerin romantik bir geceyi başarıya ulaştıracağını düşündükleri dört öğünlük bir yemek hazırladığı bu bölümde Gece Yarısı Ziyafeti mutfağında sıcak saatler yaşanıyor. Zafer kimin olacak? Yanında faturadan başka bir şey olmaksızın kim evine yalnız dönecek? Yarışmarılar arasında Şef Lee Knoeppel, Stephanie Cmar ve Sebastien Chamaret yer alıyor.


1. Sezon / 3. Bölüm | FEAST OF FLESHES
İç organları da dahil olmak üzere sadece bir hayvanın etini kullanarak ziyafet hazırlayan üç şef mutfakta vahşi bir hava estiriyor. Tepeden tırnağa rekabet dolu bu yarışta şeflere domuz, inek ya da çiftlik geyiği eti veriliyor. Şef PJ Calapa, Jehangir Mehta ve Natasha Pogrebinsky ödül için yarışıyor. Peki, etin hakkını hangi şef verecek?


1. Sezon / 4. Bölüm | FERMENTED & FUNKY FEAST
Üç şef kara sarımsak, kan sosisi ve dünyanın keskin kokusuyla ünlü meyvesi durian gibi fermante edilmiş, yıllanmış, turşusu kurulmuş, muhafaza edilmiş, tütsülenmiş, küflenmiş ya da bozulmuş gıdalar kullanarak bir ziyafet hazırlıyor. Şef Kristopher Edelen, Hether Feher ve Alan Vargas ödül için yarışıyor.


1. Sezon / 5. Bölüm | HANDS-ON FEAST
Hangi şefler ellerini kirletmeye gerçekten hazır? Atıştırmalıklardan et yemeklerine bu ziyafetteki bütün yaratıcı yemekler gümüş takım olmaksızın tüketilmek için hazırlanıyor. Kokteyllerin bile sıradışı kaplarla sunulması gerekiyor. Şef Richard Artega, Akiko Thurnauer ve Barret Beyer para ödülü için mücadele ediyor.


1. Sezon / 6. Bölüm | RETRO FEAST
Şefler 1950-60 ve 70'lerden kalma kokteyl ve tariflere kendi özel dokunuşlarını ekleyerek zamanı geri alıyor. Şef Becca Richards, Johnathan Botta ve Michele Ragussis Rockefeller İstiridyesi ve televizyon önü yemekleri gibi eski kavramlara yeni bir soluk katıyor. Peki, eski tariflere yeni lezzetler kazandıran kim olacak?