BİZİ TAKİP EDİNPAWN STARS

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | KNIGHTS IN FAKE ARMOR?
Modern Rehinciler eski model bir Pac-Man’den bir Orta Çağ mızrak dövüşü miğferine dek çeşitli ürünlerle ilgili anlaşma yaparken buranın neden sıradan bir rehin dükkanı olmadığı da anlaşılır. Eğer bu ürünler sahiplerinin iddia ettiği gibi gerçekse değerleri 30.000 doları bulabilir! Daha sonra; yaşlı bir adamın getirdiği gayet iyi durumdaki 1884 model dolma tüfeği alan ekip, tüfeğin hala ateş edebileceğini ummaktadır. Ama atış poligonu sahibi, sırf ateş ederek bile feci bir soruna yol açabileceklerini söyleyince ekip, insan kobaylarını kullanmaya karar verir.


1. Sezon / 2. Bölüm | BOOM OR BUST
Modern Rehinciler’in bu bölümünde Rick, 19. yüzyıldan kalma 40.000 dolar değerinde bir topu almayı düşünür. Ama teklif sunmadan önce topu ateşleyip çalışır durumda olup olmadığını test etmesi gerekmektedir. Daha sonra; işlerini yürütebilmek için paraya ihtiyaç duyan bir marangoz 1,5 tonluk testeresini rehin bırakmak ister, ama Rehincilerin, testereyi dükkana götürmenin bir yolunu bulamazsa anlaşmayı kaybetme ihtimalleri vardır. Son olarak replika Roma zırhını satmaya çalışan bir adam Corey tarafından reddedilir ama Chumlee adama kendisinin ilk ve son satışı olabilecek bir şans sunmayı dener.


1. Sezon / 3. Bölüm | CONFEDERATE CONUNDRUM
Modern Rehinciler’in bu bulümünde dükkana 1861 tarihli bir İç Savaş kılıcı geliyor, ama bu kılıç gerçekse neden hiç bilenmemiş? Daha sonra; Rick ve Chuck Berry imzalı bir Fender gitarın sahibi, gitar için pazarlık konusunda anlaşmazlık yaşar. Son olarak Rehinciler, 1916 yapımı bir yazar kasaya fiyat biçmeye çalışır, acaba bunun için 2009 yapımı kasalarından para çıkacak mıdır?


1. Sezon / 4. Bölüm | SINK OR SELL
Corey 1984 model bir Chris Craft teknesini test etmeden alır ve babası ve “İhtiyar” ile boyundan büyük bir işe kalkışmış olur. Acaba toparlanıp kara geçebilecek midir, yoksa yatırımı batacak mıdır? Daha sonra; yaşlı bir adam Rick’e, boşaltmayı unuttuğu 1849 model Colt altıpatlarını getirir. Acaba Rick bu silahı cephaneliğe ekleyecek midir, yoksa anlaşma geri mi tepecektir? Son olarak; Rehinciler, önceden Robert Duvall’e ait olan son derece nadir 1954 model bir Gretsch gitar alma şansını elde ederler.


1. Sezon / 5. Bölüm | GANGSTERS & GUITARS
Rick, 1962 üretim “intihar kapı” lı Lincoln Continental alır fakat tamir masrafları artıkça babasıyla arasındaki gerginlik de artar. Sonra bir adam garajında bulduğu 1857’ye ait bir cüzdan getirir ve içi eski paralarla doludur. Son olarak, Pawn Stars Al Capone’un doğum günü için çalınan ender 1942 üretim Gibson L7 gitarını alma şansı yakalar. Satıcı biçilen değerden memnun kalacak mı?


1. Sezon / 6. Bölüm | DAMN YANKEES
Yaşlı Adam, 1951 beyzbol dünya kupası şampiyonu imzalı beyzbol topunu alma şansı yakalar ama önce gerçekliğini kanıtlamak ister. Sonra Rick 25 parçalı yuvarlak masa şovalye setini kontrol eder. Satıcının istediği fiyatı kabul edecek mi? En sonunda Pawn Stars 1909’da ünlü bir generalin Amerikan Harp Okulu ceketini alma şansı yakalar.


1. Sezon / 7. Bölüm | TIME MACHINES
Rick, 1950'li yıllardn kalma bir kola makinesini modernize edilmiş bir hale getirmeye çalışıyor. Onun planı susuzluğunu gidermek mi yoksa asidini kaçırmak mı? Bu arada Corey’e, eski bir korsan favorisi olan 18. Yüzyıla ait çakmalı pistol tabancası geliyor ancak tetiği çekebilmek için önce kimliği doğrulamalı. Buna ek olarak, Modern Rehinciler, 1941 yılına ait Philco Radyosunu satın alma şansına da erişirler. Bir anlaşma yapacaklar mı yoksa statik aramalara devam mı edecekler?


1. Sezon / 8. Bölüm | BROTHELS & BUSSES1. Sezon / 9. Bölüm | RICK'S BIG BET
Pawn Stars 1929 model Chopped Ford Coupe almak istiyorlar ama ya fiyat konusunda anlaşamazlarsa, anlaşma bir otomobil mezarlığında mı son bulacak? Bir kovboy mekanik dana yakalama ipi makinesini satmak ister. Corey Chumley satışı mahvetmeden başarılı olabilecek mi? Rehinci dükkânının en sevilen çalışanı geç kalmaya devam ederken Rick ve Old Man ona bir ceza vermeye hazırlanıyor peki bu ona ders vermeye yetecek mi?


1. Sezon / 10. Bölüm | ROPE A DOPE1. Sezon / 11. Bölüm | JOHN HANCOCK'S HANCOCK
Modern Rihinciler ünlülerin imzalarına büyük paralar yatırmaya alışkınlar ama bu imza John Hancock’ın olunca bir fiyat biçebilecekler mi? Corey, iddia edilene göre Indiana Jones filminden olan kırbacı satın alacak mı? Ve son olarak çalışanlardan birinin hatası Corey’i zor durumda bırakacak mı?


1. Sezon / 12. Bölüm | PLANE CRAZY1. Sezon / 13. Bölüm | PEACHES & PINUPS
Corey yaklaşık 40 yıldır ateşlenmemiş ahşap bir yaylı tüfeği alma şansı yakalar. Dağılmadan kalıp hedefi vurabilecek mi yoksa param parça mı olacak, anlaşma yerle bir mi olacak? Bu arada Rick bir kadın kocasının Playboy koleksiyonunu satmak istediğini görünce utançtan kıpkırmızı olacak. Makaleleri okuyup dergileri alacak mı yoksa Hef’in kadınlarını pas mı geçecek? Sonunda Modern rehinciler en değerli ürünlerinden biri olan Ormolu saati yani ölüm saatini satmaya çalışacaklar.


1. Sezon / 14. Bölüm | OLD MAN'S GAMBLE
Modern rehinciler 1979 model Kiss tilt makinesi için telefon alırlar. Peki, makine Rock’n Roll çalmaya devam ediyor mudur yoksa Corey’in çeyrekliğini yutup bir öpücükle anlaşmaya veda mı ettirecektir? Rick bir kadının dükkâna 1914 basımı yıldızlı bir 20 dolarlık banknot getirmesiyle şaşkına döner, herkes elinde yeni parayla anlaşma sağlayabilecek midir, yoksa anlaşma bozuk paraya mı dönüşecektir? Yaşlı bir fırsatçı dükkâna 1982 Harley Davidson Shovel head’ini getirdiğinde Chumlee motosikleti kendine almaya karar verir, ama Old Man motoru başkasına satmadan yeterli parayı bulabilecek midir?


2. Sezon / 15. Bölüm | OLD MAN'S BOOTY
Modern rehinciler 17. Yüzyıldan kalma kimsenin açamadığı bir hazine sandığı alma fırsatı yakalarlar. İçinden çıkacak şey her şeyi değiştirebilir. Sandığı nasıl açacaklarını bulup içini yağmalayabilecekler mi yoksa sandık kilitli kalıp sırlarını sonsuza dek barındırmaya devam mı edecek? Bir adam 1. Dünya savaşından kalma üç taraflı bir siper bıçağı satmak ister, Rick’in bazı endişeleri vardır. Daha sonra Rick ve Corey Old Man’e 1956 model Chrysler Imperial’ini ödünç alarak bir azizlik yaparlar. Peki, gerçekte ne olmuştur?


2. Sezon / 16. Bölüm | FIRED UP
Modern rehinciler Charles Lindbergh’le bağlantısı olabilecek bir uçak pervanesi almak isterler. Bu bağlantıyı onaylayacak bir uzman ya da belge bulabilecekler mi yoksa anlaşma çöpe mi gidecek? Sonra bir adam dükkâna 1750’lerden bir Flintlock Musketoon getirir, Rick’in tüfeğin gerçekliğiyle ilgili şüpheleri vardır. Daha sonra genç bir adam Old Man’e Willie Nelson’a ait olduğunu düşündüğü bir anahtar zinciri getirir. Soru şu ki içlerinden hangisidir?


2. Sezon / 17. Bölüm | SHARKS AND COBRAS
Rick ve İhtiyar 1965 model Shelby Cobra araba klasiğini almayı düşünüyorlar - en pahalı Amerikan yarış arabalarından biri. Lastikleri yakıp anlaşmayı yapacaklar mı, yoksa el frenine mi asılacaklar? Ardından, Modern Rehinciler 1942’den kalma bir İkinci Dünya Savaşı gemisinin, ancak gerçekse para edecek bir saatini alma şansı yakalıyorlar.


2. Sezon / 18. Bölüm | HOT AIR BUFFOON
Corey’nin 12 yolcu kapasiteli bir sıcak hava balonu için cüzdanını boşaltıp Rick’in altın kurallarından birini bozunca, rehin dükkanında işler kızışıyor. Corey fırsatını bulup anlaşmayı düzeltebilecek mi, yoksa bu kumar dükkanın gelirlerini mi etkileyecek? Ardından, biri 1960 Gibson Les Paul gitarını satmak istediğinde, Rick’in bazı soruları oluyor; anlaşma yapılacak mı yoksa çöpe mi gidecek? Ve sonra, yasak döneminden kalma bir tıbbî viski getirdiğinde, İhtiyar’ın karar vermesi gerekiyor: Almalı mı, red mi etmeli, içmeli mi?


2. Sezon / 19. Bölüm | PAWN SHOP PINOT
Modern rehinciler Charles Lindbergh’le bağlantısı olabilecek bir uçak pervanesi almak isterler. Bu bağlantıyı onaylayacak bir uzman ya da belge bulabilecekler mi yoksa anlaşma çöpe mi gidecek? Sonra bir adam dükkâna 1750’lerden bir Flintlock Musketoon getirir, Rick’in tüfeğin gerçekliğiyle ilgili şüpheleri vardır. Daha sonra genç bir adam Old Man’e Willie Nelson’a ait olduğunu düşündüğü bir anahtar zinciri getirir. Soru şu ki içlerinden hangisidir?


2. Sezon / 20. Bölüm | SHOT AND SHAVE A2. Sezon / 21. Bölüm | SECRET SANTA
Modern rehinciler Charles Lindbergh’le bağlantısı olabilecek bir uçak pervanesi almak isterler. Bu bağlantıyı onaylayacak bir uzman ya da belge bulabilecekler mi yoksa anlaşma çöpe mi gidecek? Sonra bir adam dükkâna 1750’lerden bir Flintlock Musketoon getirir, Rick’in tüfeğin gerçekliğiyle ilgili şüpheleri vardır. Daha sonra genç bir adam Old Man’e Willie Nelson’a ait olduğunu düşündüğü bir anahtar zinciri getirir. Soru şu ki içlerinden hangisidir?


2. Sezon / 22. Bölüm | STEAKS AT STAKE
Yaşlı adam, para için kolları sıvıyor. Kâr marjları düştüğü için, çocuklara $500 dolarlık bahse girmelerini ve bahsin sonunda biftek kazanacaklarını söylüyor. Corey, Rick’i yenmekte kararlı ve en iyi satışı yakalamak için uğraşıyor, bu sırada ekip, George Washington’a ait olabilecek düğmeleri, 1915 yılına ait bir hesap makinesi ve bir motosikleti inceliyorlar. Bilin bakalım iddiayı kim kazanacak?


2. Sezon / 23. Bölüm | BIKES AND BLADES
Rick 1940 yapımı 2.dünya savaşı gemisinden gelme olasılığı olan bir levazım çavuşu dürbünü alma şansı yakalar. Olayları açıkça görüp dürbünün hangi gemiden geldiğini bulabilecek midir yoksa bu anlaşma batacak mıdır? Corey kişiye özel olarak modifiye edilmiş 1996 model bir Harley Road King motosiklet almayı düşünür ama net bir sorun vardır, motorun üzerinde pembe alev desenleri bulunmaktadır. Corey motorun bu feminen bölümüne dokunacak mıdır yoksa bu motor dokunulmayacak kadar sıcak mıdır? Bir adam büyükbabasının 2.dünya savaşından çaldığı bıçakları satmak istemektedir, ama bu anlaşma yola ölecek midir?


2. Sezon / 24. Bölüm | RICK'S BAD DAY
Modern rehinciler Charles Lindbergh’le bağlantısı olabilecek bir uçak pervanesi almak isterler. Bu bağlantıyı onaylayacak bir uzman ya da belge bulabilecekler mi yoksa anlaşma çöpe mi gidecek? Sonra bir adam dükkâna 1750’lerden bir Flintlock Musketoon getirir, Rick’in tüfeğin gerçekliğiyle ilgili şüpheleri vardır. Daha sonra genç bir adam Old Man’e Willie Nelson’a ait olduğunu düşündüğü bir anahtar zinciri getirir. Soru şu ki içlerinden hangisidir?


2. Sezon / 25. Bölüm | CHUM GOES AWOL
Modern rehinciler ciddi tadilat gerektiren bir AYT teknesi alma şansı yakalarlar. Ama önce bir anlaşmaya varmalı ve tekneyi restore ettirerek batmaktan kurtarmalıydılar. Corey il ev müzik sistemi olan1901 Thomas Edison gramofonu satmak isteyen bir adamla tanışır. Ama Corey sesli bir anlaşmaya varmadan önce Old Man aygıtı araştırır ve Edison parçasının gerçekten ses getirecek bir kara dönüşeceğinden emin olur. Rick altından yapılmış nazı küçük şeytan heykelcikleriyle karşılaşır. Ama Rick çok şaşırır çünkü bütün heykelcikler siyaha boyanmıştır. Rick bu küçük canavarların yapıldıkları altın kadar edeceklerini mi düşünecektir yoksa bu şeytanları kovalamak zorunda mı kalacaktır?


2. Sezon / 27. Bölüm | SHOCKING CHUM
Modern rehinciler, şimdiye kadar dükkânlarına gelmiş en pahalı şey olan Tac Mahal dönemi Hint Hanedanının batık hazinesiyle sınav veriyor. Batık hazineyi almak için yoksa kendileri mi batacak? Rick, 1948 model taşınabilir elektrikli şok makinası alma fırsatı buluyor – Makinayı şarj edip alacak mı yoksa anlaşamadan piller bitebilir mi? Ardından Rick, 4x4 Yamaha Rhino’yu almayı düşünüyor. Bu iş bir serap gibi buharlaşır mı yoksa Rick'in yeni favori off-road bir aracı mı olur?


2. Sezon / 28. Bölüm | PEZZED OFF
Modern rehinciler oldukça nadir bulunan 18. Yüzyıldan kalma çift namlulu ve üzerine gizemli yazılar işlenmiş olan bir tüfek alma şansını yakalarlar. Silahın gerçek kökenini tespit edip anlaşmaya varabilecekler mi yoksa yazılar gizemini sonsuza dek koruyacak mı? Corey ve Chum bir Amerikan klasiği olan 50 parçalık Pez koleksiyonunu satmaya çalışan dobra dobra bir adamla tanışırlar. Corey bu koleksiyon parçaları için kesenin ağzını açacak mı yoksa adam şekerini başka bir yerde mi tamir ettirecek? Bir kadın Rick’e 1932 S çeyrekliğini sarmak ister. Bu Birleşik Devletler paralarının arasında Washington gümüş çeyrekliğinin ender bulunan versiyonudur. Ama Rick’in parnın gerçekliğiyle ilgili soruları vardır. Bu bozukluk yalnızca gümüşü kadar mı edecek yoksa bir park metre için mi tasarlanmıştır?


3. Sezon / 29. Bölüm | GUNS AND RANGERS3. Sezon / 30. Bölüm | PINBALL WIZARDS
Modern rehinciler ciddi bir tamire ihtiyacı olan klasik 1973 model bir tilt makinesi alma şansı yakalarlar. Yüksek bir puan elde edip anlaşmaya varabilecekler mi? Corey ve Chumlee Segway olarak bilinen insan taşıyan aygıtını satmak isteyen biriyle karşılaşırlar. Corey bu yeni araçtan kar elde edebilecek mi? Sonrasında bir kadın Rick’e 1924 yılı yapımı Aziz Gaudens çift kartallı madeni parasını satmak ister. Bu sıklıkla Amerikan paralarının içinde basılan en güzel para olarak bilinir. Tek soru para gerçek midir?


3. Sezon / 31. Bölüm | TATTOOS AND TANTRUMS3. Sezon / 32. Bölüm | CHOPPER GAMBLE
Modern rehinciler daha önce hiç almadıkları bir şeyi alma fırsatı yakalarlar, bir helikopter. Rick Old Man’i bir anlaşma yapmak için ikna edebilecek mi? sonrasında Rick üzerinde George Washington’un imzası bulunan 240 yıllık bir piyango bileti alma şansını yakalar. Bu ömürlük bir fiyat mı? Corey yeni durumda olan 5 Pete Rose beysbol kartı alma şansını yakalar. Beysbolla kumar oynayabilecek mi?


3. Sezon / 33. Bölüm | SPOONING PAUL REVERE
Modern rehinciler gerçek bir Amerikan efsanesi olan Paul Revere tarafından yapılan tarihi bir gümüş kaşık alma fırsatını yakalarlar. Anlaşma sağlayıp kaşıklayabilecekler mi yoksa bu tarihi kaşık gece yarısı bir ata binip gidecek mi? Old Man 1800’lerden kalma bir guguklu saatle karşılaşır. Bununla ilgili bir anlaşmaya varabilecek mi yoksa bu pazarlık onu guguklatacak mı? Sonra bir adam gizemli eski bir yayı satmaya çalışır. Rick doğru yayı çekip bir anlaşmaya varabilecek mi yoksa sonunda hedefi tamamen mi kaybedecek


3. Sezon / 34. Bölüm | OFF THE WAGON
Corey 1942 model oldukça nadir bulunan Belçika yapımı Sarolea marka bir motosikleti alma şansını yakalar. Rick’in büyük endişeleri vardır. Para kazanmalılardır. Bir anlaşmaya varabilecekler mi yoksa bu ender bulunan motosikletin kapıdan çıkmasına izin mi verecek? Daha sonra modern rehincilere iç savaş zamanından kalma konfederasyona memurundan kalma olduğu iddia edilen bir kılıç gelir. Rick Amerikan tarihine ait bu parça için savaşa girecek midir yoksa bu kılıcın gerçekliği bir rehin dükkânı savaşına mı dönüşecektir? Sonrasında bir kadın 1800’lerden kalma bir baskı makinesi getirir. Old Man bunun için mürekkepli bir teklif yapacak mıdır yoksa Xerox makinesini almayacak mıdır?


3. Sezon / 35. Bölüm | BACKROOM BRAWL
Modern rehincilere 16i yüzyıldan kaldığına inandıkları gizemli bir güneş saati gelir. İçinde kesinlikle bir sır saklamaktadır. Çete bu tarih parçasının bulmacasına ışık tutabilecek mi yoksa satıcı boşa atış yaparak onların günlerini mi karartacak? Rick ve Old Man’e ünlü işçi sendikacısı Jimmy Hoffa’nın fotoğraf albümü gelir. Bunun için bir anlaşma yapacaklar mı yoksa bu albümü sonsuza dek tarihin karanlık sayfasına mı gömecekler? Corey ve Chumlee gözlerini 60’lı yıllardan kalma bir silahlı oyun makinesine çevirirler. Corey bu eski oyun için uygun bir fiyat verebilecek mi yoksa planı geri mi tepecek?


3. Sezon / 36. Bölüm | FORTUNE IN FLAMES
Rick daha önce hiç sahip olmadığı bir askeri aygıtı alma şansı yakalar. Bir lav atar. Bir anlaşmaya varabilecek mi yoksa anlaşma alevler arasında mı kalacak? Corey ve Chumlee eski bir Çingene fal bakma makinesi almak için bir müzayedeye katılırlar. Müzayede de kazanan fiyatı tahmin edebilecekler mi yoksa onun yerine şans kurabiyesi almayı mı dileyecekler? Sonrasında modern rehinciler 1800’lü yılların ortasından kalma bir Manhattan marka silah alma şansı bulurlar. Ekip bu eski silahı doldurup ateşlemeyi başarabilecek mi yoksa bu anlaşma onları ıska mı geçecek?


3. Sezon / 37. Bölüm | BIG GUNS
Modern rehincilere görebilecekleri en tehlikeli parka getirilir: iki Sovyet nükleer füze fırlatma anahtarı. Bir anlaşmaya varabilecekler mi yoksa yoksa anlaşma ellerinde mi patlayacak? Sonra Rick 1920’lerde üretilen Gibson gitar markasının nadir bulunan ukulele banjosunu satın alır. Rick enstrumanı çalınır hale getirebilecek mi? son olarak dükkana Rick’in görüp görebileceği en büyük silahlar gelir ama konu fiyatına gelince almaya razı gelecek mi?


3. Sezon / 38. Bölüm | FLIGHT OF THE CHUM
Modern rehinciler Schweizer planör yani en sessiz hava aracını alma şansı yakalarlar. Iyi bir fiyata uçar hale getirebilecekler mi yoksa zarara mı uğrayacaklar? Sonra Corey, eski ünlü New York Yankee oyuncusunun imzaladığı formayı alır. Yaşlı adam nadir gazino çipi karşısında şaşkına döner. Çipi alabilmek için fedakarlık yapacak mı yoksa kapıdan çıkıp gitmesine izin mi verecek.


3. Sezon / 39. Bölüm | BUMPY RIDE
Modern Rehinciler dünyanın en bilindik ödüllerinden biri olan Grammy Ödülü’nü koleksiyonlarına katma imkanı bulurlar. parayı basıp bu altından ödülü alacaklar mı yoksa yanlış notaya basıp detone mi olacaklar? Corey ve Chumlee 1930’lardan kalma nadir bulunan Coca-Cola soğutucusunu almayı umarlar. Parasını göze alıp Amerika’nın bu klasik parçasını restore edecekler mi yoksa işin asidi kaçacak mı? Son olarak evli bir çift Siegfried ve Roy gösterisinde kullanılan ve içinde kaplanların taşındığı acayip bir bisiklet fayton getirirler. Satın alıp faytoncu mu olacaklar yoksa anlaşma frenleri tutmayacak mı?


3. Sezon / 40. Bölüm | HELMET HEAD3. Sezon / 41. Bölüm | BOW LEGGED
Modern Rehinciler dükkanlarına gelip gelebilecek en nadir parça olan korsan tahta bacağını alabilecekler mi? Sonra Rick dünyanın en iyi yayını akma şansı yakalar. Hedef fiyatı bulabilecekler mi? Son olarak bir adam el yapımı tahta bir motor getirir. Fiyatta anlaşabilecekler mi?


3. Sezon / 42. Bölüm | HELL WEEK
Modern Rehinciler’e iki yüzyıl öncesine ait bir Boston haritası gelir, harita gerçek mi değil mi emin olamazlar. Çamli sahte bir sanat eseri alır ve Rick’in testine tabi tutulur. Modern Rehinciler ilk uçaklarını satın alırlar ama uçak berbat haldedir.


3. Sezon / 44. Bölüm | ZZZZZ
Yaşlı adam uyuyor mu yoksa sadece gözlerini mi dinlendiriyor? Her ne yapıyor olursa olsun Rick bir revolver, kahve makinesi, başkanlık iğneleri ve çıkrık için pazarlık ederken mağazada sessizlik emir veriyor.


3. Sezon / 45. Bölüm | BRITISH ARE COMING THE3. Sezon / 46. Bölüm | LICENSE TO PAWN3. Sezon / 47. Bölüm | GOLD DIGGERS3. Sezon / 48. Bölüm | TOP SECRET
Modern Rehinciler Iwo Jima için hazırlanmış savaş planları ve gizli haritalarla karşılaşırlar. Rehinciler bu 2. Dünya savaşından kalma stratejik parçayla sahili alaşağı edebilecekler mi yoksa silah bıraktırılıp geri çekilmeye mi zorlanacaklar? Old Man ve Chumlee 1967 model bir Ford100 kamyonla karşılaşırlar. Bütün silindirlerini ateşleyip anlaşmayı son sürat kapacaklar mı yoksa yolda benzinleri mi bitecek? Sonrasında Corey ve Chumlee 1860’lardan Nevada’daki altın arazisinde kullanılan bir maden arabası alma fırsatını yakalarlar. Zengin olmayı başarabilecekler mi yoksa arabaları raydan mı çıkacak?


3. Sezon / 49. Bölüm | TRAIL BREAKER
Modern rehinciler, 1967 model Amerikan'ın ezberbozan bir arazi motosikletini satın almak istiyorlar ama onların bu planları çamura mı batacak? Sonra, bir adam Rick'e çok iyi durumda nadir bir 1715 Eskudo İspanyol Altın Parası getirince Rick, tereddüt eder. Bu sikke sahte mi yoksa çok değerli mi? Ve sonar, Yaşlı Adam Boks starı Muhammed Ali’nin koleyksiyonunu alma fırsatını yakalar. Yaşlı adam kazanmak için savaşacak mı yoksa havlu mu atacak?


3. Sezon / 50. Bölüm | WHALE OF A TIME3. Sezon / 51. Bölüm | DEALS FROM HELL3. Sezon / 52. Bölüm | AW SHUCKS!3. Sezon / 53. Bölüm | CHUMLEE'S DUMMIES3. Sezon / 54. Bölüm | MESSAGE IN A BOTTLE
Modern rehincilere, gizemli, iç savaş döneminden kalma ve işbirlikçi bir ajan tarafından kullanılan bir viski şisesi sunuldu. Kodu kırıp anlaşma yapabilecekler mi yoksa bu şişenin gizli bölmesi onları cevapları veremeyecek mi? Sonra Chumlee ve Yaşlı Adam, nadir bulunan 19. Yüzyıl İngiliz düello tabancalarını satmak isteyen bir adamla tanışırlar. Yaşlı Adam samimi olup onurlu bir anlaşma yapacak mı yoksa dışarıda kalması mı istenecek? Ve daha sonra Corey, rakınrol tarihinin bir parçasını satın alma şansına erişecek. The Who'ın Woodstock'taki en efsanevi şovunun orijinal sözleşmesi. Bu gruplar savaşını kazanabilecek mi yoksa topun ağzına mı gelecek?


4. Sezon / 55. Bölüm | STRIKE SPARE BOOM5. Sezon / 71. Bölüm | WISE GUYS
Modern rehineciler İkinci Dünya Savaşında kullanılmış 1941 yılından kalma M3 Zırhlı Keşif Aracını inceleyecekler. Ekip bu kurşun geçirmez askeri aracı satın almaya karar verecek mi? Yoksa vaz mı geçecekler? Daha sonra Rick ve Corey ünlü dolandırıcı Carlo Gambino’nun çekini satmaya çalışan bir müşteri ile tanışacaklar. Rick ona kabul edeceği bir teklif sunabilecek mi yoksa hayalleri suya mı düşecek? Ve sonra Rick ile Chumlee 1987 2 GS model bir Apple bilgisayarı deneyecekler. Klasik teknoloji ürünü bu alet çalışacak mı yoksa anlaşma tamamen bozulacak mı?


5. Sezon / 72. Bölüm | WISE GUYS5. Sezon / 73. Bölüm | ROBOSAURUS5. Sezon / 74. Bölüm | HARRISON FOR PRESIDENT5. Sezon / 75. Bölüm | DARTH PAWN5. Sezon / 76. Bölüm | NEVER SURRENDER5. Sezon / 77. Bölüm | PACKING HEAT5. Sezon / 78. Bölüm | HONEST ABE
Modern Rehinciler bu defa 1860 başkanlık yarışından Abraham Lincoln’ün seçim şeridiyle karşı karşıya. Bu tarihi başkanlık anısı oylarını alacak mı yoksa zorlu bir tartışma dükkanı ikiye mi bölecek? Sonrasında dükkana 19. Yüzyıldan kalan tamamen işlevsel bir dinamit ateşleyici gelir. Anlaşmayı kabloyla bağlayıp uzlaşmayla ateşleyecekler mi yoksa ellerinde mi patlayacak? Son olarak bir adam bir çift klasik 1990 Air Jordan basketbol ayakkabısı getirir. Kolay bir smaç mı yapacaklar yoksa geç bir düdük sesi faul mü diyecek?


5. Sezon / 79. Bölüm | STRIKING A CHORD
Modern rehincilere 18. Yüzyıldan kalma ilk kongre eylemlerini içeren bir kitap getirilir ama kitabın bağımsızlık ilanıyla bir ilgisi olabileceği anlaşılınca işler değişir. Çete bu kitap için hazinelerini boşaltabilecek mi yoksa anlaşma bu tarihi kitabın sayfalarında kayıp mı olacak? Rick ve Chumlee 1900’lerden kalma çok ender bulunan bir mandolinle karşı karşıya kalırlar. Potansiyel değeri 10 bin dolarlar olabilir pazarlı kızışacak mı yoksa hemen sona mı erecek? Sonra bir adam 1980’lerden kalma son teknoloji bir robot getirir. Rehinciler bu konuşan robotu alacaklar mı yoksa robotun pilleri meyve suyuna mı düşecek?


5. Sezon / 80. Bölüm | PEDAL TO THE METAL
Modern rehinciler Jimi Hendrix tarafından yazıldığı iddia edilen kayıp bir şiirle karşılaşırlar. Nadir Hendrix şiiri 60’ların ikonuna yeni bir bakış açısı mı sağlayacak yoksa şifreli sözler tarihin gizemli sırları arasında kalmaya devam mı edecek? Sonrasında modern rehincilere dünya tarihinin en önemli gemilerinden biri olan Titanik’in tahtasından yapılan bir satranç tahtası getirilir. Rehinciler anlaşmaya varmak için buzlu sularda mı dolaşacaklar yoksa motoru kapatıp gemiden atlamak zorunda mı kalacaklar? Rick ve Chumlee 50’lerden kalma pedallı bir çocuk arabası alırlar. Rehinciler bu ciddi tadilat isteyen minyatür güzelliği tamir ettirebilecekler mi yoksa kayıp parçalar bunu yapmalarına engel mi olacak


5. Sezon / 81. Bölüm | PAWN ILLUSTRATED
Modern rehinciler inanılmaz ender bulunan 18. Yüzyıl yar boyutlarda bir misket tüfeğine hedef alırlar. Tüfek bir çocuk için tasarlanmıştır. Çete bu minyatür tüfekle öküzgözünü vurabilecekler mi yoksa kendi ayaklarını vurup başları derde mi girecek? Rick ve Old Man 2. Dünya savaşının efsanevi uçaklarından P38 yıldırım pilotlarından birinin giydiği bir ceketle karşılaşırlar. Bu deri bombayla bir köpek dövüşüne mi dalacaklar yoksa anlaşma gökten zembille mi inecek? Daha sonra bir adam Illustrated Sports dergisinin ilk üç sezonluk bölümlerini getirir. Corey ve Chumlee bu koleksiyon için ileri gidecekler mi yoksa zorlu geçecek tek bir raunt havlu atmalarına mı neden olacak?


5. Sezon / 82. Bölüm | AH SHOOT!
Modern rehinciler, Amerika’nın meşhur fotoğrafçısı “ansel edıms” tarafından çekilen uzun zamandır ortalarda olmayan bir fotoğrafına bakıyor. Grup bu nadir fotoğrafı elde edebilecek mi yoksa dikkat dağınıklıpından şansını kayıp mı edecek? “Rik” ve “old men” jaguarını satmaya çalışan bir adamla tanışıyor. Bu lüks otomobille beşinci vitese mi çıkacaklar, yoksa bu özel kedicik mücadele mi verecek? Ve sonra, “kori” tüm 1942 “şikago bers” futbol takımı tarafından imzalanmış...? Ödüllü domuz derisi için bir şey yapacak mı yoksa sağlam defans topu oyunda mı tutacak?


5. Sezon / 83. Bölüm | PUT UP YOUR DUKES
Rehine avcılarının 450 yıllık eski bir kitap satın alma fırsatları vardır. Newton’ın kitabı ve üstünde Newton’un elle yazılmış formül ve notlar vardır. Bu kitap Isaac Newton’un kitabıdır. Güzel bir fiyat taleb edebilecekler mi ya da fazla bir fiyat mı alacaklar? Sonra bir adam rehine dükkanına İspanya-Amerika savaşından kalam dededinin asker ceketini getirir. Rick ve Corey bütün paralarını bunun için gözden çıkartacaklar mı? Ve sonar, Rick ve Chumlee John Wayne’in hatıra koleksiyonuna bakarlar. Rick bu koleksiyonu satın alabilecek mi yoksa bu efsane koleksiyonu reddetmek zorunda mı kalacak?


5. Sezon / 84. Bölüm | CASE CLOSED
Ünlu “lindberg” bebeğinin kaçırılmama dosyası getirilen Modern rehinecilerin yüz yılın suçunu çözmesine yardım edin. Bu yetmiş dokuz yıllık adli dosyalar bir ipucu taşıyor mu yoksa gerçekten çözülemeyecek bir vaka mı? “rik” ve “çambli” silahşör olmak için on yedinci yüzyıldan bir silahın namlusundan bakıyor. Bu misket tüfeği eskiden denizciler ve korsanlar tarafından kullanılırdı, bu silahın hikayesi fşyatını yükseltecek mi yoksa ıskalayacak mı? Sonrasında, yetmiş dört model bir lotus spor araba dükkanda boy gösteriyor.bu aşırı tatlı araba için “rik” bir anlaşmaya varabilecek mi yoksa kırmızıya kadar zorlayıp anlaşmayı iptal mi edecek?


5. Sezon / 85. Bölüm | LUCK OF THE DRAW
Modern Rehincilere, öğlevakti, ülkemizinenefsanekanunadamıVaytÖrp’eaitolduğudüşünülenbirkoleksiyongelir.Oh-Key Korıl’dakivahşimücadeleyiberaberindegetireceksertbiranlaşmamıyapacaklaryoksagünükurtarmakiçinbarışmıimzalayacaklar?Biradam, Los Encılıs’taoynanan 1984 Olimpiyatoyunlarındanbiraltınmadalyagetirir. Rik, sporalayıkonurlubirrekabetiçin her şeyiniortayamıkoyacakyoksabaşındankaytaracakmı? 19. yüzyılaaitharikabirtabancıtakımıgeldiğinde, Rik bocalar. Bu enfeseskitabancalarlaeniyiatışınımıyapacakyoksanamlununucundaacelebirkararmıverecek?


5. Sezon / 86. Bölüm | SPIDEY CENTS
Modern Rehinciler, NASA’nıncesuruçuşu -Apollo 13’ten birısıkalkanıparçasınıgörünceHostın’ıçağırırlar.Ekipgörevlerinitamamlayıpkarageçebilecek mi yoksaellerindekiparadan da mıolacaklar? Sonra, satıcı, 1973’ten kalmaklasikbirHaskıvana endure motosikletigetirdiğinde, Kori veÇamliçamurabatar. Anlaşmayamıvaracaklaryoksagörülmemişbirmühendisliksorunuylakarşıkarşıyamıkalacaklar?Sonra, Rik ve Kori, birmüşteriningetirdiği “Örümcek Adam” çizgiromanındaki original çizimlerigörünce, merakağınadüşerler.Biranlaşmayavarmakiçin super güçlerini mi kullanacaklaryoksaörümcekhislerionlaravazgeçmelerini mi söyleyecek?


5. Sezon / 87. Bölüm | CHUMMOBILE
Modern rehincilere 18. Yüzyıldan kalma ilk kongre eylemlerini içeren bir kitap getirilir ama kitabın bağımsızlık ilanıyla bir ilgisi olabileceği anlaşılınca işler değişir. Çete bu kitap için hazinelerini boşaltabilecek mi yoksa anlaşma bu tarihi kitabın sayfalarında kayıp mı olacak? Rick ve Chumlee 1900’lerden kalma çok ender bulunan bir mandolinle karşı karşıya kalırlar. Potansiyel değeri 10 bin dolarlar olabilir pazarlı kızışacak mı yoksa hemen sona mı erecek? Sonra bir adam 1980’lerden kalma son teknoloji bir robot getirir. Rehinciler bu konuşan robotu alacaklar mı yoksa robotun pilleri meyve suyuna mı düşecek?


5. Sezon / 88. Bölüm | HOUDINI'S HANDCUFFS