BİZİ TAKİP EDİNPROJECT RUNWAY

Bölümler

12. Sezon / 1. Bölüm | SKY’S THE LIMIT
İlk bölümde, tasarımcılar bir uçak pistine gelirler. Bu alışılmadık meydan okumada hava dalışçıları gökyüzünden inmeye başlar ve tasarımcılar, kendi estetiklerini tanımlamaya yardımcı olacak bir görünüm oluşturmak için renkli paraşüt malzemelerini kullanmaları gerektiğini öğrenirler. Kate Bosworth konuk jüri olarak görev alıyor.


12. Sezon / 2. Bölüm | MILLION DOLLAR RUNWAY
Bu meydan okumada yarışmacılar, değeri 30 milyon doları aşan mücevherlerden ilham alarak tasarımlar yaratmakla görevli. Gossip Girl’ün Emmy ödüllü kostüm tasarımcısı Eric Daman ise jüri koltuğunda.


12. Sezon / 3. Bölüm | AN UNCONVENTIONAL CONEY ISLAND
Meydan okumaları tasarımcılarımızı Coney Adası'na yönlendirirken, onlar da içlerindeki genci dışarıya çıkarıyorlar. İki takım halinde çalışan tasarımcılar, “test edildi ve onaylandı” karnaval oyunlarını oynayarak alışılmışın dışında malzemeleri kazanmak zorundalar. Moda tutkunu Kelly Osbourne ise konuk jüri.


12. Sezon / 4. Bölüm | TIE THE KNOT
Yarışmacılar, çok kez Emmy adayı gösterilmiş aktör Jesse Tyler Ferguson'un “Kravat Düğümü” organizasyonunda yer alan bir kravatın ayrıntısıyla yola çıkmalıdır. Aynı zamanda aktörümüz de jüri koltuğunda.


12. Sezon / 5. Bölüm | YOU CHOOSE YOUR MATERIALS!
Tasarımcılar, tamamen farklı dört perakendecinin öğelerinden esinlenerek lüks bir mini koleksiyon oluşturmak için küçük ekiplere ayrılıyor ve bu da yeni bir alışılmadık meydan okumayı ortaya çıkarıyor. Moda tasarımcısı June Ambrose konuk jüri olarak görev yapıyor.


12. Sezon / 6. Bölüm | LET'S GO GLAMPING!
Tasarımcılarımız, bir sonraki meydan okumaları için çıktıkları kamp gezisinde bir gece kalıp dinlenme şansı bulurken aynı zamanda burayı kendilerine ilham kaynağı olarak da kullanıyorlar. Fakat bir tasarımcının açık hava sevmemesi onu yarıştan düşürebilir mi? Girls dizisinden tanıdığımız Allison Williams, konuk jüri koltuğunda.