BİZİ TAKİP EDİNSHEFFIELD REAL ESTATE

SHEFFIELD REAL ESTATE

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | MODERN DAY SPANISH CASTLE
Profesyonel müzisyenler Kim ve Aaron Lepley üç yıldır evli ve Funny Bunny adında başarılı bir rock grubunda müzik yapıyorlar. Stüdyoya dönüştürmek için keyifli ve 1950'lerden kalan bir ev arıyorlar.


1. Sezon / 2. Bölüm | WATERFRONT WISHES
Para yönetimi uzmanı Jackie ve Jason Ortiz yaşam kalitelerini arttırmayı hedefliyor. Bir finansal hizmetler şirketinde başkan yardımcısı olarak çalışan bu başarılı ve genç çift hem akıllıca bir yatırım yapmak, hem de hayallerindeki evi bulmak istiyor.


1. Sezon / 3. Bölüm | GLASS HOUSE, THE
Yüksek bir apartmanın çatı katında oturmaktan pek de hoşlanmayan Calvin Jefferson ve oğlu Myles, kalıcı bir yuva arayışında. Boşanmış bekâr bir baba olan Calvin yeniden evlenmeyi planlıyor ve bir ev ararken "müstakbel Bayan Jefferson"ı da hesaba katıyor.


1. Sezon / 4. Bölüm | GORGEOUS GULF VIEW
Tammy ve Rob bir tatil evi arayışında. Bir seyahat acentesinin sahibi olduğu için yorucu bir iş hayatı olan Tammy, su kenarında stresini atabileceği bir ev arıyor. Rob içinse büyük ev gerekli. Avcılık ve balıkçılık teçhizatını saklamak için geniş alana ihtiyacı var. Bu çift güzel manzaralı, kusursuz bir ev bulmaya çalışıyor.


1. Sezon / 5. Bölüm | MAGNIFICENT MEDITERRANEAN ESTATE
Emlak işine hiç de yabancı olmayan Cruz'lar bile en iyi fiyata sahip evi bulabilmek için işini bilen bir emlakçı bulmanın şart olduğunu kabul ediyor. Hızla büyümekte olan bir gayrimenkul yatırım şirketinin sahibi olan Cruzlar hem hayat, hem de iş ortağı ve hedefleri daha büyük bir eve geçmek.


1. Sezon / 6. Bölüm | WATERFRONT PLAY-PAD
Hem Lauri, hem de Mike sıra dışı mesleklerinde son derece başarılı. Lauri bir poster sanatçısı, Mike ise bir mucit. İkisi de evden çalışıyor. Posterler için büyük pencereleri olan, oyuncakları için bir oyun odası yapabilecekleri, yaşam tarzları için de bir bar inşa edebilecekleri bir ev arayışındalar.


1. Sezon / 7. Bölüm | TRANQUIL TOWNHOME
Yeni nişanlanan Jami ve George, birlikte yaşayarak ilişkilerini bir sonraki adıma taşıma amacında. Su kenarında ve karışık ailelerine uygun, su kenarında bir ev arıyorlar.


1. Sezon / 8. Bölüm | BACKYARD BLISS
Jason ve Jennifer, hayallerindeki evi arıyor. Jason'un en büyük hayali su kenarında bir ev.Jennifer'ın ihtiyaçları ise evin içiyle alakalı: Büyük bir mutfak ve geniş bir yatak odası. Her ikisinin de istek listesini eksiksiz karşılayan rüya gibi bir ev bulmaya çalışıyorlar


1. Sezon / 9. Bölüm | FIRST FOREVER HOME
Yeni nişanlanan Cassie ve Ryan rüya gibi bir düğün planlıyor. Ama yapmaları gereken ilk iş yuva diyebilecekleri bir ev bulmak. Bu iki aşk kuşu hayat tarzlarını bir araya getirmek ve düğünden önce rüyalarındaki evi bulmak konusunda çok heyecanlı.


1. Sezon / 10. Bölüm | ORLANDO OASIS
Kariyer fırsatlarının peşinde koşan Ray'ler her an Orlando'ya taşınabilir. Çocukları Tampa'nın dışına hiç çıkmamış olan Ray'ler, çabuk alışabilecekleri yeni bir yuva arayışında.


1. Sezon / 11. Bölüm | MASSIVE MANSION
Beş kişilik bir aileyi idare eden Cara ve Bili Ferriolo çifti, daha büyük bir eve geçmek istiyor. Fakat Clara'nın annesi Bella da ev arayışına katılıyor ve ailenin hangi evi seçmesi gerektiği konusunda bambaşka fikirleri var. DeLeon ve Debbie'nin yardımlarıyla hayallerindeki evi bulmaya çalışıyorlar.


1. Sezon / 12. Bölüm | LAP OF LUXURY
Çiçeği burnunda nişanlılar Scott ve Matt'in amacı birlikte yaşayacakları ilk evi bulmak. Aradıkları modern evin su kenarında olması şart! Kariyerlerinde hızla yükselen ve düğün günü yaklaşan bu iki aşk kuşu, yeni yuvalarını bulabilecek mi?


1. Sezon / 13. Bölüm | MILLION DOLLAR VIEW
Kate'le Chris'in hedefi su kenarında büyük bir gayrimenkul bulmak. İki çocukları var ve üçüncüsü yolda, bu yüzden çok odalı bir yer bulmaları öncelik arz ediyor. İstek listesinin diğer maddeleri Chris'in ev ofisi için yeteri kadar alan ve Kate için geniş, eğlenceli bir bahçe.


1. Sezon / 14. Bölüm | SPACIOUS SANCTUARY
Beş kişilik bir aileyi idare eden Michael ve Tina Clayton yeni yuvalarını arıyor. Hedefleri tüm ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir eve geçmek. İstek listesinin maddeleri arasında rahat ve geniş bir yatak odası, büyük dolaplar ve güzel bir manzara var.