BİZİ TAKİP EDİNSTORAGE WARS

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | HIGH NOON IN THE HIGH DESERT1. Sezon / 2. Bölüm | MELEE IN THE MAZE1. Sezon / 3. Bölüm | RAILROAD ROULETTE1. Sezon / 4. Bölüm | WAR ON THE SHORE1. Sezon / 5. Bölüm | ALL GUNS TO PORT1. Sezon / 6. Bölüm | SENIOR CENTER SHOWDOWN1. Sezon / 7. Bölüm | OLD SPANISH STANDOFF THE1. Sezon / 8. Bölüm | MIDNIGHT IN THE GARDENA GOOD AND EVIL
Deponun tekin olmayan tarafına hoş geldiniz. Barry Gardena Kaliforniya’da bulunan deponun içini görmesi için iki medyum tutuyor. Medyumlar burası hakkında kötü şeyler hissettiklerini söylüyorlar. Ancak bu, dükkânlarını kurtarabilecek bir ünite için Jarrod ve Brandi ’nin şanslarını zorlamasına mani olmuyor. Depo savaşlarında tüyler ürperici, gergin bir gün daha...


1. Sezon / 9. Bölüm | COLLECTOR'S LAST STAND
Norwalk, Kaliforniya—Los Angeles’ın küçük kasaba ruhuna sahip banliyösü. Buradaki depolarda muhtemel koleksiyon parçaları, unutulmuş mücevherler ve evladiyelikler bulunmakta. Barry Weiss antika koleksiyonuna katmak için yeni parçalar bakıyor.Brandi ve Jarrod , Dave Hester’a karşı sıkı bir mücadelede birlik oluyorlar. Ve Darrell Sheets gizli bir bölmede bulunan nadir bir parçayı ortaya çıkarıyor. Bu küçük kasaba büyük mucizeler gerçekleşiyor.


1. Sezon / 10. Bölüm | SCHOOL HOUSE LOCK1. Sezon / 11. Bölüm | GAMBLER'S LAST RESORT1. Sezon / 12. Bölüm | AUCTION ROYALE1. Sezon / 13. Bölüm | YOUNG WITH THE GUN
Riverside’da Jarrod ve Barry bir grup istekli yeni alıcı tarafından karşılanıyor. Alıcılar, ipin ucunda finansal gelecekleri varken, bu yeni grubu dost mu düşman mı edineceklerine karar verecek.Barry Weiss “gizemli” bir sandık alıyor. Jarrod ve Brandi ise içinde ev eşyaları ve klasik parçalar olan bir depo için karşı karşıya geliyor. Ve Darrell Sheets yüzyılın sonuna ait kitaplarla dolu bir kutu keşfediyor. Eğer bu kitaplar gerçek ise binlerce dolar değerinde olabilir. Eğer değil ise, bu ona çok pahalıya patlayacak.


1. Sezon / 14. Bölüm | TROUBLE THE OIL1. Sezon / 15. Bölüm | MAKINGS OF A MOGUL1. Sezon / 16. Bölüm | HIGH END HEIST1. Sezon / 17. Bölüm | CHAIRMAN OF THE HOARD1. Sezon / 18. Bölüm | SKULLDUGGERY1. Sezon / 19. Bölüm | LIVE AND LET BID
Alıcılar, Hippi şehri Encinitas’da, yetmişlere ait antikalar için mücadele ediyor. Darrell bu tesisin kendisine ait olacağını iddia edince, diğer alıcılar kendi paylarına düşeni almak için mücadele etmek zorunda kalıyor. Barry geçmişinden bir yadigar buluyor. Darrell Sheets bir medikal alet ile karşılaşıyor ve Dave Hester oğluna aile işini öğretiyor. Ancak duyulmamış bir meblağ olan beş bin beş yüz dolara satılan bir depo, depo savaşçıları arasındaki huzuru bozuyor.


2. Sezon / 20. Bölüm | SANTA ANA STREET FIGHT
Alıcılar Dave Hester’ın eski uğrak mekanı California, Santa Ana’ya gidiyor. Her ne kadar depolar değersiz görünse de, düşük kiralar bilge tüketiciler tarafından doldurulmuş gizli altın madeni hissi veriyor. Jarrod ve Brandi üst düzey bir depo buluyorlar. Darrell ve Dave üç bin papel değerinde antika için rekabet ediyorlar. Ve Barry Weiss açık arttırmalar için bir el feneri bulmayı umuyor. Alıcılar bu zor şehirde kayıklardan golf sopalarına parsayı toplama peşinde.


2. Sezon / 21. Bölüm | BUYERS ON THE STORM
California, Whittier’a bir fırtına yaklaşıyor. Açık arttırma işinde yağmur yağarsa sadece en iyi teklif verenler oyuna katılır. Bir kilitli dolap iki bin yedi yüz dolar fiyatla açıldığı zaman Darrell Sheets fiyat kırmaya çalışıyor. Dave Hester içi antika dolu olan bir depoya fiyat veriyor. Barry Weiss eski sahibi antika silah fetişi olan bir dolabı alıyor. Satış makineleri ve çerçöp içinde hazineyi kim bulacak, kim para kaybedecek?


2. Sezon / 22. Bölüm | PAY THE LADY
Açık arttırmacı Dan Dotson hasta olunca karısı Laura onun yerini almak zorunda kalıyor. Fakat isteksiz bir alıcı gurubu ile karşılaşınca elinden gelen her şeyi yapmak zorunda kalıyor. Barry Weiss şaşırtıcı bir depo buluyor. Dave Hester elektronik bir dolabın peşinden gidiyor. Jarrod Schulz sokaktaki itibarını ilginç bir depoda yükseltmek istiyor. Ve Darrell Sheets bir klasik film destesi ortaya çıkartıyor. Laura’nın dizginlenemeyen hevesi alıcılardan büyük paralar koparacak mı, yoksa açık arttırmacı kocasını hayal kırıklığına mı uğratacak?


2. Sezon / 23. Bölüm | HANG `EM HIGH DESERT
Alıcılar kızgın çöle dönüyor ve gerilim yükseliyor. İlk karşılaşmalarından beri neredeyse bir sene geçti ve hayatlarında çok şey değişti. Darrell Sheets çok acayip bir şey buluyor. Dave Hester antika bir oyuncak keşfediyor. Ve Barry Weiss havacı dostlarından birinden bir kıymet takdiri istiyor. Toz duman dağılıp etraf yatışınca, rekabet sona erince ayakta kalan kim olacak?


2. Sezon / 24. Bölüm | UNCLAIMED BAGGAGE
Alıcılar California, Costa Mesa’da savaşa hazırlar. Dave’in kardeşi ortaya çıkıyor ve Mogul’a bir depoda meydan okuyor. Barry ahşap bir kafa buluyor. (Ve yavan şakalar yapmaktan kaçınıyor) Darrell asırlık eski bir projeksiyon makinesi için Jarrod ile çekişiyor. Antikalardan husumetlere, geçmişten kalan şahsi eşyalar bu alıcıların tercihlerinde rol oynayacak.


2. Sezon / 25. Bölüm | ENEMY OF THE ENEMY
Esrarengiz yeni bir açık arttırmacı müzayedeye egemen olmaya niyetlenince bela California, Mission Hills’e geliyor. Darrell bir davul seti için savaşıyor. Jarrod ve Brandi üç bin dolarlık bir kayıpla yüz yüze. Dave Hester yeni ortaya çıkan güçlü rakibi karşısında limitine dayanıyor. Işık şovlarından dikiz şovlarına, bu Mogol’un tacını kaybedeceği gün olabilir mi?


2. Sezon / 26. Bölüm | FIRE IN THE HOLE
Alıcılar Kaliforniya, Mission Hills’e geldiler. Yeni teklifçi şişkin cüzdanı ile geri döndü. Barry duvarında esrarengiz bir delik olan bir depoya yöneliyor. Dave Hester güçlü rakibi ile büyük rekabet içinde, Darrell ise ringde kalmaya bile zorlanıyor. Jarrod eski bir numara çekip kazançlı bir durum elde ediyor. Ama bakalım planı başarılı olacak mı, yoksa dünyası başına mı yıkılacak?


2. Sezon / 27. Bölüm | SAN BURRITO
Alıcılar San Bernardino’dalar. Barry’nin yanında getirdiği uğurlu şans duası güzel bir ödül getiriyor. Darrell açık arttırmada kararsızlık geçiriyor, Jarrod ve Brandi büyük kazançların küçük paketler halinde gelebileceğini öğreniyor. Mark Balelo geri döndü, fakat cesaret gösterisi rekorları mı kıracak, yoksa oyunun sonu mu olacak?


2. Sezon / 28. Bölüm | TANKS FOR THE MEMORIES
Alıcılar Huntington Beach’e yöneliyor. Darrell bir depo peşinde. Barry’’nin gözü antika askeri malzemelerde. “The Mogul” Dave Hester garip şekilde oyuna katılmakta bile zorlanıyor. Jarrod ve Brandi’nin gözü bir mücevher kutusunda, ama acaba değeri iki bin yedi yüz dolar eder mi? “Surf City” nin kumlarından, Savaş Oyunlarından Kart Oyunlarına kadar garip şeyler çıkıyor.


2. Sezon / 29. Bölüm | LAND OF THE LOSS
Alıcıların toplantısı yararlı geçmedi, şimdi California, Santa Ana’ya dönüyorlar. Jarrod ve Brandi kazançlarının eridiğini gördüler. Barry bir organ bağışçısı oluyor. Dave bazen bir anlaşma yapmamanın daha mantıklı olduğunu kanıtlıyor. Ve ister inanın, ister inanmayın, Darrell’ın Santa Ana hakkındaki umutları bir yazı tura atışına kalıyor.


2. Sezon / 30. Bölüm | ALMOST THE GREATEST SHOW ON EARTH
Alıcılar California, Irvin’e yönelirken müzayede panayıra dönüşüyor. “The Mogul” ve “The Young Gun” arasındaki tansiyon nihayet taşma noktasına geliyor. Barry büyük umutlarla dolu ve Darrell Dave’in iflas edip etmediğini merak ediyor. Fakat Depo Savaşlarının en büyük depolarından birine mezatta fazla fiyat verdikten sonra Dave emekli mi olacak, yoksa vakit mi öldürüyor?


2. Sezon / 31. Bölüm | BOWLING FOR DOLLARS
Alıcılar California, Upland’e doğru giderken işler bir aşağı, bir yukarı. Barry bir avantaj yakalıyor, fakat sonu gelmiyor. Darrell tamamen olayın dışında kalıyor. Jarrod ve Brandi bir on dokuzuncu asır mobilya dolabına aşık oluyorlar. Ve dave bir alıcının en iyi arkadaşı çıkabilecek bir mücevher deposunun peşinden gidiyor.


2. Sezon / 32. Bölüm | GET HIM TO THE MAYAN2. Sezon / 33. Bölüm | FU DOG DAY AFTERNOON
Alıcılar California’nın kaliteli emekli toplumu Laguna Hils’e yöneliyor. Dave bir mobilya deposu kazanıyor, bu onu Chinatown’a yönlendiriyor. Jarrod ve Brandi hatıralarla dolu bir yoldalar. Darrell 70’lerin ses donanımlarıyla ritmini buluyor. Barry seçkin bir şey buluyor ve bazen sanatın gerçekten hayatı taklit ettiğini öğreniyor.


2. Sezon / 34. Bölüm | I'M THE NEW MOGUL
Alıcılar Los Angeles’ın merkezine iniyor. Orada kendilerini “kasa müzayedesi” denilen yeni tip bir açık arttırmada buluyorlar. Burada depolar yerine paletler ve sandıklar var. Darrell Sheets bunun Dave Hester ile hesaplaşmak için mükemmel bir yer olduğunu düşünüyor. Jarrod ve Brandi bütün umutlarını esrarengiz kutulardaki mermerlere bağlıyorlar. Barry Weiss adalelerini geriyor, bunun sonucu Venice Beach’e unutulmaz bir gezi oluyor.


2. Sezon / 35. Bölüm | WINNER WINNER CHICKEN DINNER
Alıcılar California, Ontario’ya doğru giderken tansiyon artıyor. Darrell Sheets oğlu Brandon’ı açık arttırmada bir sonraki düzeye çıkarmak istiyor ve bunu Jarrod ve Brandi’ye rağmen yapmakta kararlı. Fakat Jarrod ve Brandi genişliyorlar ve hiçbir şey ve hiç kimse onlara mani olamaz. Ve Barry devede kulak olmaktan çok farklı bir depoda şansını deniyor.


2. Sezon / 36. Bölüm | AUCTION SESAME
Alıcılar Amerika’nın en güzel küçük şehri California, Azusa’yı işgal ediyor. Darrell Sheets rakiplerden daha ilerisini görerek önemli bir depoyu kazanıyor. Jarrod ve Brandi kaliteyi miktardan üstün görmeye devam ediyorlar, fakat bir parçanın ivmelerini bozmamasını umuyorlar. Barry Weiss’in satın almaları sorgulanıyor. Kendisi de şapkadan bir kere daha tavşan çıkarabilecek mi merak ediyor.


2. Sezon / 37. Bölüm | STAIRWAY TO HEMET
Alıcılar California’nın ardına kadar açık çölü Hemet’e geliyor. Barry Weiss, Dave’in “Evet” lerini nezaketle devre dışı bırakmaya çalışıyor. Jarrod ve Brandi dövmeli bir depoya damgalarını vuruyorlar. Darrell kayboluyor, sinirleniyor, fakat sonunda ritmini buluyor. Ve Dave en büyük vurgunlarından biri olmasını ümit ettiği yere yelken açıyor.


2. Sezon / 38. Bölüm | DRIVING MISS BARRY
Depo Savaşlarının bu bölümünde : Alıcılar varlıklı sahil mahallesi Westminster, CA’ya yöneliyorlar. Darrell Sheets cesaretini ve para tomarını yanında getiriyor. Ve her ikisine de dokunmadan oradan ayrılıyor. Dave Hester klasik araba parçalarını buluyor. Brandi aşırı pahalı deposu ile yaramazlık yapıyor ve Jarrod bu konuda fazlasıyla kuşkulu. Ve Barry antika bir tıbbi cihaz buluyor. Buna değer biçmesi için başka bir “antika” buluyor. Fakat bakalım bu derdine deva olacak mı?


2. Sezon / 39. Bölüm | MAKE IT RAIN GIRL
Depo Savaşlarının bu bölümünde : Alıcılar sessiz Simi Valley, CA şehrini istila ediyor. Darrell ve Brandon rakiplere duman attırıyor. Jarrod ve Brandi bazı kasalar buluyor. “Kraken”i serbest bırakıyorlar. Ve gerçekten bir korsan hazinesi buluyorlar. Dave Hester gene rakiplerin canına okuyor. Fakat sonunda müzayedeyi kalbi kırık terk ediyor. Barry Weiss klasik bir motosiklet sürüyor, fakat bakalım gün batımına doğru bir kazanan olarak mı gidecek, yoksa boş bir sırt çantasıyla mı?


2. Sezon / 40. Bölüm | SCOOT-A-TOOT TOOT
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Long Beach Kaliforniya’ya geri dönüyor. Jarrod ve Brandi’nin kötü giden işleri bu sefer düzelecek mi? Darrell Sheets Long Beach’de ilk alımını yaparak yeniden işe koyuluyor. Barry Weiss ise çok nadir bulunan bir yarış arabası bularak diğerlerini geride bırakıyor. Ve Dave Hester 20 senedir açılmamış olan bir depo için kumar oynuyor. Depoyu açtığında gizli hazinenin sahibi mi olacak yoksa bir yıkım mı yaşayacak?


2. Sezon / 41. Bölüm | EMPIRE STRIKES OUT THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Ontario Kaliforniya’ya geri dönüyor. David Hester’ı daha önce fark etmemiş olanlar bu sefer güçlük çekmeyecek. Jarrod Schulz tıpkı eski günlerdeki gibi satamayacağı şeylere fazla para ödüyor. Darrell Sheets küçük bir çatışmanın kıyısından dönerken Barry Weiss bir ölümlü olduğunu hatırlayacak. Tanrıçalardan Şovalyelere, Ontario mezatı hiç de sıkıcı geçmeyecek.


2. Sezon / 42. Bölüm | SMOKE 'EM IF YOU FIND 'EM
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Dave Hester’ın memleketi NewPort Beach Kaliforniya’da ve bu sefer bir ziyaretçileri var. Depo Alımları tarihinin en büyük alımını yapmış bir alıcı mezata katılıyor. Üstelik Dave ile kapanmamış bir davaları da var. Jarrod ve Brandi oldukça ilginç antikalar buluyor. Ve Barry bir doktor randevusu alıyor. Bakalım bu randevu ona beklediği sonucu verecek mi?


2. Sezon / 43. Bölüm | DRONE WARS THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Gardena Kaliforniya’ya geri dönüyor. Dave Hester’ın amansız rakibi Nabila Haniss de alıcılar arasında. Jarrod ve Brandi bir sporcunun deposunu alarak oyuna geri dönüyor. Darrell inşaat aletlerinin bulunduğu bir depoya kar etme umuduyla yedi bin dolar ödüyor. Ve acaba Barry Weiss’in getirdiği gizli silah işe yarayacak mı yoksa kuralları ihlal mı etmiş olacak?


2. Sezon / 44. Bölüm | BRANDI'S FIRST TIME2. Sezon / 45. Bölüm | HOORAY FOR HOLLY-WEIRD2. Sezon / 46. Bölüm | DON'T BID SO CLOSE TO ME
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Rancha Cucamonga Kaliforniya’da karşı karşıya geliyor. Dave Hester bir büyük ev dolusu eşyayı ve koca egosunu bile alabilecek büyüklükte bir kamyonet ile geliyor. Darrell ve Brandon işleri yeniden yoluna koymaya çalışıyor. Jarrod ve Brandi yarışta kendilerini öne çıkaracağını umdukları vintic bir maske buluyor. Ve Barry Weiss alımları kendi bildiği yoldan yapmaya devam ederken bir Rock’n Roll efsanesi ile karlı çıkmayı başarıyor.


2. Sezon / 47. Bölüm | NOT YOUR AVERAGE BEAR
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Lancaster Kaliforniya çölüne çıkarma yapıyor. Batı yakasından Nabila Haniss yaptığı bir alımdan çok karlı çıkıyor. Dave Hester yine bir kamyonetle geliyor. Darrell Sheets pençelerini çıkarıp sonunda mutlu olacağı bir depo ünitesi satın alıyor. Ve Barry Weiss ise kendi yöntemlerinden şaşmadan karlı alımlar yapabileceğini bir kez daha ispat ediyor.


2. Sezon / 48. Bölüm | HOOK LINE AND SUCKER
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar batıya, Inglewood Kaliforniya’ya doğru yola çıkıyor. Burası Nabila Haniss’in kendi bölgesi, fakat yine de bu avantajına olmayabilir. Darrell Sheets büyük konuşuyor ama boşuna. Dave Hester başarılı bir alımın her zaman nezaketle olmayacağını kanıtlıyor. Ve Barry Weiss kokuşmuş bir yatağın olduğu bir depo satın alıyor, bu depodan sadece pis kokular mı gelecek yoksa para kokusu mu?


2. Sezon / 49. Bölüm | OPERATION HOBO
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Harbor City Kaliforniya’ya gidiyorlar. Jarrod ve Brandi satın alma işine geri dönüyor. Nabila Haniss kesenin ağzını açarken Dave Hester’de ondan geri kalmıyor. Barry Weiss’in ne giyimi ne de davranışları profesyonelceyken alımları aksini işaret ediyor. Darrell Sheets ise “erkek adamın deposu” için kesenin ağzını açıyor. Fakat bu depoyla on ikiden mi vuracak yoksa eve eli boş mu dönecek?


2. Sezon / 50. Bölüm | BLAME IT ON THE RAIN
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Datson’lar paranın peşinden Santa Cruz’a kadar gidiyor ve alıcılar da onların peşinden giderek yağmur fırtınasına yakalanıyor. Dave Hester aldığı depo ile iki yakayı bir araya getirmeyi başarıyor. Jarrod ve Brandi tepeden tırnağa ıslanmakla kalıyor. Darrell ve Brandon’ın alımları onları yağmur altında ıslanmaya zorluyor. Ve Barry ise uzun aramalar sonunda deposunda bir şey buluyor, fakat umduğu gibi olacak mı?


2. Sezon / 51. Bölüm | VIVA LA SAN FRANCISCO
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar bu sefer kuzeyde liman şehri San Fransisco’yu işgal ediyor. Barry bir asistan ve eski bir çift boks eldiveni buluyor. Jarrod ve Brandi çok gizli bir şeyi gün ışığına çıkarıyor. Dave Hester yine güç gösterisinde bulunuyor. Ve Kumarbaz Darrell ise neyi varsa ortaya koyuyor, fakat bu kumar oyununda kazanan mı olacak yoksa kaybeden mi?


2. Sezon / 52. Bölüm | HIGHLAND ANXIETY
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar çöle, Highland Kaliforniya’ya doğru yola çıkıyor. Darrell iç sesini dinleyerek bir depo alımı yapınca başa baş geliyor. Dave Hester’ın ise bu sefer parası cebinde kalıyor. Jarrod ve Brandi için acı dolu bir gün olurken Barry Weiss okları takip ediyor, ancak bakalım oklar iyi bir kazanca işaret edecek mi?


3. Sezon / 53. Bölüm | MORE LIKE WRONG BEACH
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Long Beach Kaliforniya’ya yeni umutlarla geri dönüyor. Depo mezatlarının yaptığı yüksek tekliflerle bilinen ismi Mark Balelo cebinde elli bin dolar ile geri dönüş yapıyor. Darrell Sheets ihaleyi ona bırakıyor. Jarrod ve Brandi’nin çabaları boşa gitmiyor. Ve Barry Weiss aldığı bir duyuma göre alım yapıyor, fakat bu kazançlı bir yatırım mı yoksa onu çılgına çevirecek bir kayıp mı demek olacak?


3. Sezon / 54. Bölüm | ALL'S FAIR IN STORAGE AND WARS
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Laguna Nigel, Kaliforniya’ya hücüm ediyor. Jarrod ve Brandi hem dükkan raflarını hem de ceplerini doldurmak istiyor. Barry Weiss rakiplerini geride bırakıyor. Darrell Sheets’in iş adamı duruşunu bozmaması ona fayda sağlamıyor. Ve Dave Hester ortalıkta görünmezken yerine adil yarışı seven yeni bir alıcı mezata katılıyor.


3. Sezon / 55. Bölüm | FULL MONTY-BELLO THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Montebello Kaliforniya’daki tesisin koridorlarında gerilim yükseliyor. Barry Weiss bu seferki savaşta yenik düşüyor. Darell Sheets bir koşuya çıkıyor ve bu gerçekten de çok şirin. Dave Hester doğruca bankaya gidiyor. Jarrod ve Brandi ise mezattan hiç gelmemiş olmayı dileyerek ayrılıyor.


3. Sezon / 56. Bölüm | FROM RUSSIA WITH CHUCKS
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Bu seferki alımlar Gardena Kaliforrniya’da gerçekleşiyor. Barry Weiss neredeyse batan bir gemiye kaptanlık ediyor. Jarrod ve Brandi’nin aldığı bir depodan siren sesleri yükseliyor. Yeni alıcı Jeff soğuk savaştan kalma bir yadigâr buluyor. Ve Darrell bulduğu özel parça ile hatırı sayılır bir kazanç sağlıyor.


3. Sezon / 57. Bölüm | DIAL C FOR CHUPACABRA
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar, en azından birçoğu, Westminister Kaliforniya’ya gidiyorlar. Darrell ve Brandon bir efsaneyle buluşuyor. Jarrod ve Brandi doğru olanı yapıyor. Dave Hester yanlış depolara yatırım yapıyor. Ve Barry Weiss ise bulduğu bir folklor parçası ile yeni bir rekora imza atıyor, peki acaba bu iyi bir şey mi?


3. Sezon / 58. Bölüm | FAST AND CURIOUS, THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Lanchester Kaliforniya’nı n çöl rüzgârlarında alıcılar pazarlık ediyor. Jarrod’ın ukalalıkları Brandi’nin sinirlerini bozuyor. Darrell Sheets kadınsı tarafını keşfediyor. Yeni Alıcı Jeff geri dönüyor ve Barry’i yakından takip ediyor. Ve Barry ise bir depo için kıyasıya savaşıyor. Fakat bitiş çizgisine kim daha önce varacak?


3. Sezon / 59. Bölüm | SHIP JUST HIT SAND, THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar bu sefer Irvine Kaliforniya’ya seyahat ediyorlar. Jarrod ve Brandi’nin işleri iyi gitmeye devam ediyor. Ancak Barry için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Öyle ki Brandon’a dahi yenik düşüyor. Ve Dave bir süredir alımlara katılmıyor. Acaba artık geri dönme zamanı geldi mi? Bütün işaretler “Evet’i” gösteriyor.


3. Sezon / 60. Bölüm | MAY THE VAULTS BE WITH YOU
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar kötü nam salmış kasa mezatı için bu sefer Chattsworth’e doğru gidiyor. Jarrod ve Brandi para kazandırmasa da büyük yaygara koparan bir şey satın alıyor. Barry Weiss satın alma gücünü kullanıyor. Darrell Sheets ise Brandon’ın çöplüğünde bir hazine buluyor. Ve Dave Hester çok havlıyor ama acaba ısıracak mı?


3. Sezon / 61. Bölüm | ICEMAN CARVETH, THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Güney Kaliforniya’nın kuzeyinde bulunan Oxnard’a doğru yola çıkıyorlar. Barry Weiss manzaralı bir depo satın alıyor. Dave Hester altın ararken bronz buluyor. Jarrod hem soğuk algınlığı hem de Dave ile savaşırken Darrell ve Brandon kötü bir kavgaya karışıyor.


3. Sezon / 62. Bölüm | HERE'S LOOKING AT YOU KENNY
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Hawaian Gardens’da alımlarda patlama yaşanıyor. Barry yine yeni stratejiler peşinde. Jarrod dükkanını doldurken ceplerini de iyice boşaltıyor. Dave, Dotson’ların komisyonlarını arttırken yalnız kalan Brandon babasına neden “kumarbaz” dendiğini yeniden keşfedecek.