BİZİ TAKİP EDİNSTORAGE WARS

Bölümler

1. Sezon / 0. Bölüm | HIGH NOON IN THE HIGH DESERT
Çölde öğle sıcağında karşılaşma zamanı geldi. Alıcılar terk edilmiş depolardaki defineleri açıyorlar. Barry Weiss Rap kralı Suge Knight’ın kişisel eşyalarını gün yüzüne çıkardı. Jarrod Schulz ve Dave Hester bir klasik bir org bulmak umuduyla paralarını cömertçe saçıyolar. Ve Darrell Sheets yüz elli bin dolarlık, tarihi bir alım yapıyor. Klasik parçalar, kurnaz alıcılar ve İşte Depo savaşları başlıyor!


1. Sezon / 1. Bölüm | HIGH NOON IN THE HIGH DESERT
Çölde öğle sıcağında karşılaşma zamanı geldi. Alıcılar terk edilmiş depolardaki defineleri açıyorlar. Barry Weiss Rap kralı Suge Knight’ın kişisel eşyalarını gün yüzüne çıkardı. Jarrod Schulz ve Dave Hester bir klasik bir org bulmak umuduyla paralarını cömertçe saçıyolar. Ve Darrell Sheets yüz elli bin dolarlık, tarihi bir alım yapıyor. Klasik parçalar, kurnaz alıcılar ve İşte Depo savaşları başlıyor!


1. Sezon / 2. Bölüm | MELEE IN THE MAZE
Depo Savaşlarının bu bölümünde; Alıcılar Cerritos’ta labirent’e benzeyen bir kişisel depolama alanına gelirler. Jarrod Schulz ve Dave Hester el yapımı bambu oltaların olduğu bir depoyu gözlerine kestirirler . Brandi Passante ise maço rakiplerinin önüne geçmek için kadınsı yaratıcılığını kullanıyor. Darrell Sheet’in torunu Zoe’nin finansal geleceği ise dedesinin elindedir. Saf gümüşten , güvenlik kasalarına kadar alıcılar gizli hazineler peşinde savaşmaya devam ediyor.


1. Sezon / 3. Bölüm | RAILROAD ROULETTE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Wesminister’daki Depo ünitesinde kaosun sonu gelmiyor. Barry Weiss’in getirdiği gizli silah rakiplerini gölgede bırakıyor. Amansız rakipler Dave Hester ve Darrell Sheets yirmi bin dolarlık bir depo için kıyasıya mücadele ediyorlar. Jarrod’ın şüpheli bir depoyu almasından sonra o ve sevgilisi Brandi arasında tartışma çıkıyor. Ancak yapılan inceleme sonunda, Brandi’nin bile ummadığı bir şey münakaşaya son veriyor. Değersiz şeyler ve hazinelerle dolu tesiste adeta Rus Ruleti oynanıyor


1. Sezon / 4. Bölüm | WAR ON THE SHORE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Huntington Beach ’de pek de havalarında görünmüyor. Dave Hester, Darrell Sheets’e sağ gösterip sol vurarak zor durumda bırakıyor. Ancak Darrell’ın gazabı Dave’e pahalıya patlıyor. Barry Weiss otuz santimlik bir piyano buluyor, fakat bu küçük hazinenin bir çocuk oyuncağından fazlası olma ihtimali bulunuyor. Ve bu yılın en çok kazandıran depo ünitesi için büyük miktarda para harcanıyor.


1. Sezon / 5. Bölüm | ALL GUNS TO PORT
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Kişisel Depo alıcıları için Port Long Beach’de iki şey bulunmakta : lüks ithal eşyalar ve ucuz değersiz şeyler. Hangisinin hangi kapılar ardında olduğunu beraberce göreceğiz.Dave Hestır ve Darrell Sheets, sörf malzemeleri ve tamirat ekipmanı dolu bir depo ünitesi için birbirlerine meydan okuyorlar. Jarrod ve Brandi dükkânlarının raflarını doldurmak için aynı ünite için yarışıyorlar. Ve Barry Weiss işaret tabancaları hakkında bilmediği bir iki şey öğreniyor. Hazine mi enkaz mı? Bu depo tesisi kimilerinin yüzünü güldürürken kimilerininkini ağlatacak.


1. Sezon / 6. Bölüm | SENIOR CENTER SHOWDOWN
Homeland Kaliforniya’da üst kademe bir huzur evinde yapılacak müzayede, alıcıların büyük kazanç hayalleri kurmasına neden oluyor. Darrell mobilya dolu bir depo satın alırken, Jarrod bir kasa için kumar oynuyor. Paralarını bir hazineye mi yoksa boşa mı yatırdılar?


1. Sezon / 7. Bölüm | OLD SPANISH STANDOFF THE
İspanyol ve Amerikan kültürü ile zengin Kaliforniya şehrinde depoların kapıları açıldığında, gözü pek alıcılarımız sıra dışı bir telefon, kaçak içki ve bazı cazip büro malzemeleri ile karşılaşıyor. İlginç şeyler- fakat peki bunlar para edecek mi?


1. Sezon / 8. Bölüm | MIDNIGHT IN THE GARDENA GOOD AND EVIL
Deponun tekin olmayan tarafına hoş geldiniz. Barry Gardena Kaliforniya’da bulunan deponun içini görmesi için iki medyum tutuyor. Medyumlar burası hakkında kötü şeyler hissettiklerini söylüyorlar. Ancak bu, dükkânlarını kurtarabilecek bir ünite için Jarrod ve Brandi ’nin şanslarını zorlamasına mani olmuyor. Depo savaşlarında tüyler ürperici, gergin bir gün daha...


1. Sezon / 9. Bölüm | COLLECTOR'S LAST STAND
Norwalk, Kaliforniya—Los Angeles’ın küçük kasaba ruhuna sahip banliyösü. Buradaki depolarda muhtemel koleksiyon parçaları, unutulmuş mücevherler ve evladiyelikler bulunmakta. Barry Weiss antika koleksiyonuna katmak için yeni parçalar bakıyor.Brandi ve Jarrod , Dave Hester’a karşı sıkı bir mücadelede birlik oluyorlar. Ve Darrell Sheets gizli bir bölmede bulunan nadir bir parçayı ortaya çıkarıyor. Bu küçük kasaba büyük mucizeler gerçekleşiyor.


1. Sezon / 10. Bölüm | SCHOOL HOUSE LOCK
Kaliforniya’da bulunan Fullerton, bir üniversite şehridir. Alıcılar ders kitapları ve nadir bulunan üniversite yapıtları arayışında...Dave ve Darrell adam-adama bir mücadeleye giriyor. Jarrod ve Brandi dükkânlarını doldurmak için diğer alıcılarla çarpışırken, Barry Weiss antika vinil bir parçayla şansını deniyor. Bakalım kimler para etmez öğrenci notları alacak ve kimler profesörün nadir hazinesine sahip olacak?


1. Sezon / 11. Bölüm | GAMBLER'S LAST RESORT
Alıcılar müzayede maratonu için doğuya doğru yolculuk ediyor. Ancak yaşadıkları şehrin dört yüz seksen kilometre uzağında oyunun kuralları biraz değişiyor. Şartların eşit olduğu bu sahada, Jarrod büyük oynuyor. Dave Hester “dünyevi” bir şey için kolları sıvıyor. Ve Darrell Sheets büyük potansiyeli olan bir depo ünitesi için arttırıma gidiyor. Alıcılar, ekiplerinden ve evlerinden kilometrelerce uzakta, kimin gerçekten yetenekli ve kimin sadece şanslı olduğunu çok yakında görecek.


1. Sezon / 12. Bölüm | AUCTION ROYALE
Kumar’ın baş şehri Las Vegas’da bir gecede çok şey değişir. Güneş doğduğunda gerçek kumarbazlar iş başına geçer. Ancak Depo Savaşcıları müzayede maratonunda şanslarını zorluyor. Brandon babasının kararını sorgularken, Darrell Sheets tamamen battaniyelerle örtülmüş bir depo için kumar oynuyor.Barry Weiss kırklardan bir parçanın değerini danışırken, sürpriz bir arkadaş sahibi oluyor. Ve bu garip talih oyununda, Brandi hislerine göre hareket ederken, Jarrod onu durdurmaya çalışıyor. Eğer talih alıcıların yüzüne gülmezse, Tehlikeli Dave son gülen olacak.


1. Sezon / 13. Bölüm | YOUNG WITH THE GUN
Riverside’da Jarrod ve Barry bir grup istekli yeni alıcı tarafından karşılanıyor. Alıcılar, ipin ucunda finansal gelecekleri varken, bu yeni grubu dost mu düşman mı edineceklerine karar verecek.Barry Weiss “gizemli” bir sandık alıyor. Jarrod ve Brandi ise içinde ev eşyaları ve klasik parçalar olan bir depo için karşı karşıya geliyor. Ve Darrell Sheets yüzyılın sonuna ait kitaplarla dolu bir kutu keşfediyor. Eğer bu kitaplar gerçek ise binlerce dolar değerinde olabilir. Eğer değil ise, bu ona çok pahalıya patlayacak.


1. Sezon / 14. Bölüm | TROUBLE THE OIL
Long Beach Kaliforniya’da zengin olmanın iki yolu bulunuyor—ticaret ve petrol. Alıcılar antika ve endüstriel mamüller için derin bir arayış içinde. Jarrod ve Brandi muhtemel bir antik bir şaraplığı gün yüzüne çıkarıyor. Dave Hester ve Barry Weiss antika bilgilerini yarıştırırken, Darrell Sheets biraz benzin parası peşinde. Koleksiyoncular bu zengin kaynaklardan nasiplerini alabilecek mi? Depolamanın anavatanındaki bu arayışta , gösteri başlıyor.


1. Sezon / 15. Bölüm | MAKINGS OF A MOGUL
Kaliforniya’nın macera başkenti Perris. Alıcılarımızın stratejisi yürüyüş, kamp ve macera sporları malzemeleri bulmak. Jarrod ve Barry elektrikli alet ve lüks eşya dolu bir depo için rekabet ediyor. Darrell Sheets bir kamyon filosuyla gelerek niyetini belli ediyor. Ve Dave Hester depo müzayedelerindeki başarısının sırrını açık ediyor. Çok yüksek miktarda satın almak Darrelll’ı ihya mı edecek yoksa bir kamyon dolusu hurdaya mı sahip olacak? Bu programda ürün yerleştirme bulunmaktadır.


1. Sezon / 16. Bölüm | HIGH END HEIST
Alıcılar Kaliforniya’nın Torrance şehrinde antikacılara doğru gidiyor. Bu seçkin tesiste rekabet daha önce hiç bu kadar kızgın olmamıştı. Dave ve Jarrod klasik bir Jaguar’ın olduğu bir depo için arttırıyor. Barry Weiss macera ruhuna hitap eden bir depo satın alıyor. Ve Brandi, Jarrod’a yeni bir mücadelede meydan okuyor. Bu sefer hazineyi kim bulacak ve kimler banka hesaplarını yok yere boşaltacak?


1. Sezon / 17. Bölüm | CHAIRMAN OF THE HOARD
Kaliforniya, Orange’da tek sahibi olan altı depo müzayedeye çıkınca dedikodular hızla yayılıyor. Dave ve Darrell on iki bin dolar kazanmak için birbirleriyle kıyasıya mücadele ediyor. Barry Weiss tesadüfen vintage dergiler buluyor. Alıcılardan biri neredeyse kalçasını kırıyor. Ve Jarrod, Dave Hester’dan değerlendirme yapmasını istemek zorunda kalıyor. Herkesin aklında tek bir soru var. Depodaki eşyaların sahibi kim? Bir antikacı mı? Yerel bir iş adamı mı? Yoksa sıradan biri mi?


1. Sezon / 18. Bölüm | SKULLDUGGERY
Long Beach Kaliforniya’da zengin olmanın iki yolu bulunuyor—ticaret ve petrol. Alıcılar antika ve endüstriel mamüller için derin bir arayış içinde. Jarrod ve Brandi muhtemel bir antik bir şaraplığı gün yüzüne çıkarıyor. Dave Hester ve Barry Weiss antika bilgilerini yarıştırırken, Darrell Sheets biraz benzin parası peşinde. Koleksiyoncular bu zengin kaynaklardan nasiplerini alabilecek mi? Depolamanın anavatanındaki bu arayışta , gösteri başlıyor.


1. Sezon / 19. Bölüm | LIVE AND LET BID
Alıcılar, Hippi şehri Encinitas’da, yetmişlere ait antikalar için mücadele ediyor. Darrell bu tesisin kendisine ait olacağını iddia edince, diğer alıcılar kendi paylarına düşeni almak için mücadele etmek zorunda kalıyor. Barry geçmişinden bir yadigar buluyor. Darrell Sheets bir medikal alet ile karşılaşıyor ve Dave Hester oğluna aile işini öğretiyor. Ancak duyulmamış bir meblağ olan beş bin beş yüz dolara satılan bir depo, depo savaşçıları arasındaki huzuru bozuyor.


2. Sezon / 20. Bölüm | SANTA ANA STREET FIGHT
Alıcılar Dave Hester’ın eski uğrak mekanı California, Santa Ana’ya gidiyor. Her ne kadar depolar değersiz görünse de, düşük kiralar bilge tüketiciler tarafından doldurulmuş gizli altın madeni hissi veriyor. Jarrod ve Brandi üst düzey bir depo buluyorlar. Darrell ve Dave üç bin papel değerinde antika için rekabet ediyorlar. Ve Barry Weiss açık arttırmalar için bir el feneri bulmayı umuyor. Alıcılar bu zor şehirde kayıklardan golf sopalarına parsayı toplama peşinde.


2. Sezon / 21. Bölüm | BUYERS ON THE STORM
California, Whittier’a bir fırtına yaklaşıyor. Açık arttırma işinde yağmur yağarsa sadece en iyi teklif verenler oyuna katılır. Bir kilitli dolap iki bin yedi yüz dolar fiyatla açıldığı zaman Darrell Sheets fiyat kırmaya çalışıyor. Dave Hester içi antika dolu olan bir depoya fiyat veriyor. Barry Weiss eski sahibi antika silah fetişi olan bir dolabı alıyor. Satış makineleri ve çerçöp içinde hazineyi kim bulacak, kim para kaybedecek?


2. Sezon / 22. Bölüm | PAY THE LADY
Açık arttırmacı Dan Dotson hasta olunca karısı Laura onun yerini almak zorunda kalıyor. Fakat isteksiz bir alıcı gurubu ile karşılaşınca elinden gelen her şeyi yapmak zorunda kalıyor. Barry Weiss şaşırtıcı bir depo buluyor. Dave Hester elektronik bir dolabın peşinden gidiyor. Jarrod Schulz sokaktaki itibarını ilginç bir depoda yükseltmek istiyor. Ve Darrell Sheets bir klasik film destesi ortaya çıkartıyor. Laura’nın dizginlenemeyen hevesi alıcılardan büyük paralar koparacak mı, yoksa açık arttırmacı kocasını hayal kırıklığına mı uğratacak?


2. Sezon / 23. Bölüm | HANG `EM HIGH DESERT
Alıcılar kızgın çöle dönüyor ve gerilim yükseliyor. İlk karşılaşmalarından beri neredeyse bir sene geçti ve hayatlarında çok şey değişti. Darrell Sheets çok acayip bir şey buluyor. Dave Hester antika bir oyuncak keşfediyor. Ve Barry Weiss havacı dostlarından birinden bir kıymet takdiri istiyor. Toz duman dağılıp etraf yatışınca, rekabet sona erince ayakta kalan kim olacak?


2. Sezon / 24. Bölüm | UNCLAIMED BAGGAGE
Alıcılar California, Costa Mesa’da savaşa hazırlar. Dave’in kardeşi ortaya çıkıyor ve Mogul’a bir depoda meydan okuyor. Barry ahşap bir kafa buluyor. (Ve yavan şakalar yapmaktan kaçınıyor) Darrell asırlık eski bir projeksiyon makinesi için Jarrod ile çekişiyor. Antikalardan husumetlere, geçmişten kalan şahsi eşyalar bu alıcıların tercihlerinde rol oynayacak.


2. Sezon / 25. Bölüm | ENEMY OF THE ENEMY
Esrarengiz yeni bir açık arttırmacı müzayedeye egemen olmaya niyetlenince bela California, Mission Hills’e geliyor. Darrell bir davul seti için savaşıyor. Jarrod ve Brandi üç bin dolarlık bir kayıpla yüz yüze. Dave Hester yeni ortaya çıkan güçlü rakibi karşısında limitine dayanıyor. Işık şovlarından dikiz şovlarına, bu Mogol’un tacını kaybedeceği gün olabilir mi?


2. Sezon / 26. Bölüm | FIRE IN THE HOLE
Alıcılar Kaliforniya, Mission Hills’e geldiler. Yeni teklifçi şişkin cüzdanı ile geri döndü. Barry duvarında esrarengiz bir delik olan bir depoya yöneliyor. Dave Hester güçlü rakibi ile büyük rekabet içinde, Darrell ise ringde kalmaya bile zorlanıyor. Jarrod eski bir numara çekip kazançlı bir durum elde ediyor. Ama bakalım planı başarılı olacak mı, yoksa dünyası başına mı yıkılacak?


2. Sezon / 27. Bölüm | SAN BURRITO
Alıcılar San Bernardino’dalar. Barry’nin yanında getirdiği uğurlu şans duası güzel bir ödül getiriyor. Darrell açık arttırmada kararsızlık geçiriyor, Jarrod ve Brandi büyük kazançların küçük paketler halinde gelebileceğini öğreniyor. Mark Balelo geri döndü, fakat cesaret gösterisi rekorları mı kıracak, yoksa oyunun sonu mu olacak?


2. Sezon / 28. Bölüm | TANKS FOR THE MEMORIES
Alıcılar Huntington Beach’e yöneliyor. Darrell bir depo peşinde. Barry’’nin gözü antika askeri malzemelerde. “The Mogul” Dave Hester garip şekilde oyuna katılmakta bile zorlanıyor. Jarrod ve Brandi’nin gözü bir mücevher kutusunda, ama acaba değeri iki bin yedi yüz dolar eder mi? “Surf City” nin kumlarından, Savaş Oyunlarından Kart Oyunlarına kadar garip şeyler çıkıyor.


2. Sezon / 29. Bölüm | BRANDI'S FIRST TIME
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Santa Ana Kaliforniya’ya bir önemli eksikle geri dönüyor, Jarrod Schulz. “Now and Then’de“ başlayan inşaat nedeniyle Brandi açık arttırmaya yalnız gelmek zorunda kalıyor. Dave Hester vintıc bazı oyun makineleri alıyor. Darrell Sheets vintıc şişeler alarak başarısının bir tesadüf olmadığını kanıtlıyor. Ve acaba Brandi’nin aldığı depo Jarrod’u memnun edecek mi?


2. Sezon / 30. Bölüm | ALMOST THE GREATEST SHOW ON EARTH
Alıcılar California, Irvin’e yönelirken müzayede panayıra dönüşüyor. “The Mogul” ve “The Young Gun” arasındaki tansiyon nihayet taşma noktasına geliyor. Barry büyük umutlarla dolu ve Darrell Dave’in iflas edip etmediğini merak ediyor. Fakat Depo Savaşlarının en büyük depolarından birine mezatta fazla fiyat verdikten sonra Dave emekli mi olacak, yoksa vakit mi öldürüyor?


2. Sezon / 31. Bölüm | BOWLING FOR DOLLARS
Alıcılar California, Upland’e doğru giderken işler bir aşağı, bir yukarı. Barry bir avantaj yakalıyor, fakat sonu gelmiyor. Darrell tamamen olayın dışında kalıyor. Jarrod ve Brandi bir on dokuzuncu asır mobilya dolabına aşık oluyorlar. Ve dave bir alıcının en iyi arkadaşı çıkabilecek bir mücevher deposunun peşinden gidiyor.


2. Sezon / 32. Bölüm | GET HIM TO THE MAYAN
Alıcılar güneye, emekli toplumunun yaşadığı lüks California, Laguna’ya gidiyor. Bu defa satın almama sırası Dave de. Jarrod ve Brandi nadir buhran dönemi sanatı buluyor. Barry’nin bulduğu sanat eseri biraz daha gerilere, Maya medeniyetine gidiyor. Darrel olası nadir bulunan bir Wells Fargo posta arabası silahı buluyor. Fakat silahın otantik olup olmadığı belirsizliğini koruyor.


2. Sezon / 33. Bölüm | FU DOG DAY AFTERNOON
Alıcılar California’nın kaliteli emekli toplumu Laguna Hils’e yöneliyor. Dave bir mobilya deposu kazanıyor, bu onu Chinatown’a yönlendiriyor. Jarrod ve Brandi hatıralarla dolu bir yoldalar. Darrell 70’lerin ses donanımlarıyla ritmini buluyor. Barry seçkin bir şey buluyor ve bazen sanatın gerçekten hayatı taklit ettiğini öğreniyor.


2. Sezon / 34. Bölüm | I'M THE NEW MOGUL
Alıcılar Los Angeles’ın merkezine iniyor. Orada kendilerini “kasa müzayedesi” denilen yeni tip bir açık arttırmada buluyorlar. Burada depolar yerine paletler ve sandıklar var. Darrell Sheets bunun Dave Hester ile hesaplaşmak için mükemmel bir yer olduğunu düşünüyor. Jarrod ve Brandi bütün umutlarını esrarengiz kutulardaki mermerlere bağlıyorlar. Barry Weiss adalelerini geriyor, bunun sonucu Venice Beach’e unutulmaz bir gezi oluyor.


2. Sezon / 35. Bölüm | WINNER WINNER CHICKEN DINNER
Alıcılar California, Ontario’ya doğru giderken tansiyon artıyor. Darrell Sheets oğlu Brandon’ı açık arttırmada bir sonraki düzeye çıkarmak istiyor ve bunu Jarrod ve Brandi’ye rağmen yapmakta kararlı. Fakat Jarrod ve Brandi genişliyorlar ve hiçbir şey ve hiç kimse onlara mani olamaz. Ve Barry devede kulak olmaktan çok farklı bir depoda şansını deniyor.


2. Sezon / 36. Bölüm | AUCTION SESAME
Alıcılar Amerika’nın en güzel küçük şehri California, Azusa’yı işgal ediyor. Darrell Sheets rakiplerden daha ilerisini görerek önemli bir depoyu kazanıyor. Jarrod ve Brandi kaliteyi miktardan üstün görmeye devam ediyorlar, fakat bir parçanın ivmelerini bozmamasını umuyorlar. Barry Weiss’in satın almaları sorgulanıyor. Kendisi de şapkadan bir kere daha tavşan çıkarabilecek mi merak ediyor.


2. Sezon / 37. Bölüm | STAIRWAY TO HEMET
Alıcılar California’nın ardına kadar açık çölü Hemet’e geliyor. Barry Weiss, Dave’in “Evet” lerini nezaketle devre dışı bırakmaya çalışıyor. Jarrod ve Brandi dövmeli bir depoya damgalarını vuruyorlar. Darrell kayboluyor, sinirleniyor, fakat sonunda ritmini buluyor. Ve Dave en büyük vurgunlarından biri olmasını ümit ettiği yere yelken açıyor.


2. Sezon / 38. Bölüm | DRIVING MISS BARRY
Depo Savaşlarının bu bölümünde : Alıcılar varlıklı sahil mahallesi Westminster, CA’ya yöneliyorlar. Darrell Sheets cesaretini ve para tomarını yanında getiriyor. Ve her ikisine de dokunmadan oradan ayrılıyor. Dave Hester klasik araba parçalarını buluyor. Brandi aşırı pahalı deposu ile yaramazlık yapıyor ve Jarrod bu konuda fazlasıyla kuşkulu. Ve Barry antika bir tıbbi cihaz buluyor. Buna değer biçmesi için başka bir “antika” buluyor. Fakat bakalım bu derdine deva olacak mı?


2. Sezon / 39. Bölüm | MAKE IT RAIN GIRL
Depo Savaşlarının bu bölümünde : Alıcılar sessiz Simi Valley, CA şehrini istila ediyor. Darrell ve Brandon rakiplere duman attırıyor. Jarrod ve Brandi bazı kasalar buluyor. “Kraken”i serbest bırakıyorlar. Ve gerçekten bir korsan hazinesi buluyorlar. Dave Hester gene rakiplerin canına okuyor. Fakat sonunda müzayedeyi kalbi kırık terk ediyor. Barry Weiss klasik bir motosiklet sürüyor, fakat bakalım gün batımına doğru bir kazanan olarak mı gidecek, yoksa boş bir sırt çantasıyla mı?


2. Sezon / 40. Bölüm | SCOOT-A-TOOT TOOT
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Long Beach Kaliforniya’ya geri dönüyor. Jarrod ve Brandi’nin kötü giden işleri bu sefer düzelecek mi? Darrell Sheets Long Beach’de ilk alımını yaparak yeniden işe koyuluyor. Barry Weiss ise çok nadir bulunan bir yarış arabası bularak diğerlerini geride bırakıyor. Ve Dave Hester 20 senedir açılmamış olan bir depo için kumar oynuyor. Depoyu açtığında gizli hazinenin sahibi mi olacak yoksa bir yıkım mı yaşayacak?


2. Sezon / 41. Bölüm | EMPIRE STRIKES OUT THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Ontario Kaliforniya’ya geri dönüyor. David Hester’ı daha önce fark etmemiş olanlar bu sefer güçlük çekmeyecek. Jarrod Schulz tıpkı eski günlerdeki gibi satamayacağı şeylere fazla para ödüyor. Darrell Sheets küçük bir çatışmanın kıyısından dönerken Barry Weiss bir ölümlü olduğunu hatırlayacak. Tanrıçalardan Şovalyelere, Ontario mezatı hiç de sıkıcı geçmeyecek.


2. Sezon / 42. Bölüm | SMOKE 'EM IF YOU FIND 'EM
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Dave Hester’ın memleketi NewPort Beach Kaliforniya’da ve bu sefer bir ziyaretçileri var. Depo Alımları tarihinin en büyük alımını yapmış bir alıcı mezata katılıyor. Üstelik Dave ile kapanmamış bir davaları da var. Jarrod ve Brandi oldukça ilginç antikalar buluyor. Ve Barry bir doktor randevusu alıyor. Bakalım bu randevu ona beklediği sonucu verecek mi?


2. Sezon / 43. Bölüm | DRONE WARS THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Gardena Kaliforniya’ya geri dönüyor. Dave Hester’ın amansız rakibi Nabila Haniss de alıcılar arasında. Jarrod ve Brandi bir sporcunun deposunu alarak oyuna geri dönüyor. Darrell inşaat aletlerinin bulunduğu bir depoya kar etme umuduyla yedi bin dolar ödüyor. Ve acaba Barry Weiss’in getirdiği gizli silah işe yarayacak mı yoksa kuralları ihlal mı etmiş olacak?


2. Sezon / 44. Bölüm | BRANDI'S FIRST TIME
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Santa Ana Kaliforniya’ya bir önemli eksikle geri dönüyor, Jarrod Schulz. “Now and Then’de“ başlayan inşaat nedeniyle Brandi açık arttırmaya yalnız gelmek zorunda kalıyor. Dave Hester vintıc bazı oyun makineleri alıyor. Darrell Sheets vintıc şişeler alarak başarısının bir tesadüf olmadığını kanıtlıyor. Ve acaba Brandi’nin aldığı depo Jarrod’u memnun edecek mi?


2. Sezon / 45. Bölüm | HOORAY FOR HOLLY-WEIRD
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar “ Tinseltown Adjacent” diye de bilinen North Hollywood Kaliforniya’dalar. Ama önce Jarrod ve Brandi’nin yenilenen dükkânlarının açılışı yapılıyor. Jarrod yeni dükkânlarının raflarını doldurmak istiyor ancak Brandi’den arttırmaya katılmak için izin çıkacak mı? Dave Hester depo müzayedelerinde yeni bir rekora imza atıyor. Darrell Sheets Hollywood stresini kaldıramıyor. Ve acaba Barry Weiss’in bulduğu eski şapkadan tavşan çıkacak mı?


2. Sezon / 46. Bölüm | DON'T BID SO CLOSE TO ME
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Rancha Cucamonga Kaliforniya’da karşı karşıya geliyor. Dave Hester bir büyük ev dolusu eşyayı ve koca egosunu bile alabilecek büyüklükte bir kamyonet ile geliyor. Darrell ve Brandon işleri yeniden yoluna koymaya çalışıyor. Jarrod ve Brandi yarışta kendilerini öne çıkaracağını umdukları vintic bir maske buluyor. Ve Barry Weiss alımları kendi bildiği yoldan yapmaya devam ederken bir Rock’n Roll efsanesi ile karlı çıkmayı başarıyor.


2. Sezon / 47. Bölüm | NOT YOUR AVERAGE BEAR
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Lancaster Kaliforniya çölüne çıkarma yapıyor. Batı yakasından Nabila Haniss yaptığı bir alımdan çok karlı çıkıyor. Dave Hester yine bir kamyonetle geliyor. Darrell Sheets pençelerini çıkarıp sonunda mutlu olacağı bir depo ünitesi satın alıyor. Ve Barry Weiss ise kendi yöntemlerinden şaşmadan karlı alımlar yapabileceğini bir kez daha ispat ediyor.


2. Sezon / 48. Bölüm | HOOK LINE AND SUCKER
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar batıya, Inglewood Kaliforniya’ya doğru yola çıkıyor. Burası Nabila Haniss’in kendi bölgesi, fakat yine de bu avantajına olmayabilir. Darrell Sheets büyük konuşuyor ama boşuna. Dave Hester başarılı bir alımın her zaman nezaketle olmayacağını kanıtlıyor. Ve Barry Weiss kokuşmuş bir yatağın olduğu bir depo satın alıyor, bu depodan sadece pis kokular mı gelecek yoksa para kokusu mu?


2. Sezon / 49. Bölüm | OPERATION HOBO
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Harbor City Kaliforniya’ya gidiyorlar. Jarrod ve Brandi satın alma işine geri dönüyor. Nabila Haniss kesenin ağzını açarken Dave Hester’de ondan geri kalmıyor. Barry Weiss’in ne giyimi ne de davranışları profesyonelceyken alımları aksini işaret ediyor. Darrell Sheets ise “erkek adamın deposu” için kesenin ağzını açıyor. Fakat bu depoyla on ikiden mi vuracak yoksa eve eli boş mu dönecek?


2. Sezon / 50. Bölüm | BLAME IT ON THE RAIN
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Datson’lar paranın peşinden Santa Cruz’a kadar gidiyor ve alıcılar da onların peşinden giderek yağmur fırtınasına yakalanıyor. Dave Hester aldığı depo ile iki yakayı bir araya getirmeyi başarıyor. Jarrod ve Brandi tepeden tırnağa ıslanmakla kalıyor. Darrell ve Brandon’ın alımları onları yağmur altında ıslanmaya zorluyor. Ve Barry ise uzun aramalar sonunda deposunda bir şey buluyor, fakat umduğu gibi olacak mı?


2. Sezon / 51. Bölüm | VIVA LA SAN FRANCISCO
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar bu sefer kuzeyde liman şehri San Fransisco’yu işgal ediyor. Barry bir asistan ve eski bir çift boks eldiveni buluyor. Jarrod ve Brandi çok gizli bir şeyi gün ışığına çıkarıyor. Dave Hester yine güç gösterisinde bulunuyor. Ve Kumarbaz Darrell ise neyi varsa ortaya koyuyor, fakat bu kumar oyununda kazanan mı olacak yoksa kaybeden mi?


2. Sezon / 52. Bölüm | HIGHLAND ANXIETY
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar çöle, Highland Kaliforniya’ya doğru yola çıkıyor. Darrell iç sesini dinleyerek bir depo alımı yapınca başa baş geliyor. Dave Hester’ın ise bu sefer parası cebinde kalıyor. Jarrod ve Brandi için acı dolu bir gün olurken Barry Weiss okları takip ediyor, ancak bakalım oklar iyi bir kazanca işaret edecek mi?


2. Sezon / 86. Bölüm | BRANDI'S FIRST TIME
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Santa Ana Kaliforniya’ya bir önemli eksikle geri dönüyor, Jarrod Schulz. “Now and Then’de“ başlayan inşaat nedeniyle Brandi açık arttırmaya yalnız gelmek zorunda kalıyor. Dave Hester vintıc bazı oyun makineleri alıyor. Darrell Sheets vintıc şişeler alarak başarısının bir tesadüf olmadığını kanıtlıyor. Ve acaba Brandi’nin aldığı depo Jarrod’u memnun edecek mi?


3. Sezon / 53. Bölüm | MORE LIKE WRONG BEACH
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Long Beach Kaliforniya’ya yeni umutlarla geri dönüyor. Depo mezatlarının yaptığı yüksek tekliflerle bilinen ismi Mark Balelo cebinde elli bin dolar ile geri dönüş yapıyor. Darrell Sheets ihaleyi ona bırakıyor. Jarrod ve Brandi’nin çabaları boşa gitmiyor. Ve Barry Weiss aldığı bir duyuma göre alım yapıyor, fakat bu kazançlı bir yatırım mı yoksa onu çılgına çevirecek bir kayıp mı demek olacak?


3. Sezon / 54. Bölüm | ALL'S FAIR IN STORAGE AND WARS
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Laguna Nigel, Kaliforniya’ya hücüm ediyor. Jarrod ve Brandi hem dükkan raflarını hem de ceplerini doldurmak istiyor. Barry Weiss rakiplerini geride bırakıyor. Darrell Sheets’in iş adamı duruşunu bozmaması ona fayda sağlamıyor. Ve Dave Hester ortalıkta görünmezken yerine adil yarışı seven yeni bir alıcı mezata katılıyor.


3. Sezon / 55. Bölüm | FULL MONTY-BELLO THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Montebello Kaliforniya’daki tesisin koridorlarında gerilim yükseliyor. Barry Weiss bu seferki savaşta yenik düşüyor. Darell Sheets bir koşuya çıkıyor ve bu gerçekten de çok şirin. Dave Hester doğruca bankaya gidiyor. Jarrod ve Brandi ise mezattan hiç gelmemiş olmayı dileyerek ayrılıyor.


3. Sezon / 56. Bölüm | FROM RUSSIA WITH CHUCKS
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Bu seferki alımlar Gardena Kaliforrniya’da gerçekleşiyor. Barry Weiss neredeyse batan bir gemiye kaptanlık ediyor. Jarrod ve Brandi’nin aldığı bir depodan siren sesleri yükseliyor. Yeni alıcı Jeff soğuk savaştan kalma bir yadigâr buluyor. Ve Darrell bulduğu özel parça ile hatırı sayılır bir kazanç sağlıyor.


3. Sezon / 57. Bölüm | DIAL C FOR CHUPACABRA
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar, en azından birçoğu, Westminister Kaliforniya’ya gidiyorlar. Darrell ve Brandon bir efsaneyle buluşuyor. Jarrod ve Brandi doğru olanı yapıyor. Dave Hester yanlış depolara yatırım yapıyor. Ve Barry Weiss ise bulduğu bir folklor parçası ile yeni bir rekora imza atıyor, peki acaba bu iyi bir şey mi?


3. Sezon / 58. Bölüm | FAST AND CURIOUS, THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Lanchester Kaliforniya’nı n çöl rüzgârlarında alıcılar pazarlık ediyor. Jarrod’ın ukalalıkları Brandi’nin sinirlerini bozuyor. Darrell Sheets kadınsı tarafını keşfediyor. Yeni Alıcı Jeff geri dönüyor ve Barry’i yakından takip ediyor. Ve Barry ise bir depo için kıyasıya savaşıyor. Fakat bitiş çizgisine kim daha önce varacak?


3. Sezon / 59. Bölüm | SHIP JUST HIT SAND, THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar bu sefer Irvine Kaliforniya’ya seyahat ediyorlar. Jarrod ve Brandi’nin işleri iyi gitmeye devam ediyor. Ancak Barry için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Öyle ki Brandon’a dahi yenik düşüyor. Ve Dave bir süredir alımlara katılmıyor. Acaba artık geri dönme zamanı geldi mi? Bütün işaretler “Evet’i” gösteriyor.


3. Sezon / 60. Bölüm | MAY THE VAULTS BE WITH YOU
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar kötü nam salmış kasa mezatı için bu sefer Chattsworth’e doğru gidiyor. Jarrod ve Brandi para kazandırmasa da büyük yaygara koparan bir şey satın alıyor. Barry Weiss satın alma gücünü kullanıyor. Darrell Sheets ise Brandon’ın çöplüğünde bir hazine buluyor. Ve Dave Hester çok havlıyor ama acaba ısıracak mı?


3. Sezon / 61. Bölüm | ICEMAN CARVETH, THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Güney Kaliforniya’nın kuzeyinde bulunan Oxnard’a doğru yola çıkıyorlar. Barry Weiss manzaralı bir depo satın alıyor. Dave Hester altın ararken bronz buluyor. Jarrod hem soğuk algınlığı hem de Dave ile savaşırken Darrell ve Brandon kötü bir kavgaya karışıyor.


3. Sezon / 62. Bölüm | HERE'S LOOKING AT YOU KENNY
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Hawaian Gardens’da alımlarda patlama yaşanıyor. Barry yine yeni stratejiler peşinde. Jarrod dükkanını doldurken ceplerini de iyice boşaltıyor. Dave, Dotson’ların komisyonlarını arttırken yalnız kalan Brandon babasına neden “kumarbaz” dendiğini yeniden keşfedecek.


3. Sezon / 63. Bölüm | THIRD EYE OF THE TIGER
Depo Savaşlarının bu bölümünde : Alıcılar varlıklı sahil mahallesi Westminster, CA’ya yöneliyorlar. Darrell Sheets cesaretini ve para tomarını yanında getiriyor. Ve her ikisine de dokunmadan oradan ayrılıyor. Dave Hester klasik araba parçalarını buluyor. Brandi aşırı pahalı deposu ile yaramazlık yapıyor ve Jarrod bu konuda fazlasıyla kuşkulu. Ve Barry antika bir tıbbi cihaz buluyor. Buna değer biçmesi için başka bir “antika” buluyor. Fakat bakalım bu derdine deva olacak mı?


3. Sezon / 64. Bölüm | CIVIL ACCORDION A3. Sezon / 65. Bölüm | WILLKOMMEN TO THE DOLLHOUSE3. Sezon / 66. Bölüm | YUP STOPS HERE THE3. Sezon / 67. Bölüm | BUY BUY BIRDIE3. Sezon / 68. Bölüm | SAN BURRITOS3. Sezon / 69. Bölüm | THERE'S SOMETHING ABOUT BARRY3. Sezon / 70. Bölüm | DR. STRANGEBID3. Sezon / 71. Bölüm | SHEETS AND GEEKS3. Sezon / 72. Bölüm | NO BID FOR THE WEARY4. Sezon / 73. Bölüm | TUSTIN BEE HAVE A PROBLEM
Depo Savaşları’nın bu bölümünde: Alıcılar Kaliforniya, Tustin’e hücum ederler. Jarrod ve Brandi akıllıca oynamaya çalışır ama diğer teklifçiler işi zorlaştırır. Jeff Jarred 5 dolarlık depoda yeni kişisel kar rekorunu kırar. Ve Barry ve Kenny, Dave’in dikkatini dağıtmaya teşebbüs ederler… fakat işe yarayacak mı?


4. Sezon / 74. Bölüm | YOUNG AND RECKLESS THE
Depo Savaşları’nın bu bölümünde: Alıcılar Kaliforniya, Murietta’ya doğru yola koyulurlar. Jeff Jarred yeniden ortaya çıkar ve bu, Dotsons’ların pek hoşuna gitmez. Barry Weiss birkaç şeyi halleder. Jarrod ve Bradi bir depo üzerine kumar oynar ve sonuçlar heyecan verici olur. Ve Dave Hester “Depo Poker”inin fiyatını yükseltir ama ne kadar yükselecektir?


4. Sezon / 75. Bölüm | YOUNG AND RECKLESS THE
Depo Savaşları’nın bu bölümünde: Alıcılar Kaliforniya, Murietta’ya doğru yola koyulurlar. Jeff Jarred yeniden ortaya çıkar ve bu, Dotsons’ların pek hoşuna gitmez. Barry Weiss birkaç şeyi halleder. Jarrod ve Bradi bir depo üzerine kumar oynar ve sonuçlar heyecan verici olur. Ve Dave Hester “Depo Poker”inin fiyatını yükseltir ama ne kadar yükselecektir?


4. Sezon / 76. Bölüm | YOUNG AND RECKLESS THE
Depo Savaşları’nın bu bölümünde: Alıcılar Kaliforniya, Murietta’ya doğru yola koyulurlar. Jeff Jarred yeniden ortaya çıkar ve bu, Dotsons’ların pek hoşuna gitmez. Barry Weiss birkaç şeyi halleder. Jarrod ve Bradi bir depo üzerine kumar oynar ve sonuçlar heyecan verici olur. Ve Dave Hester “Depo Poker”inin fiyatını yükseltir ama ne kadar yükselecektir?


4. Sezon / 77. Bölüm | STRAIGHT INTO COMPTON
Depo Savaşları’nın bu bölümünde: Alıcılar Kaliforniya’da Compton’a hücum ederler. Darrell ve Brandon repçilerini ya da depolarını alamazlar. Jarrod ve Brandi eşsiz bir takım bulurlar. Dave Hester kendini zor durumda bulur. Ve Barry antika bir GPS sistemi keşfeder ama bu onu nereye götürecektir?


4. Sezon / 78. Bölüm | PORTRAIT OF THE GAMBLER
Depo Savaşlarının bu bölümünde, alıcılar Montebello Kaliforniya’ya dönüyor. Jarrod ve Brandi, daha önce burada paralarını ve bir çalışanlarını kaybetmişler. Acaba şansları bu bölümde dönecek mi? Dave Hester bazı Amerikan ürünleri buluyor. Barry bir şekerleme makinesi satın alıyor. Ve Darrell Sheets, Depo Savaşları tarihinin en büyük vurgununu yapıyor.


4. Sezon / 79. Bölüm | AUCTIONING FOR DUMMIES
Depo Savaşlarının bu bölümünde, Stanton Kaliforniya’da bir müzayede düzenleniyor. Depo Savaşları tarihinde en büyük vurgunu vuran Darrell Sheets, yeniden ortaya çıkıyor. Mark Balelo, ısmarlama yaptırdığı ve içi para dolu el çantasıyla ortaya çıkıyor. Barry motorunu çalıştırıyor. Ve Nabila Haniss de bir depo satın alıyor. Depoda oyuncak bir vantrilok bebek buluyor.


4. Sezon / 80. Bölüm | BREATHALYZE THIS4. Sezon / 81. Bölüm | BIG BOY VS. HEAVYWEIGHT THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya La Habra’da buluşuyor. Ve orada Palmdale kralıyla karşılaşıyorlar. Eski boksör Ivy Calvin de yarışa katılıyor ve Darrel’la başa baş gidiyor. Jarrod ve Brandi pahalı bir kol saati buluyor. Ve Barry Weiss da, bulduğu mesafe ölçerden çok iyi para kazanıyor.


4. Sezon / 82. Bölüm | KOOK CHIEF HIS SON AND BROTHERS THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya, Lake Elsinore’a geliyor ve burada ganimet kralı kardeşlerle karşılaşıyorlar. Jarrod ve Brandi yine tartışıyorlar, Barry umduğunu bulamıyor ve Darrell Sheets, bu dünyanın dışından bir şey buluyor. Peki bundan astronomik bir para kazanabilecek mi


4. Sezon / 83. Bölüm | NOBODY'S VAULT BUT MINE
Depo Savaşları’nın bu bölümünde: Rekor kıran 100 kasalık müzayede, Kaliforniya, Chatsworth’e ekstra alıcı getiriyor. Darrell Sheets, Mark Balelo’yu büyük bir grup kasanın oltasına getiriyor ve içindekiler patlayıcı bir duruma yol açıyor. Herb ve Mike kendilerini depo kralları yapacak kasaları çalıyorlar. Ve Barry Weiss birkaç antika buluyor ama büyükannenin zulası çok para edecek mi?


4. Sezon / 84. Bölüm | STILL NOBODY'S VAULT BUT MINE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: 100 kasalık müzayedenin ikinci kısmı Kaliforniya Chatsworth geceye kadar sürer. Ivy Calvin, kârına doğru sürünerek giderken diğer alıcıların işini bitirir. Darrell Sheets, Brandon olmadan kontrolü ele alır, para destesini cilalayacak bir kasa kazanır. Ve Jarrod ile Brandi ellerini taşın altına koyarak, müzayedenin gerçek kazananları olurlar.


5. Sezon / 85. Bölüm | PA STAYS IN PICTURE THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya, Rancho Cucamonga’da şanslarını deniyorlar. Jarrod ve Brandi, bir alet takımı buluyor. Barry müzayedeye geç kalıyor, fakat kendisine genç bir yardımcı buluyor. Mark Bolelo büyük bir baskı makinesi buluyor, fakat bundan umduğu gibi kar edecek mi acaba?


5. Sezon / 87. Bölüm | TIME TO KILN A
Depo Savaşlarının bu bölümünde, alıcılar yağmurlu San Jacinto’ya gidiyorlar. Darrell Sheets, kulağına hitap eden bir şey buluyor. Brandi ve Jarrod eğer para kazanmak istiyorlarsa, Barry’le bir anlaşma yapmaları gerektiğini keşfediyorlar. Ve Nabila Haniss de alanını genişletmeye çalışıyor, ama bunu başarabilecek mi? Yoksa eli boş mu dönecek.


5. Sezon / 88. Bölüm | LIKE A KUNG PAO COWBOY
Depo Savaşlarının bu bölümünde, alıcılar Darrell’ın Kaliforniya, Montebello’da büyük miktarda resim bulduğu ve çok para kazandığı yere dönüyorlar. Darrell, etrafa, burada bir tane daha müthiş depo olduğu söylentisini yayıyor. Jarrod ve Brandi, yeni mağazaları için büyük bir alış veriş yapmaya karar veriyor. Ve Barry’nin satın aldığı depo, ayaklarını yerden kesiyor. Peki maddi olarak da bir karı olacak mı acaba?


5. Sezon / 89. Bölüm | OYSTERS ON THE HALF PLATE
Depo Savaşlarının bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya Long Beach’e gidiyor. Brandi müzayedeye tek başına gidiyor, fakat tam satın almak üzereyken Jarrod ortaya çıkıyor. Barry, kendisini derin sulara çeken bir depo satın alıyor. Darrell ve Brandon ilginç bir alet buluyor, peki bu buluştan bekledikleri gibi kar edebilecekler mi?


5. Sezon / 90. Bölüm | OLD TRICKS NEW TREATS
Depo Savaşlarının bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya, Inglewood’a gidiyor. Barry müzayedeye motosikletle geliyor. Bir zafer kazanmayı umuyor. Herb ve Mike, kulaklarına hitap eden bir müzik aleti buluyor. Jarrod ve Brandi, yeni alıcılara eski numaraları yapıyor. Ve Ivy bir depo satın alıyor, bakalım bu depoda umduğunu bulabilecek mi?


5. Sezon / 91. Bölüm | ORANGE YOU GLAD DAN SOLD IT AGAIN?
Depo Savaşlarının bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya, Burbank’e gidiyor. Yeni bir alıcı, Barry ve Jarrod’a meydan okuyor ve içi dopdolu bir depo satın alıyor. Barry bir pikap buluyor ve rakibini ziyarete gidiyor. Herb ve Mike pisliğin biriyle tanışıyor. Peki onu alt edebilecekler mi?


5. Sezon / 92. Bölüm | MONSTER HASH THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya, Costa Mesa’da yeni bir müzayedeciyle tanışıyor. Darrell kendi bölgesini koruyor ve işler giderek korkunç bir hal alıyor. Ivy Calvin, daha önce hiç görmediği bir alet buluyor. Jarrod ve Brandi, yeni mağazalarının içini doldurmaya çalışıyor. Peki bu bölümde Barry umduğunu bulabilecek mi?


5. Sezon / 93. Bölüm | FRENCH JOB THE
Alıcılar, bu kez güzel Laguna Niguel, California'ya gidiyor. Jarrod ve Brandi bazı oyuncaklar buluyor ve Jarrod dünya şampiyonuyla savaşmaya çalışıyor. Harris Kardeşler, Hollywood Şöhret Yolu’nda bir yıldız arıyor. Ivy Calvin sıfırdan başlıyor ve açık artırmayı sürekli tırmandırmaya çalışıyor. Ve Barry bu kez güvenli bir şekilde oynuyor... ama bakalım bu kez kar edebilecek mi?


5. Sezon / 94. Bölüm | BARRY'S ANGELS
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar Torrance, California’ya geçiyor. Barry artırmaya iki açık artırma meleği ile gelir ve güreş efsanesi Rowdy Roddy Piper'in ziyareti ile kaşları çatılır. Yeni gelenler Rene ve Casey, binlerce dolar değerinde bir heykel satın alırlar. Ve Darrell Sheets, bazı kedilere ait bulgular açığa çıkarır... ama bunlar kedinin miyavlamasıdır?


5. Sezon / 95. Bölüm | SHRINING THE
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar El Monte, California'ya gidiyor. Harris Kardeşler gizli moda giriyor. Jarrod ve Brandi içlerinde yardımseverlik duygusunu keşfederler. Barry, onu göklere uçurcak bir çanta ortaya çıkarır. Ve Darrell büyük bir direk keşfeder… ama bu onu en tepeye taşıyabilecek mi?


5. Sezon / 96. Bölüm | THAT'S MY JERRY!
Depo Savaşlarının bu bölümünde: Alıcılar doğrudan Compton, California'ya gidiyor. Jarrod’a yeni bir takma ad verilir ve eskiden topladığı bir şeyi bulur…. Mike, Herb'in istemediği bir dolabı satın alır. Ve Barry eski arkadaşı Kenny ile yeniden bir araya gelir... ve sonra bu neşeli zaman geçirmeye başlarlar!


5. Sezon / 97. Bölüm | THIS LAMP'S FOR YOU
The buyers invade Orange, CA. Barry Weiss brings a butler. Jarrod and Brandi find a vintage lamp that comes from royalty...of sorts. And Darrel Sheets spends the most money on a unit in Storage Wars history, but will he hit a home run?


5. Sezon / 98. Bölüm | THERE'S NO PLACE LIKE HOMELAND
Storage Wars dizisinin bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya, Homeland’e gidiyor. Fakat Harris kardeşler evde kalsalardı, çok daha iyi edeceklerdi. Jarrod ve Brandi bir şey satın alıyor ve işler bir anda kızışıyor. Barry boşanma sırasında kaybettiği bir şeyi buluyor. Rene ve Casey bir depo satın alıyor ve artık Kansas’ta olmadıklarını fark ediyorlar!


5. Sezon / 99. Bölüm | TOTAL WINE DOMINATION
Storage Wars dizisinin bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya, Mission Viejo’ya gidiyor. Jarrod ve Brandi, kendilerini çok şaşırtan ve sevindiren bir sanat çalışması buluyor. Rene ve Casey, küçük bir içkinin keyfini çıkarıyor ve Barry’nin muhasebecisi ona engel olmaya çalışıyor. Peki sonunda en çok kim engellenmiş olacak?


5. Sezon / 100. Bölüm | STORAGE BUYER IN YOU THE
Storage Wars dizisinin bu bölümünde, alıcılar Kalifornia, Lancaster’a dönüyor. Darrell ve Ivy, Ivy’nin sahasında, kıran kırana yarışıyorlar, fakat içlerinden biri, bu yarışı kaybedecek. Barry son derece rahatlatıcı etkisi olan bir kase buluyor. Jarrod ve Brandi de, bazı DJ malzemeleri buluyor. Bakalım bunlardan umdukları parayı alabilecekler mi?


5. Sezon / 101. Bölüm | FEAR AND LOATHING IN PLACENTIA
Storage Wars dizisinin bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya, Placentia’ya gidiyor. Jarrod ve Brandi, değerli olduğunu düşündükleri bir şey buluyor. Rene ve Casey, içinde bir sürü valiz olan bir depo satın alıyor. Barry müzayede oyunundaki yerini sorgulamasına neden olan bir depo alıyor. Ve Darrell da dişçilikle ilgili bir malzeme bulduğunu düşünüyor, fakat bakalım gerçekten öyle mi?


5. Sezon / 102. Bölüm | BARRY DOUBTFIRE
Storage Wars dizisinin bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya, Stanton’a gidiyor. Darrel, müzayedelerden birine katılmama cezası alıyor. Ivy Calvin, bir buz parçalama makinesi bularak, yarışa bir serinlik kazandırıyor. Jarrod ve Brandi, çok ilginç bir depo satın alıyor. Ve Barry müzayedeye kılık değiştirerek katılıyor. Bakalım bu rolünü ne kadar sürdürebilecek?


5. Sezon / 103. Bölüm | BATTLE OF THE BROWS
Storage Wars dizisinin bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya, Moreno Vadisi’ne gidiyor. Darrell Sheets kibar bir adam gibi davranmaya çalışıyor, fakat sonuncu oluyor. Rene ve Casey, mağazaları için mükemmel bir depo satın alıyor ve bundan iyi para kazanıyorlar. Jarrod nihayet bir Rolex buluyor, ya da onun gibi bir şey. Ve Barry Weiss, başardığını sanıyor, fakat gerçekten başarıyor mu?


5. Sezon / 104. Bölüm | SUPER BROS. SHUFFLE
Storage Wars dizisinin bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya, Costa Mesa’ya gidiyor. Ivy Calvin, bütün depolarda arttırma yapıyor ve bütün parasını bitiriyor. Darrell süper toplanabilir bir şey buluyor. Jarrod ve Brandi, 25 bin dolar değerinde olabilecek bir şey buluyor. Ve Barry kendisine karşı mücadele ediyor ve kazanıyor!


5. Sezon / 105. Bölüm | SUPER BROS. SHUFFLE
Storage Wars dizisinin bu bölümünde, alıcılar Kaliforniya, Costa Mesa’ya gidiyor. Ivy Calvin, bütün depolarda arttırma yapıyor ve bütün parasını bitiriyor. Darrell süper toplanabilir bir şey buluyor. Jarrod ve Brandi, 25 bin dolar değerinde olabilecek bir şey buluyor. Ve Barry kendisine karşı mücadele ediyor ve kazanıyor!


6. Sezon / 106. Bölüm | OPERATION: INTIMIDATION
Storage Wars’un bu bölümünde: Brandi Long Beach mağazasını kapatmaya hazır, ancak Jarrod mağazıyı daha fazla puan toplayarak kurtarmaya kararlı. Darrell şok tedavisini alırken, Ivy diğer alıcıların gözünü korkutmaya çalışır. Rene'nin kendine aşırı güveni içindeki en iyiyi gün yüzüne çıkaracak mı?


6. Sezon / 107. Bölüm | NERDS OF THE ROUND TABLE
Storage Wars’un bu bölümünde: Darrell ve Rene birbirleriyle akıl oyunları oynarken, Ivy yakaladığı kazanma başarısını canlı tutmaya çalışıyor. Biri kendini suç mahalinde, diğeri de zamanda yolculuk yaparken bulan Jarrod ve Brandi için işler biraz bulanıklaşmaya başlar.


6. Sezon / 108. Bölüm | OPERATION: INTIMIDATION
Storage Wars’un bu bölümünde: Brandi Long Beach mağazasını kapatmaya hazır, ancak Jarrod mağazıyı daha fazla puan toplayarak kurtarmaya kararlı. Darrell şok tedavisini alırken, Ivy diğer alıcıların gözünü korkutmaya çalışır. Rene'nin kendine aşırı güveni içindeki en iyiyi gün yüzüne çıkaracak mı?


6. Sezon / 110. Bölüm | FOR A GOOD TIME CALL IVY
Storage Wars’un bu bölümünde: Darrell yine eski numaralarını yapma niyetinde, ancak Rene ve Casey müzayedeye ara verirken Ivy yarışmayı baltalıyor. Bu arada, Jarrod ve Brandi büyük bir kâr elde edemedikleri için, yeni Long Beach mağazalarını kapatmak zorunda kalabilir.


6. Sezon / 111. Bölüm | LBC U LTR6. Sezon / 112. Bölüm | NUTHIN' BUT A "G" THANG RENE6. Sezon / 113. Bölüm | BOOM GOES THE DYNAMITE?6. Sezon / 114. Bölüm | ZEN MASTERS OF THE UNIVERSE
Rene, yarışmayı kazanmak için kendine iyi bakarken, Ivy ise satın alma konusunda yöntemini değiştirecek bir ders alıyor. Darrell yaptığı işe yeni bir yaklaşım getirmeye çalışırken, kariyerine en çok parayı harcayan kişi oluyor. Aldığı depo büyük bir kazanç mı sağlayacak yoksa korkunç bir bozgun mu olacak?


6. Sezon / 115. Bölüm | DARRELL SHEETS THE BED
Darrell'in deposu açık arttırmadan sadece bir taş atımı uzalıktadır, bu yüzden o ve Brandon tüm üniteleri silip süpürmeyi planlarken, Ivy ve Rene onları durdurma girişiminde bulunmak için bir ekip olurlar. Jarrod ve Brandi bir randevuya çıkarlar, ve tekrar depo satın almaya ... aşık olurlar.


6. Sezon / 116. Bölüm | DONUT EFFECT THE
Rene ve Casey iki kamyon getirerek bir şey ispat etmeye çalışıyorlar, ama bu kamyonları doldurabilecek kadar büyük bir alım yapabilecekler mi yoksa eve boş kamyonlarla mı dönecekler? Darrell açık arttırmayı şeker krizi ile sabote etmek için bir sürü çörekle silahlanmış olarak müzayedeye katılıyor, bu arada Jarrod ve Brandi, Orange Store'ları için dördüncü yıl dönümü partisi yapmayı planlıyorlar.


6. Sezon / 117. Bölüm | GUTFATHER THE
Rene, Fontana'da daha önce kazandığı başarının tekrar edebileceğini umut ediyor, ancak bu batıl tutumu ona yardım mı edecek yoksa onu engelleyecek mi? Darrell, Brandon'dan bir ipucu alırken Ivy, içgüdülerine güvendiği için rakiplerine karşı daha avantajlı duruma geçiyor. Ama son gülen Jarrod ve Brandi oluyor.


6. Sezon / 118. Bölüm | GRIN AND BARRY IT
Darrell, Ivy'nin arka bahçesini ziyaret ederek, ona depo satın almanın kralının kim olduğunu hatırlatıyor. Ivy yarışmayı kazanmak için gereken cesarete sahip mi? Bu arada, Jarrod ve Brandi bir sürü domuzla çevrelenmiş gibi hissediyorlar ve Rene biraz berbat bir depo şey satın alıyor.


6. Sezon / 119. Bölüm | ADVENTURES OF MAX PROFIT THE
Ivy, Moreno Vadisi'nde yüksek fiyata satış yapacak şeyler bulma peşinde. Ve Jarrod, Brandi'ye MAKSİMUM KAZANÇ olarak bilinen ikinci kişiliğini gösteriyor! Darrell açık artırmaya yalnız katılmak zorunda kalıyor – bir kumarbaz yanında şans getiren kişisi olmadan bir bahsi kazanabilir mi? Bu arada Rene'nin depo alım bağımlılığı onun ölümle yüz yüze gelmesiyle sonuçlanıyor.


6. Sezon / 120. Bölüm | GHOST DON'T NEED MONEY
Casey, Rene'nin harcama alışkanlıklarındı dizginlemeye çalışır; bu arada Darrell ve Brandon ise rekabetin üstesinden gelmek için sezgilerine güvenirler. Ivy, Jarrod ve Brandi'nin satın alma stratejisini öğrenmek için casusluk yapmayı planlıyor – bu plan, korkutucu sonuçlara mı yol açacak?


6. Sezon / 121. Bölüm | PAY THE DAN
Ivy, yüksek fiyata satabileceği depolar almaya hız verirken, Rene ve Casey ne satın alacakları konusunda karar veremiyorlar, Jarrod ve Brandi için işler zor bir hal alıyor. Bu arada Darrell, eski moda şakalarla rakiplerinin dikkatini dağıtmaya çalışıyor – bakalım, bu şakalardan nasibini kim alacak?


6. Sezon / 122. Bölüm | ROBOT COWBOY THE
Darrell ve Brandon’ın web siteleri için bazı ürünler satın almaları gerektiği baskısı devam ediyor. Ivy'nin yorgunluğu onu robot moduna geçmeye zorluyor ve Rene başarı için giyiniyor. Bu arada, Jarrod ve Brandi'nin yeni "güzel" bir stratejisi var ... ama işe yarayacak mı?


6. Sezon / 123. Bölüm | IT'S BRING YOUR KIDS TO WORK DAY
Bahar tatili olduğundan Jarrod ve Brandi çocuklarını açık artırmaya getirmeye karar veriyor ancak çocuklar onlara yardım mı edecek yoksa engel mi olacak? Rene ve Casey tekrar bir takım olarak çalışmaya başlıyorlar. Ivy yaklaşan açık artırmaya hazır olmayı umuyor. Ve Darrell, "Kumarbaz" lakabını nihai bir teste tabi tutuyor.


6. Sezon / 124. Bölüm | MOM FACTOR THE
Jarrod ve Brandi, rekabette ters köşe yapmaya çalışırken çok eğleniyorlar. Darrell ve Brandon bir zafer kazanmayı umut ediyorlar, bu arada Casey açık arttırmada ellerini deniyor. Ivy dükkânını bir müzayede evine dönüştürüyor ... ama bundan bir kâr sağlayacak mı?


6. Sezon / 125. Bölüm | MOM FACTOR THE
Jarrod ve Brandi, rekabette ters köşe yapmaya çalışırken çok eğleniyorlar. Darrell ve Brandon bir zafer kazanmayı umut ediyorlar, bu arada Casey açık arttırmada ellerini deniyor. Ivy dükkânını bir müzayede evine dönüştürüyor ... ama bundan bir kâr sağlayacak mı?


6. Sezon / 127. Bölüm | MOM FACTOR THE
Jarrod ve Brandi, rekabette ters köşe yapmaya çalışırken çok eğleniyorlar. Darrell ve Brandon bir zafer kazanmayı umut ediyorlar, bu arada Casey açık arttırmada ellerini deniyor. Ivy dükkânını bir müzayede evine dönüştürüyor ... ama bundan bir kâr sağlayacak mı?


6. Sezon / 129. Bölüm | MOM FACTOR THE
Jarrod ve Brandi, rekabette ters köşe yapmaya çalışırken çok eğleniyorlar. Darrell ve Brandon bir zafer kazanmayı umut ediyorlar, bu arada Casey açık arttırmada ellerini deniyor. Ivy dükkânını bir müzayede evine dönüştürüyor ... ama bundan bir kâr sağlayacak mı?


6. Sezon / 131. Bölüm | MOM FACTOR THE
Jarrod ve Brandi, rekabette ters köşe yapmaya çalışırken çok eğleniyorlar. Darrell ve Brandon bir zafer kazanmayı umut ediyorlar, bu arada Casey açık arttırmada ellerini deniyor. Ivy dükkânını bir müzayede evine dönüştürüyor ... ama bundan bir kâr sağlayacak mı?


6. Sezon / 133. Bölüm | MOM FACTOR THE
Jarrod ve Brandi, rekabette ters köşe yapmaya çalışırken çok eğleniyorlar. Darrell ve Brandon bir zafer kazanmayı umut ediyorlar, bu arada Casey açık arttırmada ellerini deniyor. Ivy dükkânını bir müzayede evine dönüştürüyor ... ama bundan bir kâr sağlayacak mı?


6. Sezon / 136. Bölüm | IT'S BRING YOUR KIDS TO WORK DAY
Bahar tatili olduğundan Jarrod ve Brandi çocuklarını açık artırmaya getirmeye karar veriyor ancak çocuklar onlara yardım mı edecek yoksa engel mi olacak? Rene ve Casey tekrar bir takım olarak çalışmaya başlıyorlar. Ivy yaklaşan açık artırmaya hazır olmayı umuyor. Ve Darrell, "Kumarbaz" lakabını nihai bir teste tabi tutuyor.


7. Sezon / 126. Bölüm | DEEP IN THE HEART OF UPLAND
Alıcılar, Upland, Kaliforniya'daki bir açık artırmada Lone Star eyaletinden sürpriz bir ziyaretçi ile karşılaşırlar. Jarrod ve Brandi küçük buluntulardan büyük para kazanmaya kararlılar. Darrell ve Brandon onları sevinçten havaya uçuran tarihi bir parça keşfederler ve Ivy'nin kötü günü büyük bir kazançla ile sona erer


7. Sezon / 128. Bölüm | THE EDUCATION OF MISS PROFIT
Alıcılar, Darrell ve Brandon'ın başarının tatlı tadını keşfettikleri, Moreno Valley, Kaliforniya'ya geri dönerler. Mary Padian aşk ve güzel depolar arıyor. Ve Jarrod ve Brandi'nin Moreno Valley'e son yolculukları, "Yüksek Kâr Maceraları" hızla "Kaçan Kârın Eğitimi"ne dönüşüyor.


7. Sezon / 130. Bölüm | THE MAN IN BLACK IS BACK… IN BLACK
Herkes, Dave Hester'in bir intikam alma duygusuyla açık arttırmalara döndüğünü görünce şok oldu. Huntington Beach'teki açık arttırmada alıcıları büyük kazançlar elde etmekten kimse alıkoyamadı. Darrell, Brandon'ı iyi bir şekle sokmaya çalışıyor, geçirdiği bir sakatlık Ivy'nin oyununu değiştirmesine neden olur, Jarrod ve Brandi, onları vahşi bir yolculuğa çıkaracak bir depo satın alırlar.


7. Sezon / 132. Bölüm | BUNNY OWNS THIS TOWN
Jarrod ve Brandi, Dave'in onların iyi bir skor elde etmesini engellemelerine izin vermek istemiyor. Bu arada Darrell, zorlu yarışma hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyor. Dave bu kez daha da fazla yaygara koparıyor ve Ivy açık denizlerde ona macera vaat eden bir hazineyi açığa çıkarıyor.


7. Sezon / 134. Bölüm | HESTERED IN THE HIGHLANDS
Alıcılar, büyük bir gerginliğin olduğu ve fiyatların yüksek olduğu bir açık artırma için Murietta'nın tepelerine doğru yola çıkıyorlar. Dave, Darrell’ı o kadar kızdırıyor ki, bu Dave’e daha önce hiç yapmadığı bir şey yaptırıyor. Ivy, iyi bir depo yakalamak için zekasını kullanmaya çabalarken, Jarrod ve Brandi bir depo alabilmek için çabalıyorlar.


7. Sezon / 135. Bölüm | AUCTION BOOGALOO
Alıcılar, Rene ve Casey'nin tekrar açık artırmaya dönmesini sağlıklı bir seviyedeki rekabetle karşıladılar. Dave işleri kızıştırıyor ve antika bri tahta oyunu buluyor. Jarrod ve Brandi bir depo almak için mücadele etmeye devam ediyor ve Darrel ile Brandon hareketlerini açık artırma dışında bir yerde gösteriyor.


7. Sezon / 137. Bölüm | BUNNY OWNS THIS TOWN
Jarrod ve Brandi, Dave'in onların iyi bir skor elde etmesini engellemelerine izin vermek istemiyor. Bu arada Darrell, zorlu yarışma hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyor. Dave bu kez daha da fazla yaygara koparıyor ve Ivy açık denizlerde ona macera vaat eden bir hazineyi açığa çıkarıyor.


7. Sezon / 138. Bölüm | UP THE ANTE IN EL MONTE
El Monte, Kaliforniya’daki açık artırmada, büyük paralar anlamına gelen büyük depolar vardır. Dave, parti yapmayı bildiğini ispat eden bir depo alır. Rene, soğuk bir buluntudan biraz kar elde etmeye çalışır. Jarrod ve Brandi diğer alıcıları kandırmaya çalışırken, stratejileri, puan kazanamadan geri mi tepecek?


7. Sezon / 139. Bölüm | ALL ALONG THE SWATCHTOWER
Alıcılar Kore Mahallesi’nde bir müzayedede çarpışıyorlar. Dave büyük karlar peşinde koşarken Darrell daha once hiç gelmediği bu bölgede yolunu bulmakta zorluk çekiyor. Mary yüksek fiyatlarına ragmen bir depo almak peşinde koşarken Jarrod’ın antikaları Brandi’ye sınıf atlatıyor.


7. Sezon / 140. Bölüm | SAN MARCOS MITZVAH A
San Marcos’ta yapılan bir müzayede Darrell ve Bandon’I ata topraklarına götürdü. Mary şişirilmiş fiyatlar arasında kendine bir yol açmaya çalışıyor. Jarrod ve Brandi kafalarını fırıl fırıl döndürecek eski bir eşya buluyorlar ve Ivy gönlünden geçen şarkıyı söyleme fırsatını yakalıyor.


7. Sezon / 142. Bölüm | WHO LET THE DAVES OUT
Alıcılar Huntington Beach’te bir kasa müzayedesine katılırlarken, Dave kendisine yardımcı olmaları için beraberinde iki yardımcısını getiriyor. Mary bir kasa kazanıp tecrübesizliğini gidermeye çabalarken, Rene yeni keşifler yolunde çarşafa dolanıyor.


7. Sezon / 144. Bölüm | GAMBLER OF THRONES
Alıcılar, kârlı depoların ve büyük miktardaki paranın bulunduğu bir açık artırma için Palm Springs'e giderler. Mary, bu bölgenin belki de kendisi için fazla yüksek sosyete olabileceğinden endişe duyuyor, Ivy’nin dikkatiniise eski moda eşyalar çekiyor. Darrell ve Rene açık artırmalara birbirlerine karşı savaşıyorlr, ancak bu yüksek miktarlı açık arttırmada sadece bir kişi kazanacak.


7. Sezon / 145. Bölüm | TOO FAST TOO CURIOUS
Açık artırma Jarrod’ın yönünü bulmakta zorlandığı Riverside’da yapılıyor. Ivy skor elde etmek için tuhaf bir taktik uygularken Dave onu şaşkına çeviren bir şey buluyor. Mary tecrübeli alıcılar karşısında direniyor ve depoların kendini romantizme götürebileceğini keşfediyor.


7. Sezon / 146. Bölüm | ONCE UPON A LOCKER IN THE WEST
Alıcılarımız büyük bir depo bulma hayallerini gerçekleştirmek için Kaliforniya Santa Ana’ya gidiyor. Jarrod ve Brandi, kendilerine tatlı bir hayat yaşatacak bir depo buluyor. Mary ise daha toplanabilir şeyler arıyor. Ve Darrel da, kendisine büyük para kazandıracağını umduğu bir depo satın alıyor. Bakalım, bizim kumarbaz, umduğunu bulabilecek mi.?


7. Sezon / 147. Bölüm | LOCKER MOUNTAIN HIGH
Açık artırmalar Upland, Kaliforniya'da başlar, ancak Dan ve Laura, günü sonlandırmak için alıcıları vahşi bir yolculuğa çıkarır. Ivy göz dolduran bir sona ulaşır ve Mary hazine bulma umuduyla vakit kaybetmeden bir depo alır. Jarrod ve Brandi, Darrell ve Brandon ile birlikte, oyunun içinde kalma umuduyla yüksek dağların derinliklerine gitmek zorunda kalırlar.


7. Sezon / 148. Bölüm | FONTAN-O-RAMA
Fontana, Kaliforniya, Dave’in daha eğlenceli tarafını araştırmaya başlaması ve Mary’nin açık artırmaya biraz "Teksas" havası eklemeye çalışmasıyla eğlenceli bir yere dönüyor. Darrell ve Brandon, geçmişte burada iyi skorlar elde ettikleri içinbu arttırmadan oldukça büyük umutlara sahipken, Jarrod ve Brandi'nin onları kötü giden satın alma işlerinden çekip çıkarmak için iyi bir vuruşa ihtiyaçları var.


8. Sezon / 149. Bölüm | MR. NEZHODA'S OPUS
Dan ve Laura, alıcıları günün en iyi deposu için mücadele edecekleri bir açık artırma için Torrance'ye götürüyor. Ivy oyununu değiştiriyor ve çarpıcı sonuçlar elde ediyor ve Brandi, Jarrod'u epey zorlu bir bütçe ile karşı karşıya getiriyor. Dave, her depo için Rene ile kapışır, ancak Storage Wars tarihindeki en iyi depolardan birinin kimin çıkacağını promgamı izleyince göreceksiniz.


8. Sezon / 150. Bölüm | LEADER OF THE PACKED
Alıcılarımız Bellflower CA’da büyük paraların döndüğü ve değerli şeylerin bulunabileceği bir açık arttırma düzenliyor. Ivy bir kadınla değerli bir şeyi satmak için uğraşırken Dave hazinelerin içinde çöp bulmaya çalışıyor. Jarrod, Brandi’nin korkularıyla yüzleşmesi için bedel ödemesi gereken ve korku şovuna dönüşen bir depo satın alır..


8. Sezon / 151. Bölüm | PADIAN: P.I.
Müzayede Montana Kaliforniya’ya geri döner ve alıcılar harekete geçmeye cepleri dolu gelirler. Ivy alışık olduğu bir malzemeyle döneceği için heyecanlanır ama Jarrod ve Brandi iyi olan depoyu almak için keskin bir strateji belirlemeliler. Darrel ve Brandon Mary’i en iyi depoyu alma konusunda en alta itecek bir skor peşindelerdir.


8. Sezon / 152. Bölüm | THRILL OF A KITTY AND THE AGONY OF SMOKED MEAT THE
Moreno Vadisi Kaliforniya güzel manzarası ve iyi depolarıyla tanınır. Darrell’ın artırmanın kokusunu alabilme iddiadı bazen bir hazinenin çöpe dönebileceğini ispatlıyor. Mary daha deneyimli alıcılardan bilgi edinmeye çalışırken Rene en iyi depoyu kapma yarışında birinciliği paylaşmak istemiyor


8. Sezon / 153. Bölüm | SWEET SNIFF OF SUCCESS THE
Alıcıların hepsi West Covina’ya en hızlı köpek olmak için gidiyor. Jarrod ve Brandi yanlarında iyi deponun kokusunu alan bir eksper getiriyorlar. Darrell ve Brandon şans getirmesi için herkesi giydirirken, Mary eski bir şeyler bulmayı başarıyor… Çünkü herkes biliyor ki eski aslında “yeni yeni”.


8. Sezon / 154. Bölüm | THERE WILL BE BLOOD MONEY
Riverside, CA tüm güzel alıcılar için en uygun yer… en azından Dan ve Laura böyle düşünüyor. Mary bu zor günü atlatabilmek için, şansını yüzüne gülmesini umut ediyor. Rene'nin ise şansa ihtiyacı yok, çünkü onun “şansı hep açık.” Brandi, Jarrod'a karşı pozitif olmak için elinden geleni yapıyor, Dave ise intikam peşinde.


8. Sezon / 156. Bölüm | PACKED STACKED AND ALL TRASH?
Costa Mesa'daki müzayedeler, herkes büyük paralar vererek skor yapmaya çalıştığı için, alıcıların içindeki en iyiyi ve en kötüyü ortaya koyuyor. Jarrod arttırmada rahat olmakla birlikte, Dave’in çok iyi tanıdığı bir bölgeye dönmesi ona korkutucu geliyor. Darrell diğer alıcılardan birini yenmeye çalışırken zor anlar geçirirken, Mary bu kıyı kasabasında büyük harcamalar yapmaya çalışıyor.


8. Sezon / 158. Bölüm | WHAT COWBOY DREAMS MAY COME
Santa Ana, Dave Hester’in sık gittiği yerlerden biridir ve diğer alıcılar düzgün bir dolap almak için mücadele ederken, o burayı iyi bilmenin avantajını kullanıyor. Jarrod ve Brandi oyunlarına devam edemez gibi gözükse de, Rene bir depo almak için sert oynamak zorunda. Ivy Clavin, Orange County'deki müzayedeyi çökertti, ancak şimdi bu yeni rekabette galip gelebilir mi?


8. Sezon / 160. Bölüm | THEY'LL ALWAYS HAVE PERRIS
CA, Perris vadisi, alıcıların erken uyanıp tekliflerini verebilmesini sağlayan bir sabah açık artırmasına ev sahipliği yapıyor. Jarrod ve Brandi güne yüksek bir moralle başlıyorlar, ancak Dave normalden daha fazla sert bir ruh hali ile ortaya çıktığında işler gerginleşir. Mary diğer alıcıların onu ezmesine izin vermemeye çalışıyor ve Ivy ise her zamanki gibi keskin ve harika bir skor için hazır.


8. Sezon / 161. Bölüm | TINSELTOWN TUSSLE
Bir diğer altın vuruş yapma ümidiyle Kuzey Hollywood’da yeniden bir açık arttırma düzenlenir. Dave Holllywood’a olan nefretine karşın bu sıra dışı müzayede için bir kumar oynarken Mary de rekabete pek de gizli olmayan bir silahla katılır. Rene onu göklere çıkaracak büyük bir paranın hayalini kurarken Jarrod ve Brandi yalnızca en iyisini hedefler.


8. Sezon / 162. Bölüm | IVY FOR THE WIN
Alıcılar Kaliforniya, Arkadia’daki birinci sınıf müzayedeye giderken, risklerin ve dolarların yükseldiğini görüyor. Dave, Jarrod ve Brandi’yi hedef alıyor ve kıvılcımlar havada uçmaya başlıyor. Iyv, güzel bir depo satın alabilmek için, sabah erkenden geliyor. Fakat arttırmalar hızla binlerce dolara yükseliyor ve Marry daha fazla mücadele edemiyor.


8. Sezon / 163. Bölüm | HIGH STAKES AND LOW BLOWS
Alıcılar, en büyük keşiflerin ve en kötü dramaların bazılarına ev sahipliği yapan Montebello, CA'ya geri dönüyor. Ivy burada hiçbir zaman büyük şeyler bulamadı, bu yüzden maliyeti ne olursa olsun iyi bir skor elde etmeye odaklandı. Jarrod ve Brandi, başka bir büyük dolabın kaçmasına izin vermemekte kararlılar, Dave tekliflerini zorlarken öfkesini kontrol altında tutmaya çalışıyor.


8. Sezon / 164. Bölüm | VALLEY OF THE HAULS
Moreno Vadisi CA biraz yolun dışında ama içinde Mezatçılar için gizli hazineler saklıyor olabilir. Ivy eski tarz hedefler ve fikirler üreterek çalışmaya karar verirken Mary bir şeyleri ele alması gerektiğini fark eder. Rene alıcılara değil depolara odaklanmak ister ama yeni alanını belirlemeye çalışırken Dave’le karşı karşıya kalır.


8. Sezon / 165. Bölüm | SOME LIKE IT HOTTER
Çöl sıcaktır, ancak Kaliforniya, Palm Çölü’nde açık artırmalar daha da sıcaktır. Uzun bir yolculuk gerektiriyor, ama alıcılar bu yolculuğa değmesi konusunda çok kararlılar. Birkaç yerel, Rene'ye parası konusunda kök söktürür ama bu Mary'nin, bütçesinin üzerinde teklif vermesini engellemez. Darrell ve Brandon talih kuşunu elde etmek için çalışırken, Jarrod ve Brandi bazı güvenilmez yardımlara güvenmek zorunda kalır.


8. Sezon / 166. Bölüm | LOCK THE VOTE
Alıcılar, San Diego'daki iyi alımlar için keskin gözlerle güneye doğru yola çıktıklarında, klas kalmayı umuyorlar. Darrell, olası bir kötü deponun yükünü omuzlamak zorunda, ve Mary ise içindeki Kaliforniyalı ile temasa geçmeye çalışıyor. Ivy bir transın giyinme dolabına rastlarken, Jarrod ve Brandi'nin bölgede iyi bir geçmişi var ve buradan başka iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.


8. Sezon / 167. Bölüm | ALL BID AND NO BITE
Gün zor başlıyor, ancak Rancho Palos Verdes, CA'ya doğru yola çıkan alıcıları hiçbir şey bu hazine avından alıkoyamaz. Mary bütçesini korumak zorunda ve bu arada Dave hakkında epey zor bir ders alır. Rene gizli bir strateji denemeye çalışırken, Jarrod ve Brandi müzayedede eski okul stilleri ile hedeflerine ulaşmaya çalışıyorlar.


8. Sezon / 168. Bölüm | JUST DESERTS
Çöl kasabası Indio’da keşfedilmeyi bekleyen hazineler var, ama hangi alıcı açık arttırmayı zirvede tamamlayacak? Ivy, rekabeti canlandırmak için alçakça bir taktik kullanır, ve açık arttırma Mary'yi rahatlık bölgesinden uzaklaşmaya zorlar. Darrell Brandon'ın ekşi yüzüne rağmen skor yapmaya çalışırken, Rene oyununu yükseltiyor