BİZİ TAKİP EDİNSAY IT TO MY FACE!

Bölümler

1. Sezon / 0. Bölüm | ASIAN (CON)FUSION (PILOT)
Konuk sunucular ve The Meatball Shop’un sahipleri Michael Chernow ve Daniel Holzman, Ekvator Cafe sahibinin kötü internet yorumlarıyla başa çıkmasına yardım etmek için Pasadena, California'ya geliyorlar. Kafe sahibi Teddy B. kafa karıştıran ve kötü hazırlanan yemekleri, ilgisiz servis çalışanları ve kafesindeki öfke uyandıran sanat eserleriyle iflasın eşiğinde. Michael ve Daniel, Teddy'yi yeniliği kabullenmeye ve belki de restoranının konseptini baştan aşağı değiştirmeye ikna edebilecekler mi? Yoksa bu restoranın ikinci büyük açılışı veda gecesi mi olacak?


1. Sezon / 1. Bölüm | YOUR CUSTOMERS ARE DYING OFF!
Anne ve oğul'un sahip oldukları Culver City'deki et restoranı Dear Jon's, her ay büyük zarara giriyor ve bunun internetteki kötü yorumlardan kaynaklandığını düşünüyorlar. Şef ve sunucular Andrew Gruel ve Anthony Dispensa onları, yorumları yazan müşterilerle yüzleştirdiklerinde sorunlarının göründüğünden çok daha ciddi olduğu anlaşılıyor. Bakalım Andrew ve Anthony, anne ve oğul'un son derece demode yiyecekler servis ettikleri ve korkunç bir ambiansa sahip olan restoranlarının sorunlarını çözmelerine yardım edebilecekler mi? Yoksa işletme kepenk mi indirmek zorunda kalacak?


1. Sezon / 2. Bölüm | WTF IS AMERICAN FUSION?
Mark Cammarano, internetteki haksız ve olumsuz yorumlar yüzünden Simi Vadisi'ndeki restoranını kaybetmek üzere olduğunu söylemektedir. Mark, en acımasız eleştirmenlerle yüz yüze geldiğinde başarısız iş planına sadık kalmayı mı yoksa yemek ve dekor sorunlarıyla yüzleşmeyi mi tercih edecek? Şef Andrew Gruel ve Anthony Dispensa bu iddialı restoran kurtarma görevine ev sahipliği yapıyorlar. Mark'a çok geç olmadan sorunlarını çözmesi için yardım eli uzattıklarında ise zorlu bir görev onları bekliyor olacak.


1. Sezon / 3. Bölüm | SHOWDOWN IN SHRIMP-TOWN
California'daki bir karides restoranı olan Arcadia'nın sahibi Nick, restoranının yemeklerini, ambiansını ve servisini eleştiren müşterilerle internet üzerinden şiddetli tartışmalara giriyor. Zor durumdaki restoranını kurtarmak isteyen Nick, bu yorumları yazan müşterilerle yüz yüze geliyor. Aromasız ve kahverengi görünen yemeklerini,göz yorucu dekorunu değiştirmek için önerilere açık olacak mı? Yoksa ısrarla giderleri kısmanın, kar etmenin tek yolu olduğunu mu savunacak? Şef ve sunuculuk yapan Andrew Gruel ve Anthony Dispensa, onu vasatlığın felakete davetiye çıkardığına ikna etmeye çalışacaklar.


1. Sezon / 4. Bölüm | MEATBALL MELTDOWN
West Hills, California'daki Guisseppe Restoran'ın sahibi Terry, internetteki olumsuz yorumların birinci sınıf İtalyan restoranını felakete sürüklediğini düşünüyor. Restoranı açık tutmak için her şeyini ortaya koyan Terry iflasın eşiğinde. En acımasız eleştirmenlerle yüz yüze geldiğinde onların tavsiyelerine uyarak tatsız yemeklerini, ucuz dekorunu ve saldırgan tavrını değiştirecek mi? Yoksa restoranını şimdiki haliyle ayakta tutmaya mı çalışacak? Şef ve sunucu Andrew Gruel ve Anthony Dispensa, Terry'nin restoranını kurtarmaya çalışırken en zorlu görevlerinden birine atılıyorlar.


1. Sezon / 5. Bölüm | SLAMMIN' THE SALMON
Rodendo Beach’deki, Jimmy'nin Yeri adlı restoranın sahibi karı koca Susie ve Mike Walsh deniz kenarındaki restoranlarını açık tutmak için paralarının son kuruşuna kadar harcıyorlar. İşlerinin kötü gitmesini ise internetteki olumsuz yorumlara bağlıyorlar. Mike ve Susie, en zorlu eleştirmenlerle yüz yüze geldiklerinde tatsız, sıradan yemeklerini, sıkıcı dekorlarını ve ilgisiz çalışanlarını mı savunacaklar? Yoksa şef ve sunucu Andrew Gruel ve Anthony Dispensa'nın tavsiyelerine uyarak bu kasvetli restoranı olması gerektiği gibi sahilin uğrak noktalarından birine mi dönüştürecekler?


1. Sezon / 6. Bölüm | WAKE UP DAVID!
David Chen, Lomita, California'da 20 yılı aşkın süredir açık olan The Black Olive adlı İtalyan restoranını satın alır. Fakat sıradan yemekleri ve soğuk atmosferi yüzünden, restoran ayda binlerce dolar kaybetmektedir. Başarısızlık korkusu yüzünden değişiklik yapmayı ihmal eden David, şimdi de internetteki kötü eleştirilerin kurbanı oluyor. Şef ve sunucular Andrew Gruel ve Anthony Dispensa, David'in The Black Olive restoranı için bir zamanlar beslediği sevgiyi ve heyecanı yeniden canlandırabilecekler mi? Yoksa David'in restoran sahibi olma girişimi ilk ve son mu olacak?


1. Sezon / 7. Bölüm | FISH AND CHIP FIASCO
Alhambra, California'da, İngiliz/Hint usulü balık ve cips restoranı açan İngiliz asıllı Sonny Semhi ve Amerikalı eşi Sage zor günler geçiriyor. İnternetteki yorumların özel yemeklerini "çok yağlı" diğer İngiliz yemeklerini ise "çok tuhaf" olarak etiketlemesi ve birkaç Hint yemeğinin de kötü hazırlandığının söylenmesinin ardından çift, Sage'in dörtyüz on bin dolarlık emeklilik ikramiyesiyle restoranlarını kurtarmak için son bir girişimde bulunurlar. Ama şef ve sunucuları Andrew Gruel ve Anthony Dispensa büyük menü değişiklikleri önerdiklerinde, Sonny geri adım atacaktır. İngiliz tarifi olmayan yemekleri menüye eklemeyi reddedecektir. Sonny, milli gururunu bir kenara bırakarak, bu cesur fikri kabullenecek mi? Yoksa bu İngiliz istilası erken mi sonlanacak?


1. Sezon / 8. Bölüm | LEAD FROM THE FRONT
En iyi iki arkadaş olan Nick Velez ve Calvin Spencer Downey, California'daki Serseri adındaki spor barının sahipleri. İki ortak askeri geçmişleriyle o kadar gurur duyuyorlar ki barlarını bir çatışma alanı gibi dekore etmişler ve bara askeri birlikleri olan Muhteşem Serseriler'den esinlenerek Serseri adını vermişler. Ama restoranları internette tehditkar dekorları, özensiz yemekleri ve olası müşterileri öfkelendiren adıyla kötü yorumlar almaya başlamış. Şef ve sunucu Andrew Gruel ve Anthony Dispensa işletmelerini daha aile dostu bir çizgiye taşımaya ikna edebilecek mi? Yoksa beyaz bayrak sallayarak kapılarını sonsuza kadar kapatmak zorunda mı kalacaklar?


1. Sezon / 9. Bölüm | UP IN SMOKE
Chatsworth, California'daki Lenny ile Mutfak Tütsü Evi'nin sahibi Lenny Bent restoranını kendi özel zevkine gre dekore etmiş. Restoranda şarkı söyleyen garsonlar, eski Western detayları ve neredeyse hiç kullanılmayan... Devasa bir tütsü makinası bulunuyor! Şef ve sunucu Andrew Gruel ve Anthony Dispensa internetteki kötü yorumların ve hayalkırıklığına uğrayan patronların baskısı altındaki Lenny'nin fikirlerini modern komseptlere uydurmasına yardımcı olabilecek mi? Yoksa Lenny'nin hayalleri buhar olup uçacak mı?


1. Sezon / 10. Bölüm | THIS IS EFFING PERSONAL
La Pescadora Whitter, California'da, bir aile tarafından işletilen, Amerikan unsurları da içeren bir Meksika restoranı. Restoran sahibi April Gallegos internette yemeklerin tatsız, kafa karıştırıcı ve dondurulmuş gıda tadında olduğuna dair yapılan olumsuz yorumlara karşı ne yapacağını bilmiyor. Şef ve sunucu Andrew Gruel ve Anthony Dispensa April'ı kültürel mirasını kucaklamaya ve otantik, taze Meksika yemekleri sunmaya ikna edebilecek mi? Yoksa April yatırımını kaybederek restoranına kilit vurmak zorunda mı kalacak?


1. Sezon / 11. Bölüm | CATER HATERS
Şef Jen Story bağımsız bir catering şirketinin ve Lawndale, California'daki "Kekik Kazanı" adlı restoranın sahibi. Catering şirketini başarılı bir şekilde tek başına yönetebilmesine rağmen Jen çok geçmeden restoran işletmenin çok daha farklı bir iş olduğunu anlıyor. Zorlu menüsü, yavaş servisi ve karmaşık dekoruyla yeni restoranı aldığı kötü internet yorumları yüzünden iflasın eşiğine sürükleniyor. Şef ve sunucu Andrew Gruel ve Anthony Dispensa Jen'i bazı değişiklikler yapmaya ikna edebilecek mi? Yoksa Jen'in egosu hayaline ve iki şirketine mi mal olacak?


1. Sezon / 12. Bölüm | HEALTH HAZARD PIZZA
Ramy Abdh ve Damon Tavis en iyi iki arkadaş ve Bellflower, California'daki Red Amca'nın Yeri adlı pizzacının sahipleri. İki arkadaş bir pizzacı açmanın kurumsal kimliklerinden sıyrılarak yaratıcılıklarını keşfetmenin kolay bir yolu olacağını düşünmüştü. Ama tuhaf ürünleri, vasat yemekleri ve hijyen konusundaki özensizlikleri yüzünden iki ortak internette aldıkları olumsuz yorumlarla kapılarını açık tutmakta zorlanır hale gelmiş. Şef ve sunucu Andrew Gruel ve Anthony Dispensa iki ortağa doğru yolu göstererek onları geçmişin standardı olan yağlı pizzaların ötesine taşıyabilecek mi? Yoksa Red Amca'nın Yeri geçmişte mi kalacak?


1. Sezon / 13. Bölüm | SOUL SEARCHING
Julie Peterson 19 yılı aşkın süredir Downey, California'daki büyük annesinden aldığı Louisiana tarifleriyle R Soul Fodd adlı restoranı işleten iki çocuklu bekar bir anne. Ama etkin sosyal medya ve modern yemek tariflerinin çağında Julie, internetteki korkunç yorumlar yüzünden restoranını kaybetmenin eşiğine geliyor. Eleştirmenler restoranın dekorunun eskimiş yemeklerin ise son derece niteliksiz olduğunu söylüyor. Şef ve sunucu Andrew Gruel ve Anthony Dispensa Julie'nin restoranını kurtarmasına yardım edebilecek mi? Yoksa son yirmi yıldır geçim kaynağı olan restoranı sonsuza kadar kapılarını kapatacak mı?


1. Sezon / 14. Bölüm | THOSE WHO FORGET THE PAST
Şef ve sunucu Andrew Gruel ve Anthony Dispensa Yüzüme Söyle'nin bu sezonundaki en büyük beş restoran dönüşümünü gözden geçiriyor. En kötü yiyeceklerden, dekora ve parmak yalatan tariflerden yeniden tasarlanan mekanlara her detay yeniden hatırlanıyor. Andrew ve Anthony en çarpıcı dönüşümleri, en sevdkleri anılarını ve programda görmediğiniz bütün perde arkası dramasını sizlerle paylaşıyor.