BİZİ TAKİP EDİNTINY HOUSE NATION

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | 150 SQ FT MOBILE BACHELOR PAD
Massachusetts'li bekar bir genç, dış tasarımıyla New England cazibesini yansıtan fakat içersinde son dönem teknolojileri barındıran kırk beş metre karelik küçük bir mobil ev inşa ediyor. Ekibimiz, genç adamın bu serüvene ne kadar hazır olduğunu test etmek için onu sadece yirmi sekiz metre karelik küçük bir evde yaşamaya zorluyorlar, bu sırada Zack kırk beş metrekarelik minyatür bekar evini tamamlıyor.


1. Sezon / 2. Bölüm | 172 SQ FT DREAM CASTLE
Küçük çocukları olan Tennessee'li genç bir çift bir Küçük Ev'e taşınıyor. Sunucularımız John ve Zack'in oyun köşesi, donanımlı bir mutfağı ve mahremiyet sağlayabilecek bir yatak odası içeren elli iki metre karelik bir Küçük Ev tasarlaması gerekiyor. Peki, bunun en zor kısmı ne mi? Prensese layık bu evi anne ve babasınn bu inşaat badiresini sağ salim atlatmasını sağlamak.


1. Sezon / 3. Bölüm | RIVER ESCAPE
Dört kişilik bir aile Doğu Tennessee'deki nehir kenarıi rafting tesislerinde yüz iki metre karelik bir Küçük Ev inşa ediyor. Ama ailenin iki genç çocuğu kendi odalarını istiyor. Bunun üzerine sunucularımız John ve Zack kişi başına otuz metre kareden dar bir alanla çalışarak yaşam alanı oluşturmak zorunda kalıyor.


1. Sezon / 4. Bölüm | 210 SQ FT ROCHESTER STUDIO RETREAT
Rochester'lı genç bir çift altmış beş metre karelik bir Küçük Ev inşa ediyor. Ama bir taraf bira yapımıyla ilgilenirken diğer taraf direk dansından hoşlanıyor. Ve bunlar geniş alan isteyen hobiler. Sunucularımız John ve Zack'in bu küçük stüdyoya ne kadarını sığdırabileceklerini birlikte göreceğiz.


1. Sezon / 5. Bölüm | 220 SQ FT BOHEMIAN ESCAPE
Cleveland'lı genç bir çift iş için seyahat edebilmek adına yetmiş metre karelik bir gezici Küçük Ev inşa ediyor. Fakat kayıt stüdyosu ve örgü köşesi gibi çılgınca istekleri var. Sunucularımız John ve Zack'in bu küçük karavana çok sayıda oda sığdırması gerekecek.


1. Sezon / 6. Bölüm | 500 SQ FT ROCKY MOUNTAIN MANSION
Eski evleri orman yangınında yanan Colorado'lu bir çift yüz elli metre karelik bir Küçük Ev inşa ediyor. Dağın zirvesindeki evlerini küçültmek isteyen çift aynı zamanda evden çalıştığı için iki ayrı ofise ihtiyaçları var. Bu Küçük Ev'e iki ofis sığdırmak sunucular John ve Zack için zor bir görev olacak.


1. Sezon / 7. Bölüm | 493 SQ FT VERMONT CHALET
Vermont'lu bir aile garaj girişlerine yüz elli metre karelik bir Küçük Ev inşa ediyor. Ama bir anne, bir baba ve bir de üniversite çağındaki kızlarına yetecek bir eve ihtiyaçları var ve aile içinde oda paylaşımı hakkında bir tartışma başlıyor. Bunun üzerine sunucularımız John ve Zack depolama alanlarını yenilikçi çözümlerle değerlendirmeye karar veriyor.


1. Sezon / 8. Bölüm | 207 SQ FT MINNESOTA PRAIRIE COTTAGE
Minnesota'lı bir çift dört kişilik aileleri için altmış üç metre karelik bir mobil kır klübesi inşa ediyor. İki küçük çocuklarının eğitimi için bir sınıfa ihtiyaçları var ve iki yatakodalı yaşam alanlarını iskeleyle birleştirmek istiyorlar. Ama sunucularımız John ve Zack'in en zorlu görevi bu aileye çetin Minnesota kışlarına dayanabilecek bir ev teslim etmek olacak.


1. Sezon / 9. Bölüm | 264 SQ FT HONEYMOON SUITE
Little Rock'lı evlendikten sonra gezici hemşirelik yapma hayaliyle seksen metre karelik bir mobil balayı suiti inşa ediyor. Düğün hediyelerini saklayabilmek için geniş depolama alanı ve ev yemeği hazırlayabilmek için geniş bir mutfak istiyorlar. Ama sunucularımız John ve Zack'in en önemli görevi yeni evli çifti dar bir alanda bir araya getirebilmek.


2. Sezon / 0. Bölüm | 12 TINY HOMES OF CHRISTMAS
Hepimiz tatilde uzaklara gitmek isteriz, şimdi ev sahipleri John Weisbarth ve Zack Giffin bize bunun nasıl küçük şıklığıyla yapılacağını gösterecek. Bize, harika konumlarda, bir evi tatil için kusursuz hale getirecek ayrıntılarla dolu 12 harika küçük ev gösterecekler. Tahoe Gölü'ndeki küçük kayak köşklerinden, Hawaii'deki küçük tropik geçitlere, ev sahiplerinin sınırlı alanlarına rağmen mevsimi nasıl şık bir şekilde kutladığını göreceğiz. Program boyunca küçük ev sahipleri bize evlerini gezdirecek ve bize evlerini tatil için mükemmel hale getiren şeyleri gösterecek. Bazıları soğuktan kaçıp Noel'i güneş altında kutlamayı, küçük cennetlerinde rahatlamayı tercih ediyor. Diğerleri küçük evlerinin tatil neşesini ve fonsiyonelliğini nasıl eşsiz ve yenilikçi bir şekilde sağladığını göstermek istiyor.


1. Sezon / 10. Bölüm | 192 SQ FT LAUNCH PAD
Brian heyecan düşkünü Trenton, Georgia'lı bir bekar. Bir yelken kanat düşkünü olan Brian zamanının büyük bir kısmını göklerde geçiriyor. Hayallerinin peşinden gitmeye devam etmek için karada küçük bir ev sahibi olmak istiyor. Kendi Küçük Ev'ini inşa etmeye başlayan Brian tasarımını bir sonraki seviyeye çıkarmak için John ve Zack'ten yardım istiyor.


1. Sezon / 11. Bölüm | 204 SQ FT CLIMBING GYM
Vince ve Sam eğlenceyi de çalışmak kadar seviyorlar. Kaya tırmanışından ve köpekleriyle birlikte yürüyüşe çıkmaktan hoşlanıyorlar ve hareketli yaşam tarzlarına uygun bir Küçük Ev istiyorlar. Ama Sem tıp öğrencisi olduğundan kendisine özel, sessiz bir çalışma alanına ihityacı var. John ve Zack'in bu çiftin hareketli ve çalışkan yönlerine hitap eden eşsiz bir Küçük Ev tasarlaması gerekecek.


1. Sezon / 12. Bölüm | 275 SQ FT NOMAD'S NEST
Jeremy ve Lindsay dünyayı dolaştıktan sonra nihayet yerleşmeye hazırlar.. Hem de bir Küçük Ev'e! Lindsay harika tatlılar yapıyor ve işlevsel bir mutfağa ihtiyacı var. Jeremy ise iki metre boyunda. Bir Küçük Ev'e sığabilecek mi? Ayrıca çiftin ayrılmak istemediği manevi önem taşıyan seyahat anıları var. Kısıtlı bütçe ve çiftin yatakodasına geniş bir yatak sığdırma hayalleri karşısında John ve Zack'i zor bir görev bekliyor.


1. Sezon / 13. Bölüm | 224 SQ FT ENTERTAINING ABODE
John ve Shelly Kuzey California'da başarılı bir nakliyat şirketi işleten genç bir çift. Evlerinde arkadaşlarını ağırlamaktan ve onalra özel kokteyllerini servis etmekten hoşlanıyorlar. Ve Küçük Ev'in partilerinin sonu olmasını istemiyorlar. Çift, John ve Zack'ten dört mevsim kullanabilecekleri iç ve dış eğlence alanlarına dönüşebilen bir Küçük Ev tasarlamalarını istiyor.


1. Sezon / 14. Bölüm | 192 SQ FT BIRD HOUSE
Kuş eğitmeni Simon ve Lindsay dokuz kuşlarını eğiştebilecekleri bir Küçük Ev istiyorlar. Çift kendi yuvalarını inşa etmek için pencereler, ahşap ve metak parçaları biriktirmeye başlamış bile. John ve Zack'in bu malzemelerle Simon ve Lindsay'yi kafese kapanmış gibi hissettirmeyecek bir ev tasarlaması gerekiyor.


1. Sezon / 19. Bölüm | 480 SQ FT GOTHIC CASTLE HOUSE
Müziksever aile, küçük ama bir çok enstrüman ve performans ekipmanı için yeri olan bir ev arıyor. Anne ve baba gotik bir yer isterken, kızları Miura ise kendine ait ve daha aydınlık bir yer peşinde. Zack ve John onlara hayallerindeki küçük kaleyi yaratmakta yardım edecek.


2. Sezon / 15. Bölüm | 576 SQ FT MISSISSIPPI MEMORY HOME
Bir aile, Katrina kasırgasında yerle bir olan evini yeniden inşa ediyor. Yerlerine geri dönmek için heyecanlıdırlar fakat yasal koşullar evlerini yeniden yapmalarını engeller. Ayrıca bu aile büyük aile yemekleri verebilmek için büyük bir yemek masası koyabilecekleri açık bir alan istiyorlar. Zack bugüne kadar yapılmış en yenilikçi mobilya parçalarından biriyle bu görevin üstesinden geliyor.


2. Sezon / 16. Bölüm | 340 SQ FT SOLAR POWERED STUDIO
Phillise ve küçük çocukları, minik ve çevre dostu bir ev istiyor. Sistemin dışında yaşamakta kararlılar ve bu ev California güneşinden yararlanabilmesi için pasif güneş enerjisi tasarımına sahip. Yapı, Zack'in çift görmesine sebep oluyor, bu ev iki küçük ev römorku üzerine yapılmış! Ve John Phillise'in ailesinin, küçük evler konusunda sert eleştirileriyle karşı karşıya kalıyor. Acaba John, Phillise taşınmadan onların kalbini kazanabilecek mi?


2. Sezon / 17. Bölüm | 340 SQ FT STEAMPUNK ADVENTURE HOME
Michele ve oğlu bir sonraki maceraları için hazır - bir küçük ev macerası! Bu küçük ev ile bütün ülkeyi gezmeyi planladıkları için John, Michele'e Ev Gezdirme 101 dersinde koçluk yapıyor. Zack ve takımı metal aygıtlar ve dişlilerle dolu, sanayi devirimi temalı bir ev tasarlıyor.


2. Sezon / 18. Bölüm | 400 SQ. FT. WINE TASTING HOUSE
Aaron,Meredith onların iki köpeği, şarap işletmelerini geliştirmek umuduyla eşyalarını toplayıp Austin, Texas'a taşındılar. Buradaki eşsiz yerel yaşam tarzına uygun ve iş yerlerine yakın küçük bir ev arıyorlar. Zack'in görevi sadece ev sahiplerini değil ağırlamayı planladıkları müşterileri de etkileyecek bohem bir alan yaratmak olacak.


2. Sezon / 20. Bölüm | 400 SQ FT VACATION HOME
Birbirine çok bağlı olan bu aile uzun tatiller yapmak için küçük bir ev arıyor. John ve Zack'ten, uzun kış aylarında hava durumunu öğrenmelerine imkan verecek, yüksek teknolojili küçük bir ev yapmalarını isterler. Zack'in görevi, ailenin bütün yüksek teknoloji gereksinimlerini karşılayan, kışlıkların sığabileceği ve aileyi bir arada tutacak küçük bir alan yaratmak olacak.


2. Sezon / 21. Bölüm | 180 SQFT BACKPACK HOUSE
İki genç öğretmen açık havayı çok seviyor ve sayfiye bölgesine taşıyabilecekleri bir ev istiyor. Dış mekanlarda neler yapılabildiğini şehir çocuklarına öğrettikleri hayır kurumlarını yürütebilecekleri bir yer bulmayı istiyorlar. Zack ve John, dış mekanı içeriye taşıyan ve bütün maceracıların kullanabilceği bir alan yaratmayı gerçekten istiyorlar.


2. Sezon / 22. Bölüm | 300 SQFT HIS N' HERS HOUSE
Matt ve Kelsey oda arkadaşı olmaya karar verdiklerinde muhtemelen sevgili olacaklarını tahmin etmiyorlardı. Şimdi ilişkilerini bir adım ileri taşımaya karar verdiler ve beraber küçük bir eve taşınmak istiyorlar, ama kendi alanlarından vazgeçmeye hazır olup olmadıklarından emin değiller. Zack ve John onlara özel alanlar sağlayacak ve aynı zamanda günlük rutinlerini kolaylaştıracak yaratıcı çözümler üretmek durumunda.


2. Sezon / 23. Bölüm | 300 SQFT CRASH PAD
Matt ve Emma parti verip arkadaş edinmeyi severler. Emma artık okula geri dönüyor, bu yüzden gelirlerini sabit tutmak için garajlarını küçük bir eve dönüştürmek ve kiralamak isterler. Matt ve Emma yine de evlerinde bütün arkadaşlarının kalabileceği kadar yer olmasını istiyor. Çift,arkadaşları ve çiftin köpek yavrusuna yeteri kadar alan oluşturmak için John ve Zack'in bir yol bulması gerekecek.


2. Sezon / 24. Bölüm | 180 SQFT TINY LIGHTHOUSE
Liam ve Lauren Cape Cod'da büyüdüler ve büyüdükleri yeri her zaman çok sevdiler ama emlak piyasasının onlar bir gün taşınmaya zorlayacağından korkuyorlardı. Ailelerine ve aile şirketine yakın kalabilmelerini sağlayacak küçük bir ev yapmaları için takımımızı göreve çağırdılar. John ve Zack onlara uzun bir iş gününden sonra dinlenebilecekleri özel alanlar verebilmek için bir yol bulmaya çalışacak.


2. Sezon / 25. Bölüm | 350 SQFT OUTDOOR ADVENTURE HOUSE
Setliff ailesi şehirdeki hızlı yaşantılarından kaçmak, bütün elektronik eşyalarını geride bırakmak ve haftasonlarını geçirebilecekleri küçük bir ev yapmak istiyorlar. Zack ve John'un en büyük görevi iki genç oğlan çocuğunu eğlendirebilecek kadar şeyi küçük bir eve sığdırmak olacak.


2. Sezon / 26. Bölüm | 340 SQ. FT. PIONEER HOUSE
Graham'lar ülkenin diğer ucuna gidecekleri yeni bir macera için hazırlanıyor.Yakında karşılaşacakları zorlu kış aylarına dayanabilecek, bütün ailenin ihtiyaçlarına göre işlev görebilecek, zanaatkar usülü küçük bir ev arıyorlar. Zack ve John'un en büyük görevi bütün bunları ve aileyi 32 metre kareden küçük bir alana sığdırmak olacak!


3. Sezon / 27. Bölüm | 276 SQ FT BASKETBALL HOUSE
Profesyonel basketbolcu Matt Bonner, yıl boyu ülkenin her yerine seyahat etmeye alışıktır. Asıl sorun, ailesinin, daha sonra nereye gideceklerini bilemedikleri için asla bir yere kalıcı olarak taşınmamalarıdır. Matt, Zack ve John'dan, ailesinin hangi şehirde oldukları fark etmeksizin sevebilecekleri sabit bir ev yapmalarını ister. Zack'ın işini asıl zorlaştıracak olan ise 2.08'lik bir profesyonel basketçinin, kafasını çarpmadan bu evde nasıl rahatça dolaşacağıdır ve tabiki evi yaparken basketboldan esinlenir.


3. Sezon / 28. Bölüm | 315 SQ FT AVIATION HOUSE
Dusty ve Ashley son birkaç yıldır dünyayı gezmektedir ve nihayetinde bir yere yerleşmeye ve hayatlarını küçültmeye karar verirler. Zack ve John'dan, Dusty'nin havacılık aşkını ve Ashley'in parlak renk sevdasını birleştiren küçük bir ev yapmalarını isterler. Zack ve John'un tek yapmaları gereken bu birleşimin gerçekleştiğinden emin olmaktır.


3. Sezon / 29. Bölüm | 200 SQ FT "POP-UP SHOP"
Greg ve Frances'ın genç yaşta olmalarına rağmen, gelecek için büyük planları vardır ve bu planlar küçücük bir şeyle başlar. Bu iki tasarımcı, Zack ve John'dan aynı zamanda dükkan olabilecek küçük bir ev inşa etmelerini ister. Zack için en zor şey dükkan ve ev arasındaki dengeyi sağlamak olacaktır.


3. Sezon / 30. Bölüm | 230 SQ FT "SMART HOUSE"
Kyle ve Jennifer fazlasıyla teknoloji meraklısı iki insandır. Modern görünen şeyleri severler ve John ile Zack'den onlara tamamen modern ve kullanışlı bir ev inşa etmelerini isterler. Zack şimdi her şeyi nasıl bağlayacağını ve kablolara zarar vermeden nasıl çalışacağını bulmak zorundadır.


3. Sezon / 31. Bölüm | 170 SQ FT "RUSTIC BIKE HOUSE"
Sarah ve Tabatha çiftlikteki hayatlarından memnundurlar ve her şeyi daha küçük bir ev yaparak daha da basitleştirmek isterler. John ve Zack'ten onlara çiftlik hayatının getireceği kirliliğe ve tüm zorluklara dayanırken, aynı zamanda da Wisconsin'in soğuk kışlarında onları sıcak tutacak bir köy evi inşa etmelerini isterler. Şimdi Zack'in çözmesi gereken tek sorun, birkaç ödüllü bisiklet için bir yer bulmaktır.


3. Sezon / 32. Bölüm | 545 SQ FT "SEVEN'S COMPANY"
Moore ailesinde herkes kendi işiyle meşguldür ve çoğu zaman herkesi bir araya toplamakta zorlanırlar. Sadece birlikte zaman geçirmelerine olanak sağlamanın yanında, evde öğrenim gören 3 çocuklarına çalışma odası sağlayacak ve müzik ziyafetlerine yer bırakacak küçük bir ev istemektedirler. Arada onları ziyaret edip ev yemeklerinin tadını çıkaran diğerlerinden yaşça büyük 2 oğulları daha olduğunu söylemeye bile gerek yok. Doğru bu küçücük bir yuvada 7 kişi demek, yani John ve Zack'in işlerinin başından aşkın olacağını söylemeye bile gerek yok.


3. Sezon / 33. Bölüm | 250 SQ FT "WORLD TRAVELER'S HOME"3. Sezon / 34. Bölüm | 300 SQ FT"RETRO GARAGE HOUSE"3. Sezon / 36. Bölüm | 200 SQ FT MOBILE PHOTO STUDIO3. Sezon / 37. Bölüm | 300 SQ FT SURF SHACK CHIC
Amber ve Tommy ilk evlerini inşa etmek istiyorlar ve kendi evlerini küçük yapmaya karar verdiler. Onlar rekabeti seven kürekçiler ve hırslı sörfçüler. Dolayısıyla evlerinin içini Santa Barbara bölgesinin plaj temasını uygun olmasını istiyorlar. John ve Zack, Amber ve Tommy’nin hayalindeki küçük evi yapmak için yaratıcı fikirlerin doğru dalgasını yakalamak zorunda kalacaklar.


3. Sezon / 38. Bölüm | 204 SQ FT MOUNTAINEER DREAM HOME
Luke ve Tina hevesli dağcılardır. Zamanlarının büyük bir bölümünü dağ, yamaç ve buz tırmanışına harcarlar. Dünyanın bir çok köşesine sırt çantalarıyla ekstrem seyahatler yapmaktan hoşlanırlar. Hayal edebileceğiniz üzere, bu aktiviteler için yığınla özel eşya, alet, teçhizat biriktirmişlerdir. Bakalım mühendislerimiz John ve Zack, çiftimize tüm eşyalarını istedikleri gibi saklayabilmeleri için yeterli alanı yaratabilecekler mi?


3. Sezon / 39. Bölüm | 280 SQ FT SURVIVAL HOUSE
Jared ve Vanessa, yiyecek ve dış mekana karşı ortak bir sevgi paylaşıyorlar. Vanessa, kıymetli aletleri ile taze yemekler pişirirken, Jared askeriyedeki işi sayesinde bir sürü hayatta kalma mücadelesi vermiştir. Her ikisi de ızgaraya, kendi bitkilerini yetiştirmeye ve üretmeye bayılıyorlar. John ve Zack'den temel ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olacak ve hayatta kalabilmeleri için ihtiyaç duydukları her şeye sahip oldukları tekerlekli bir ev inşa etmelerini istiyorlar.


3. Sezon / 40. Bölüm | 220 FT ROMANTIC ABODE
Nick ve Vickie ortaokuldan beri beraberler! Şimdi bu iki aşk kuşu, onlara sağlıklı yaşam ve diyet tarzlarına ayak uyduracak ve onlara eğitim için alan kazandıracak küçük bir ev inşa etmek istiyorlar. John ve Zack, bunların hepsinden sorumlu olacaklar; aynı zamanda, evi gece gündüz hayatta tutabilen eğlenceli ve yaratıcı çözümler bulacaklar.


3. Sezon / 41. Bölüm | 400 SQ FT OHANA HOUSE
Clayton ve Carol, yıllar geçtikçe ailelerinin büyüyebileceği benzersiz bir küçük ev inşa etmeye çalışıyorlar. Zack ve John'dan, onları Hawaii kökenlerine bağlayacak, içlerinde doğal ve ferah bir his bırakacak ve güzel Pacific Northwest'i dışardan kucaklayacak iki küçük ev römorkunu kurmalarına yardım etmelerini istediler. Evin büyümekte olan erkekleri için güvenli olmasını ve evin neresinde olursa olsun doğal materyaller kullanmalarını istiyorlar. John ve Zack, hayallerindeki "Ohana Hale" evini yaratmak için çocukların ve yetişkinlerin arasındaki dengeyi nasıl kuracaklarını anlamaları gerekmektedir.


3. Sezon / 42. Bölüm | 240 SQFT COUNTRY MEETS CITY HOUSE
Chaz, taşra çocuğudur ve Crystal, zıtlıkların cazibesine mükemmel bir örnek teşkil edercesine bir şehir kızıdır. Bu durum, John ve Zack'den rustik taşra hissi yaratan ve modern dokunuşlarla tamamlanan küçük bir ev inşa etmelerini istediklerinde daha da belirgin hale geldi. İki farklı görünüm göz önüne alınınca, Zack ve John hem bu iki farklı tarzı birleştirebildikleri hem de iki kişi için ayrı alanlar oluşturabildikleri 22 metre karelik küçük bir ev inşa etmek zorundalar.


3. Sezon / 43. Bölüm | 600 SQFT TINY VICTORIAN
Danny ve Lonie, mali özgürlüğün yanı sıra, eski Viktorya dönemi evlerinin bakımıyla bunalmak yerine birbirlerine daha fazla odaklanmak için fırsat bulmak isteyen başarılı birer işletme sahipleridir. John ve Zack'ten onlara, alanlarını daha etkin bir şekilde bölen modern bir düzene ve Viktorya döneminin cazibesine uygun bir dış görünüme sahip olan bir ev inşa etmelerinde yardımcı olmalarını istediler. En büyük sorun, büyük gardıropları ve hafta sonu bruncları için işlevsel bir açık alan yaratılmasıdır.


3. Sezon / 44. Bölüm | 700 SQFT TINY RECORDING STUDIO
Ödüllü Yapımcı ve rapçi Lil Jon, John ve Zack'e, evlerinin arka bahçesinde kendisine ait küçük bir kayıt stüdyosu inşa etmelerini ister! Bir sonraki büyük hitini kaydedebileceği tamamen işlevsel bir yer ister ancak eşi Nicole, bu küçük evin büyük evlerinin tarzına uymasını ve aynı zamanda aileleri ve arkadaşları için bir misafir odası olmasını umuyor. John ve Zack, fazla karışıklık yaratmadan evdeki boşluğun nasıl dengelenebileceğini çözmek zorunda kalacaklar.


3. Sezon / 45. Bölüm | 230 SQFT TRAVEL WELL HOUSE
Allen ve Alexa, yeni başladıkları seyahat ve sağlık dergilerini büyütürken yaşamlarını küçültmek isteyen yeni evli bir çift. Hem evlerindeki konforun devam etmesini istiyorlar hem de fitness ve seyahat sevgilerini birleştiren bir alana sahip olmayı umuyorlar. Hem çalışmalarına devam edip hem de ülkeyi keşfedebilmek için John ve Zack'den yardım istediler ve tüm bunların bu küçük alana sığmasını amaçlıyorlar.


3. Sezon / 46. Bölüm | 380 SQ FT DERBY HOUSE
Scott ve Marianne at yarışlarının sevildiği kasabalarda büyümüşler ve sporla birlikte gelen kültürü derin bir şekilde tatmışlar. John ve Zack'den, sevdikleri rustik cazibeyi şekillendirecek bir ev yaratmalarında yardımcı olmalarını ve küçük yaşantılarını daha da büyük hissetmelerini sağlamak için bazı üst düzey cihazları dahil etmelerini istemişlerdir. Bu inşaatı John ve Zack'in yarışları sürdürecek!


3. Sezon / 47. Bölüm | 310 SQFT PENNYS TINY PLAYHOUSE3. Sezon / 48. Bölüm | 200 SQ FT FAMILY-FRIENDLY HOUSE