BİZİ TAKİP EDİNVANISHED WITH BETH HOLLOWAY

VANISHED WITH BETH HOLLOWAY

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | HOLLOWAY/MCSTAY
Set Aruba ve Fallbrook,CA. Bu bölümde Beth Holloway’in kayıp kızı Natalee ile ilgili cevaplar arayışı ve bu arama esnasında kendi gibi sevdiklerini hiçbir iz olmadan kaybetmiş ailelere yardım ederken yaşadığı olaylar paylaşılıyor.Bölümde ayrıca aniden iz bırakmadan ortadan kaybolan dört kişilik California’lı McStay ailesinin hikayesi anlatılmaktadır.


1. Sezon / 2. Bölüm | KESSE&BIBLE/FREEMAN
Set Orlando ve Welch,OK. Bu bölümde Beth, 24 yaşında bir kızın babasının şüpheli durumunda olduğu kaybolması olayını araştırıyor. Ve olayda sadece kızın terkedilmiş arabası bulunuyor. Bölümde ayrıca iki kişinin öldürüldüğü ve iki genç kızın kayıp olduğu kaza olmadığı anlaşılan bir yangını inceleniyor.


1. Sezon / 3. Bölüm | GRINSTEAD/LUNSFORD
Set Homosassa, FL ve Ocilla,GA. İzleyiciler Florida’da ki evinden kaçırılan 9 yaşındaki bir kızın ailesi ile tanışacak. Ve küçük kızın babasının, aile ismini temizlemek ve katili adalete teslim etmek için çıktığı yolculuğu izleyecek. Bunun yanı sıra Beth, bir gece yarısı evinden hiçbir iz olmadan kaybolan eski bir güzellik kraliçesi lise öğretmeninin sevdiklerini ziyaret ediyor.


1. Sezon / 4. Bölüm | DUCKETT/FIGUEROA
Set Philadelphia ve Leesburg, FL. Bu bölümde Beth, Philadelphia’da sokakta kaybolan hamile kadın ve onu kaçıranları adalete teslim etmek için bir araya gelen Brotherly Love şehri halkının davasına bakıyor. İkinci davada ise toplumu harekete geçiren minik bir bebeğin kaçırılması olayını içeriyor.


1. Sezon / 5. Bölüm | KOPETSKY/ROSS
Set Belton,MO ve Chicago. Bölümde Beth, bir gün okulu terk eden ve sonra eve hiç dönmeyen gencin ailesi ile görüşüyor.İşin ilginç yanı ise dedektiflerin gencin kaybolduğu günden önce bu konuda hazırlanmış bir kayıp şahıs raporuna ulaşmaları oluyor. Daha sonra ki hikayede ise Chicago’ya bir okul gezisine giden genç adamın hiçbir iz olmaksızın kaybolması işleniyor.


1. Sezon / 6. Bölüm | AMY BRADLEY
Set Curacao. Bu bölümde Beth genç bir kızın iz bırakmadan bir yolcu gemisinin güvertesinde kaybolması davasını araştırıyor. Kızın ailesi araştırmaları sırasında tesadüf eseri bu olayın uluslararası bir seks kölesi çetesi ile ilgili olabileceğini keşfediyor.


1. Sezon / 7. Bölüm | IMBO-PETRONNE/GOSCH/BERELEZ
Set Philadelphia, Batı Des Moines, ve Denver. Bölümde Beth üç eski kayıp şahıs dosyasını araştırıyor – Kayıp dosyalar ise ; Philly’de arka mahallelerden birinde sokak ortasında kaybolan bir çift, ilk süt reklamı çocuğu seçilen gazete dağıtıcısı çocuk, ve hala arkasında umut bırakarak yaşamını kaybetmiş bir küçük kız.


1. Sezon / 8. Bölüm | FLEISHMAN/RIVAZFAR
Set Charlotte, NC ve Pensacola, FL. Bölümde Beth koleji yeni bitirmiş genç bir kızın arkadaşları ile gece dışarı çıktığında kayboluşunu araştırıyor.Aynı zamanda küçükken kız kardeşi ile birlikte kaçırılan genç kadının üzücü kaçırılma hikayesini dinliyor.


1. Sezon / 9. Bölüm | DESIR/SMART
Set Omakalee,FL ve San Louis Obispo,CA. Beth bu bölümde özel bakıma ihtiyacı olan çocuklarını bulmaya çalışan aile ile buluşuyor. Ayrıca 15 yıldır kayıp olan kızlarını bulmaya çalışan aile ile bir araya geliyor.


1. Sezon / 10. Bölüm | BAUM/HILL
Set McCleary, WA ve Atlanta,GA. Beth bu bölümde arkadaşının evinden dönerken kaybolan 10 yaşındaki kızı araştırıyo. Daha sonra kızının katilini azmiyle adaletin önüne getirmeyi başaran anne ile tanışıyor.