BİZİ TAKİP EDİNYOU CAN'T TURN THAT INTO A HOUSE!

YOU CAN'T TURN THAT INTO A HOUSE!

Bölümler

1. Sezon / 1. Bölüm | SCHOOL BUSES
Rehan ve Taimoor kardeşler Cypress, Teksas’aki bir rodeo boğası çiftliğine eyer atıyor, eski püskü iki okul otobüsünü Will ve Tana için rüya evine çevirmeye çalışıyorlar. Düşük bütçe ve yüksek beklentiler vazgeçmelerine mi neden olacak yoksa “Okul Otobüsünden Ev Olmaz” diyen herkesi haksız mı çıkaracaklar?


1. Sezon / 2. Bölüm | CARNIVAL TRAILER
Aramıza katılıp Taimoor ve Rehan kardeşlerin aile yadigarı karnaval romörkü büyük anne dostu bir misafir evine çevirme denemesini izleyin. Kendi itibarlarını kaybetmeden karnaval romörkünün itibarını korumayı başarabilecekler mi? Yoksa sevimli ayıcığı kazanıp “Karnaval Romörkünden Ev Olmaz” diyen herkesi haksız mı çıkaracaklar?


1. Sezon / 3. Bölüm | BISON SHED
Taimoor ve Rehan kardeşler zorlu bir görevle karşı karşıya; eski bir bizon kulübesiyle kullanılmayan bir konteyneri birleştirip iki ergen kızın takılabileceği, iki katlı son moda bir eve dönüştürecekler. Evin kızlardan birinin doğum gününe dek bitmiş olması gerekiyor. Acaba kardeşler boylarından büyük bir işe mi kalkışıyor? Yoksa bu ev kusursuz bir hediye vazifesi görerek “Bizon Kulübesinden Ev Olmaz” diyenlerin yanıldığını mı gösterecek?


1. Sezon / 4. Bölüm | DAIRY TRUCKS
Brothers Taimoor and Rehan find themselves in a sour spot as they attempt to convert two decrepit dairy trucks into a sweet retreat. Will these milkmen fail to deliver and wind up with a rotten residence? Or will they be able to milk every possible inch of living space from these two trucks to prove everyone wrong who says, “You Can’t Turn Dairy Trucks Into A House!”?


1. Sezon / 5. Bölüm | DETACHED GARAGE
Taimoor ve Rehan kardeşler 1930’lardan kalma işe yaramayan bir garajı, çiftin ziyaretine gelen ebeveynleri için 1950’lerin modern tarzında sıcacık bir dinlenme yerine dönüştürmek için şehre gidiyorlar. Cesur ve yerden tasarruf sağlayan stratejileri yıkılıp yerle bir mi olacak, yoksa temkinli makara sistemleri ‘Bu Müstakil Garajdan Ev Olmaz’ diyen herkesin yanıldığını mı ispatlayacak?


1. Sezon / 6. Bölüm | THE DUMPSTER
Rehan ve Taimoor kardeşler paslanmış eski bir çöp konteynırını müzisyenler için bir barınağa çevirmek için en kötü kokan işlerden birini alıyorlar. Ev sahipleri onun kokan bir felaket olduğunu kabul edecek mi yoksa bizimkiler büyük tasarımlarını kurtarıp “Bundan Ev Olmaz” diyen herkesi haksız çıkaracaklar mı?


1. Sezon / 7. Bölüm | SEMI TRAILER
Taimoor ve Rehan kardeşler, kardeşler, virane bir yarı römorku pırıl pırıl bir bekar evine dönüştürmek için gaza basıyorlar. Kısıtlı bir bütçe ve beklenmedik bir talep bütçelerini aşmalarına neden olacak mı? Yoksa hünerlerini kullanıp ‘Bu Yarı Römork’ten Bir Ev Olmaz’ diyen herkesi haksız mı çıkaracaklar?


1. Sezon / 8. Bölüm | CHICKEN COOP
Timor ve Rehan kardeşler, eski ve pis bir tavuk kümesini minimalist bir köşke dönüştürmek için arabalarını Missouri'ye sürüyorlar. Sanatsal bir öğrenciye ilham verici bir yurt alternatifi planları parçalanacak mı? Yoksa böbürlenecek bir şeyler yapıp ‘Bundan Ev Olmaz’ diyenlerin yanıldıklarını mı ispatlayacaklar?


1. Sezon / 9. Bölüm | HORSE TRAILER
Taimoor ve Rehan kardeşler, minik at römorkunu büyükanne için gösterişli bir eve çevirirken hayal kırıklığında saltanat sürmek zorunda kalıyorlar. Ailemiz onların yer tasarrufu sağlayan kurnaz çözümlerini ayaklar altına mı alacak yoksa bizim çocuklar bitiş çizgisini dört nala geçip, ‘Bu Römorktan Ev Olmaz’ diyen herkesin yanıldığını ispatlayacaklar mı?


1. Sezon / 10. Bölüm | MOBILE COTTAGE
Taimoor ve Rehan kardeşler, eski bir okul otobüsünü maceracı bir çift olan Jared ve Jen için gezici bir kulübeye dönüştürmeye yelteniyorlar. Tekerlekler aileyi burada mahsur bırakarak, tasarım planlarını düşürecekler mi? Yoksa ekip ‘Bundan Ev Olmaz!’ diyenlerin yanıldığını ispatlayarak yolculuğa hazır inanılmaz bir sürüş mü sunacak?


1. Sezon / 11. Bölüm | IN-LAW GRAIN BINS
Taimoor ve Rehan kardeşler, müteahhitleri Kyle’ın zor beğenen kayınpederi ve validesi için iki devasa tahıl ambarını dönüştürmek üzere kariyerlerinin en riskli inşaatını yapmayı üstleniyorlar. Verilen kısa süre ve gelen sürpriz talep Kyle’ın sonunu köpek kulübesine mi götürecek? Yoksa ‘Bundan Ev Olmaz’ diyenlerin yanıldığını ispatlayarak masanın baş köşesinde bir yer mi kazandıracak?


1. Sezon / 12. Bölüm | HUNTING CABIN SILO
Taimoor ve Rehan kardeşler,, gözlerini kullanılmayan dev bir tahıl ambarını rustik bir avcı kulübesine dönüştürmeye dikerler. Bu keskin nişancılar hedefi ıskalayıp paslı bir felaketle mi son bulacaklar? Yoksa inşaat hünerleri yüksek kalibreli bir başarıya dönüştürüp ‘Bundan Ev Olmaz’ diyenlerin yanıldıklarını mı ispatlayacaklar?


1. Sezon / 13. Bölüm | ROUND STONE HOUSE
Taimoor ve Rehan kardeşler, harap bir yuvarlak taş evi Fransız çiftlik evi tarzında bir yazlığa dönüştürmek göreviyle Missouri’deki Platte City’e yuvarlanıyorlar. Çığ gibi büyüyen istekler ve inatçı yapı planlarını un ufak edecek mi? Yoksa ekip nefes kesen bir yapıyı alelacele bir araya getirerek ‘Bundan Ev Olmaz’ diyenlerin yanıldıklarını mı ispatlayacaklar?